هر آنچه در مورد تهیه لیفت مژه باید بدانید

بچه ها من لیفت مژه گرفتم و زندگی همانطور که همه می گویند تغییر می کند.

نشنیدی ؟! ریمل مرده است. خوب ، خوب ، این ممکن است بسیار جالب باشد ، اما من به شما اطمینان می دهم ، هنگامی که شگفتی واقعی لیفت مژه را تجربه کردید ، شما به دنبال لوله ای هستید که قبلاً ترجیح داده اید ، محصول مژه ضخیم و ضخیم است کمتر قول پینکی

تصور کنید هر روز صبح از خواب بیدار می شوید و مژه هایی به نظر می رسد که از طریق گیره های بیگودی فرو رفته و با ضربه ای مضر از ریمل حجم دهنده پوشانده شده است ، اینها قبل از اینکه حتی فرصتی برای خود گرفتن در آینه داشته باشید. قدرت لیفت مژه چنین است.

نه تنها ممکن است ، بلکه واقعیت به همان اندازه که به نظر می رسد جادویی است و تنها یک ساعت آرامش کامل در حالی که دستان با استعداد یک تکنسین زیبایی کار می کنند ، طول می کشد.

اگر صادق باشم ، من در مورد اعتیاد به مواد مخدره شنیده بودم و نتایج را در IG مشاهده کردم (هر نفوذی بر روی RN است) ، اما تا زمانی که به جس کامرون در Finish Beauty در پدینگتون مراجعه کردم ، من واقعاً آنچه را از دست داده بودم کشف کردم.

منظورم این است که ، فقط * به آن مژه ها نگاه کنید. و آنها مال من هستند ، همه مال من هستند!

قبل و بعد از تصویر درمان لیفت مژه

خیلی تحت تأثیر قرار گرفت ؟!

مناسب برای کسانی که عاشق احساس آرایش بدون آرایش هستند ، لیفت مژه راهی فوری برای احساس آرامش و راحتی در حالی که حداقل کار را انجام می دهید (موسیقی به گوش من می رسد!) است.

اما من از شما می پرسم که – در واقع در طول درمان لیفت مژه چه اتفاقی می افتد؟ درد داره؟ آن ها چقدر دوام می آورند؟ و آیا حتی ارزش آن را دارد (اسپویلر ، هست!)؟

برای کسانی که در حصار هستند و می خواهند چشمک های معاشرت خود را افزایش دهند ، من در مورد همه چیزهایی که باید بدانید پایین آمده ام …

لیفت مژه چیست؟

ضروری است برای مژه های طبیعی شما ، این فرآیند با نگهداری نسبتاً کم مژه ها را بلند می کند ، فر می دهد ، و بازسازی می کند تا یک اثر طولانی مدت داشته باشد که نتایج چشم نوازی دارد. این روش که اغلب با مژه همراه است (حتی دلیل کمتری برای استفاده از ریمل مژه و ابرو) ، برای افرادی که می خواهند کمی از روزهای صبح خود را بتراشند (سلام ، آیا ما ملاقات کرده ایم) ، یا جلوگیری از هرگونه سو mis استفاده بالقوه با ابزارهای زیبایی ایده آل است. نزدیک کره چشم آنها (نپرسید). من در حال انجام هیچ کاری نیستم ، اما هنوز هم نتایج خوبی به دست می آورم.

روند کار چیست؟

جس پس از تمیز کردن و خشک شدن مژه ها ، میله سیلیکونی را روی پلک ها قرار می دهد. سپس مژه های طبیعی شما پیچ خورده و با چسب به میله وصل می شوند تا مژه ها تنظیم شوند. هنگامی که همه چیز به درستی قرار گرفت ، یک لوسیون لیفتینگ استفاده می شود تا مژه ها بتوانند در اطراف میله فر قرار بگیرند و به دنبال آن یک لوسیون تنظیم کننده مژه شکل می گیرد.

قیمت آن چند است؟

در Finish Beauty ، یک لیفت Yumi Lash 60 دقیقه ای 115 دلار برای شما بازپرداخت می کند.

برای چه کسانی ایده آل است؟

هرکسی مژه داشته باشد. هر چقدر به نظر می رسد جسورانه است ، فقط صدای مرا بشنوید. هر کسی می تواند لیفت مژه داشته باشد ، اگرچه یک نامزد ایده آل نیاز به داشتن مژه نسبتاً قوی و سالم برای این روش دارد ، زیرا در واقع چیزی به مژه های شما اضافه نمی شود – آنها فقط بازسازی شده اند ، بنابراین شما به یک مقدار مناسب عجله نیاز دارید. کار با این برای کسانی که می خواهند بدون دردسر روزانه یا آسیب دیدن فر مژه چشم هایشان را بازتر نشان دهند ، بسیار مناسب است. برای بهترین نتیجه ممکن ، لیسیدن سرم مژه در پایان هر روز به حفظ لیفت کمک می کند. جس می گوید کسانی که مژه های آنها به صورت مستقیم یا رو به پایین است بهترین نتیجه را می بینند.

چه مدت طول می کشد؟

به طور معمول ، حدود هشت هفته بستگی به نحوه رشد مژه ها و دوام آنها نسبت به درمان دارد. در 24 ساعت اول آنها را خیس نکنید و در این مدت از ریمل مژه و خط چشم مرطوب نیز خودداری کنید ، زیرا باید به مژه های بامبی مانند خود فرصت دهید تا از بلند شدن صحیح و شکل گرفتن آن اطمینان حاصل کنند. پس از آن ، شما می توانید از بال زدن لذت ببرید ، اثر کامل نتایج!

همچنین زمان کافی برای ترک بین مراجعه به سالن برای اطمینان از اینکه سلامتی مژه های خود را به خطر نمی اندازید کافی است. جس می گوید لیفت زدن به طور مداوم می تواند به مو آسیب برساند ، که می تواند منجر به خرد شدن ، وز شدن یا تحریک شود. آه ، نه ممنون!

نکته داغ من؟ یک قرقره را در کیف دستی خود نگه دارید تا بتوانید برای جلوه ای کامل مانند Twiggy به آنها برس دهید.

درمان لیفت مژه در حال انجام است

چه فوایدی دارد؟

اول از همه ، نه برای شاخ درآوردن شاخ خودم ، بلکه خود را برای رگبار تعارف آماده کنید. از زمان برداشته شدن مژه ها ، استفاده از ریمل را فقط در موارد خاص (و نه روزمره) باز می گرداندم ، و با این حال هرگز در زندگی تعارف نکرده ام! بعلاوه ، این روش درمانی بسیار مقرون به صرفه تر از محلول مژه است و برای سلامت و مژه های طولانی مدت بسیار بهتر است. درمان لیفت موی یومی در Finish Beauty همچنین شامل یک درمان کراتینه است که باعث تقویت و تغذیه موهای مژه شما می شود تا برای مدت طولانی تری بهتر به نظر برسند. Kudos ، جس ، واقعاً.

و برخلاف اکستنشن مژه که برای همه اطراف کاملاً آشکار است که شما به یک مجموعه جدید جایگزین ASAP احتیاج دارید (این مرحله نیمه پارچه ای پرنوسانی نیست) ، لیفت مژه در طول زمان به تدریج به فرم OG خود برمی گردد ، به این معنی که خیر پاهای عنکبوتی سرخ اینجا

به طور کلی ، BIG FAN.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>