هر آنچه درباره روستای میلتون باید بدانید

میلتون که به دلیل شور و نشاط حرفه ای و با کلاس خود شناخته می شود ، کلانشهر اتفاقاتی است که بسیار نزدیک به شهر است. دهکده Milton که در جاده شلوغ Baroona واقع شده است ، یک سنگ قیمتی کوچک است که با گزینه ها و راحتی خرید از بین رفته است.

طیف وسیعی از غذاهای تازه ، غذاخوری و غذاهای آماده و همچنین مجموعه خدمات و فروشگاه های ویژه را کشف کنید. به راحتی در نزدیکی ایستگاه قطار میلتون و در منطقه تجاری میلتون واقع شده و گزینه های غذایی بسیار خوشمزه ای را برای یک ناهار کاری ، چیزهای اساسی تر یا حتی سفر در راه بازگشت از محل کار ، پیدا خواهید کرد.

راحتی روزمره Milton Newsagency و Milton داروخانه ، و حتی یکی از معروف ترین آرایشگاه های بریزبن ، Epic Hair Designs ، برای رام کردن لباسهای شما وجود دارد. والدین را مشاهده خواهید کرد که به زودی اجراهای آکادمی رقص برتر را که در سطح بالایی قرار دارد متوقف می کنند و در حالی که منتظر می مانند به کافی شاپ محلی می روند. هنگامی که نوبت به مواد غذایی ، گل ، قهوه و غذاهای جالب و جذاب دیگر می رسد ، IGA Milton شما را در فضای تازه بازسازی شده خود که فقط شما را به توقف دعوت می کند تحت پوشش قرار می دهد!

حتی می توانید یک فروشگاه کوچک برای خود داشته باشید یا یک هدیه عالی در Tulip Boutique با برچسب های منحصر به فرد شهری در استرالیا و بین المللی تحویل بگیرید. اما اگر غذا راهی به قلب شما باشد ، گزینه های خوشمزه ای را که می توانید برای خود امتحان کنید کم ندارید!

با شروع موسسه محلی ، کافه و اغذیه فروشی توگینی ، منوی کافه آنها صرفاً الهی است – با مواد غذایی عالی برای تهیه دندان های خود ، با گزینه های پذیرایی شرکتی و مهمانی و غذاهای آماده آشپز برای شام های آسان هفته ، ساخته شده است. غذاهای وسوسه انگیز ژاپنی ایزاکایا کورا میلتون نیز دلیلی بر این است که بسیاری از افراد محلی بارها و بارها در اینجا یافت می شوند. با انتخاب خوب سوشی و کرایه ژاپنی ، برای ناهار و شام آماده است. با این حال ، شما همچنین می توانید Heart Thai Food (که از میوه و سبزیجات محلی Milton Fruit Bow استفاده می کند) ، Pizza Miltonio ، Milton Kebabs (برای یک کباب دلچسب در سفر!) و Milton Artisan Bakehouse برای نان تازه و کالاهای پخته شده کلاسیک پیدا کنید. .

وارد شوید و خودتان انبوهی از گزینه های مفید در Milton Village را ببینید و برای اطلاعات بیشتر Instagram و Facebook آنها را تحت نظر داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>