هر آنچه در مورد جلسات زمستانی بریزبن باید بدانید

حفره ای به شکل گودال در قلب شما که در سال گذشته ایجاد شده است ، به لطف یک نوع خنک تر جشنواره موسیقی ، در آستانه پر شدن است!

جلسات زمستانی بریزبن در آگوست امسال در یک نمایشگاه شش روزه باورنکردنی که صنعت موسیقی زنده موسیقی نمادین ما را جشن می گیرد ، به برسی بازمی گرداند. به سرپرستی Q Music و تحت حمایت شورای شهر بریزبن ، محل های برگزاری شما میزبان بیش از 100 هنرمند با عنوان های اصلی مانند متیل اتیل ، بد // رویاها ، بن الی (Regurgitator) ، آخرین دایناسورها ، Miiesha ، مطبوعات ، RVG ، ژاکت نفرین ، هنر تو قتل است و خیلی چیزهای دیگر. نوع لباس پوشیدن؟ کفش رقص ، دیر!

با شروع 5 تا 11 اوت ، ده ها رویداد رایگان و بلیط دار در 16 مکان برگزار می شود ، از جمله باغ وحش ، تالار موسیقی Fortitude ، حیاط خلبان Ric ، The Tivoli ، Triffid و تالار Felons Barrell.

تایرون نونان ، سفیر وینتر سشنز و هنرمند برنده جایزه ARIA (جورج سابق) گفت: “بریسی محل تولد و خانه خارج از خانه برای بسیاری از گروههای نمادین بوده است.” “جلسات زمستانی تماماً گرامیداشت جایگاه جهانی شهر فروتن ما در صنعت موسیقی و میراث آن با آوردن فرهنگ ، سرگرمی و نشاط به جامعه ماست.”

همه اینها فقط کفش پا زدن و مشت زدن نیست – برای لحظات خیره کننده مانند زمانی که تالار موسیقی Fortitude به یک تجربه 360 نفره برای 1000 نفر از جشنواره ها ، Drag Night at The Zoo و مهمانی خیابانی شگفت انگیز The Triffid ، Burgerfest تبدیل شود ، آماده شوید.

هتل پرنس کنسورت همچنین با “Ritchie Yorke All Star Gig” با حضور یان هاگ ، تایرون نونان ، نیک فیلیپس و صحرا بک به بزرگترین روزنامه نگار موسیقی بریزبن ادای احترام خواهد کرد. نونان گفت: “ریچی یورك بزرگترین قهرمان راك اند رول است كه تاكنون از بریزبن رنج برده است.” “در حالی که او هرگز ساز نمی نواخت ، اما با نوشتن زندگی نامه از افسانه های این صنعت مانند لد زپلین ، ون موریسون و جان لنون ، یک احساس جهانی با نفوذ گسترده در صنعت موسیقی در کانادا و آمریکا بود. این افتخار است که میراث او را جشن بگیریم. “

برای صف کامل جلسات زمستانی و گرفتن بلیط خود به اینجا. سپس ، مهمانی را با یک لیست پخش که شامل تمام اقدامات درخشان در اینجا است ، شروع کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>