هر آنچه برای دانستن این روز ملی پیژامه نیاز دارید

تا به حال به این فکر کرده اید که اگر لباس خواب خود را بچرخانید چقدر عالی است؟ ما نیز ، و در روز جمعه 23 ژوئیه ، بنیاد Pajama به شما چراغ سبز نشان می دهد که این کار را برای یک هدف خوب انجام دهید!

دست و پا بزنید و روز ملی پیژامه را جشن بگیرید تا آگاهی و بودجه مورد نیاز کودکان تحت مراقبت های ویژه را افزایش دهید. هدف ساده است: جمع آوری 400،00 دلار برای برنامه مشهور عشق به یادگیری بنیاد Pajama ، که زندگی جوان Aussie را با جفت کردن آنها با داوطلبان سخت کوش که یادگیری ، مهارت های زندگی و اعتماد به نفس دارند ، تغییر می دهد.

این داوطلبان الهام بخش – معروف به Pajama Angels – از خانه های کودکان تحت پرستاری بازدید می کنند و حمایت و عشق خود را از طریق فعالیت های مبتنی بر یادگیری و بازی های آموزشی ارائه می دهند. این زمان نه تنها زمان بسیار خوبی است ، بلکه به کودکان با شروع شکننده زندگی این فرصت را می دهد تا به تمام توانایی های خود برسند.

پیجامه فرشته ، امی گریگ ، از سه سال پیش با فرزند خوانده خود میس اچ مطابقت داشته است و می گوید که یک فرشته لباس خواب است که به او اجازه می دهد تا به عنوان یک فرد یاد بگیرد و رشد کند. همچنین بهترین راه او برای گذراندن وقت ، از هر لحاظ قابل تصور ، بسیار خوب است.

در این روز ملی پیژامه ، شما می توانید با ثبت نام محل کار یا مدرسه خود در حمایت از بنیاد پیژامه ، به تغییر قابل توجهی در راه سریع کمک کنید. از رختخواب بیرون بیایید و از در بیرون بروید تا به تغییر زندگی جوان به سمت بهتر کمک کند!

برای اطلاعات بیشتر در مورد روز ملی پیژامه ، به اینجا مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>