هتل لوکس لوکس جدید Fortune Valley است و بازی کنید

اگر این اواخر چشمانتان به آسمان سرگردان شده باشد ، متوجه حفاری های نرم و صافی می شوید که بر فراز خیابان شلوغ Brunswick دره وجود دارد. به نامی برای صورت نیاز دارید؟ اجازه دهید هتل X را به شما معرفی کنیم.

ویژگی های متمایز طراحی هتل X و امکانات برتر در مد دره The Valley مد شده است و محله نمادین بریزبن را از طریق هنر فوق العاده جالب ، نورپردازی آوانگارد و مناظر استثنایی از منظره شهر جشن می گیرد. نمای هندسی سفید در شب با اولین سیستم روشنایی سفارشی در نوع خود ، با صداقت هنری و غیر عادی بودن مرکز ، قابل استفاده نخواهد بود. این خانه ای برای اتفاقات غیر منتظره است – مکانی برای همه چیزهای منحط و وحشی.

با تهیه یک کوکتل خارق العاده از 24/7 اقامت و بازی فقط چند دقیقه از بارهای Howard Smith Wharves و بوتیک های خیابان جیمز ، تجمل در اینجا تجربه را تجربه می کند. در یک اتاق یا سوئیت پیشرفته با تمام موارد اضافی منحصر به فرد ، از جمله مینی بار بوتیک و سرویس اتاق 24/7 ، لذت ببرید. اشتهای خود را در نوار آپریتیو خیس کنید ، در بیسترو جدید و بسیار زیبای فرانسوی ، بیسو بیسو غذا بخورید یا آن را در سالن بدن سازی 24 ساعته که حتی در ورزش احساس راحتی می کند ، عرق کنید. هتل X واقعاً همه اینها را دارد!

هتل X برای کمک به ایجاد یک احساس عالی بسیار عالی ، یک بسته ویژه شامل انواع صبحانه ، صبحانه برای دو نفر ، پارکینگ نوشیدنی و دو نوشیدنی رایگان در Bisou Bisou – 245 دلار شیرین در هر شب را ارائه می دهد! این معامله فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس است ، بنابراین آن را در اینجا قفل کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>