هر آنچه درباره eDermaStamp باید بدانید

لی مک کوی به عنوان یک آرایشگر فصلی و سفیر آزمایشگاه پوست ، همیشه علاقه به مراقبت از پوست عالی را داشته است. زندگی کردن با این عبارت ، “بدون پایه خوب پوست ، آرایش همان تلاش برای رنگ آمیزی یک دیوار کثیف است” ، او با نگاه کردن به پوست از بالا تا پا قسم می خورد. اساساً ، وقتی پوستی زیبا دارید ، آرایش زیبایی هم دارید!

از آنجا که آزمایشات پوستی ، آزمایشات سرطان ، درمان های آکنه ، زیبایی درمانی ، مجسمه سازی خنک ، ضد پیری و پرکننده های پوستی ، آزمایشگاه پوست یک تیم صادق ، اخلاقی و باز است که برای حمایت از شما در آنجا حضور دارند. سفر پوستی. در اینجا ، ما بررسی می کنیم که لی چگونه 30 دقیقه درمان سوزن سازی پوست خود را امتحان کرده و چرا باعث درخشش شما می شود! بیایید بیشتر در مورد آن بدانیم ، نه؟

اولین فکر شما در مورد درمان چیست؟

دروغ نمی گویم ، خیلی عصبی بودم! اما Tahnee ، درمانگر من ، بسیار صادق ، صریح و حرفه ای بود. او بعد از مشاوره اولیه من را بسیار مطمئن و راحت کرد.

آیا می توانید ما را در روند کار اجرا کنید؟

این یک روش شش مرحله ای بازسازی عمیق است و ارزش هر دقیقه را دارد. به محض ورود من ، در اتاق درمان دنج آنها در میان کاغذ دیواری های زیبا راحت شدم. حتی اگر ممکن است در میان هیاهوی شهر باشید ، بلافاصله به دنیایی از آرامش منتقل می شوید. ابتدا پوست دو بار تمیز می شود و سپس Tahnee یک کرم بی حس کننده درجه پزشکی استفاده می کند. پس از نصب ، آن را برداشته و سپس یک گاز تمیزکاری انجام داده و پوست من ضد عفونی شد. قبل از شروع عمل سوزن زدن به پوست eDermaStamp® ، از آنجا یک اسید هیالورونیک با درجه تزریق استفاده شد. من به شدت پیشنهاد می کنم 48 ساعت زمان خرابی به خودتان بدهید تا بدون آرایش بهبود یابد. پس از پایان درمان ممکن است کاملاً قرمز شوید ، اما مطمئن باشید که در عرض چند ساعت کاهش می یابد. وقتی خودم را مستقیماً دیدم کاملاً متعجب شدم ، اما نتایج باورنکردنی است.

چه نتایجی را مشاهده کرده اید؟

من شخصاً نتیجه باورنکردنی داشته ام! پوست من چاق ، مرطوب ، صاف است و خطوط کمتری قابل مشاهده هستم! من در حال حاضر چند درمان در آزمایشگاه Skin انجام داده ام و می توانم 100٪ بگویم که سوزن زدن پوست مورد علاقه جدید من است.

چند جلسه را پیشنهاد می کنید؟

بیشتر مشتریان برای دستیابی به نتایج مطلوب حداقل به چهار روش درمانی نیاز دارند.

چه روش های درمانی دیگری با سوزن زدن پوست به خوبی کار می کنند؟

افزودنی LED Light درمانی با قیمت 49 دلار برای پوست شما پس از درمان ضروری است!

چه کسی را برای این روش درمانی توصیه می کنید؟

این برای مشتریانی که نگران منافذ باز پوست ، بافت ، زخم ، خطوط ریز و ضد پیری هستند مفید است. این روش درمانی برای افرادی که هنوز آمادگی لازم برای تزریق ضد چروک و / یا ماده پرکننده را ندارند بسیار توصیه می شود.

آماده دریافت درخشش هستید؟ درمان خود را در آزمایشگاه پوست در اینجا رزرو کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>