نیمکت خود را با کوسن های موجود در وسایل نرم جامپاک نوسازی کنید

وقتی مد و فضای داخلی با هم برخورد می کنند ، نتیجه می تواند واقعاً خاص باشد. این امر قطعاً در مورد بنیانگذار و طراح جامپاک نرم مبلمان ، آناستازیا آنتونی ، که فعالیت چشمگیر 35 ساله او در لندن آغاز شد ، وجود داشت. از سالهای شکل گیری او به عنوان یک طراح مد تا یافتن وسایل نقلیه ظریف و نرم در اینجا در بریزبن ، علاقه آناستازیا برای تهیه پارچه های خوب هرگز تزلزل نکرده است.

کار با پارچه های با کیفیت بالا در بافت و رنگ های مختلف به طور طبیعی به ذهن این طراح بریزبن می رسد ، بنابراین هنگامی که او مبلمان و سبک خود را شروع کرد ، متوجه شد که به سمت ظاهری شبیه به مد می گراید. وقتی نوبت به یک اتاق می رسد ، اخلاق تجاری او در مورد احاطه کردن خود با همه چیزهایی که دوست دارید همیشه با چند قانون ساده رعایت می شود: ، با پرتاب به پایان می رسانیم تا نرم شود ، “آناستازیا می گوید. مبلمان نرم جامپاک به “پارچه های با کیفیت زیبا و کار پیچیده” خود افتخار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که هر قطعه ای را که به خانه می برید دوام می آورد – نه تنها با گذشت زمان بلکه فراتر از روندها!

صحبت از روند ، یک سبک خانه وجود دارد که آناستازیا احساس می کند هرگز از مد نمی افتد و آن ظاهر همپتون است ، اگرچه او اعتراف می کند که گل های بزرگ آبرنگ را برای شخصیت و پارچه های گرم و گرم مانند مخمل برای ماه های خنک دوست دارد. سبک خانه شما هر چه باشد ، تیم باتجربه در Jampak Soft Furnishings می تواند شما را در تجزیه فضایی که واقعاً احساس خوشبختی می کند به شما کمک کند. آناستازیا متخصص در طراحی های سفارشی دست ساز برای دادن خانه هایی که سفارشی به نظر می رسند ، پارچه های منحصر به فردی را نیز ایجاد می کند تا چشم اندازهای مشتری را زنده کند – برای دیدن چشمان خود را به مجموعه عکس های فوری درjampakstudio بچرخانید! و وقتی س askedال شد “چند بالشتک زیاد است؟” پاسخ او ساده است – “فکر می کنم وقتی جایی روی کاناپه نماند!”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>