هر آنچه درمورد مسیر غذا و شراب خیابان جیمز باید بدانید

سلام طرفداران غذاخوردن ، این دقیقاً در اینجا وجود دارد: خیابان خیابان غذا و شراب جیمز (JSFWT) انتظار می رود برای نهمین جشن آشپزی مورد انتظار خود قرار بگیرد! و وقتی می گوییم شما و سلحشورهایتان این کار را می کنید به ما اعتماد کنید نه می خواهم این یکی را از دست بدهم

این جشن متحرک قرار است شما را با چندین روز غذای پر شور همراه کند ، و اوج آن در یک پیک نیک شهری است که برای برجسته سازی کار برخی از آشپزهای محلی ، تهیه کنندگان و طعم دهنده های محلی ما طراحی شده است – همه در یک گردش بزرگ و خوشمزه.

با خدمه خود آماده شوید و برای ناهارهای طولانی آماده شوید ، سپس با انتخاب ویژه “خارج از منو” از 28 رستوران و کافه با استعداد مقیم جیمز استریت ، عصر را به خوبی شروع کنید.

گرسنه بیشتر؟

خیابان عالی غذاخوری ما به یک سالن به سبک بازار تبدیل می شود ، جایی که رستوران های برنده جایزه جشن های خوشمزه را در غرفه های پاپ آپ ، در سراسر خیابان های خیابان های جیمز و خیابان های فرعی پراکنده می کنند. با ردیابی طعم های جدید ، آنها را کشف کرده و از همه آنها نمونه برداری می کنید.

اگر زمانی برای پوشیدن جادارترین لباس خود بوده است ، این تمام است.

با کنار گذاشتن غذای خوشمزه ، اجراها در پنج مرحله مختلف آن طرف خیابان ، جذاب ترین لرزش ها را برای سرگرمی همه افراد خوش غذا فراهم می کنند! ناگفته نماند ، همه توله سگ ها مورد استقبال قرار می گیرند و همچنین با یک غرفه عکس اختصاصی پذیرایی می شوند!

بیا پایین ، وقت شراب خوردن و غذا خوردن در JSFWT امسال است! همه راه های فروش مورد نیاز برای ایجاد این زمان را به چالش بکشید ، اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>