نگاهی به این مدلهای معروف جهان برای مد AW بیندازید

سلام پاییز! این رسما یک فصل جدید است و اگر چیزی شبیه به ما هستید ، ما آماده استقبال در سبک های جدید AW هستیم! اگرچه این کوئینزلند است و بیایید واقعی باشیم ، ما هنوز چند هفته خوب در شلوار کوتاه و کوتاه خود خواهیم بود ، این بدان معنا نیست که برای برخی از یافته های جدید مد کمتر هیجان زده هستیم. اگر می خواهید وقتی از بازی مد خود الهام می گیرید الهام بگیرید ، ما به سراغ بهترین های بیز می رویم – مدل های زیبا و پر زرق و برق! شما این زیبایی ها را بر روی گرم مشاهده کرده اید و همچنین باند فرودگاه را برای برخی از بهترین مارک های جهان قدم می زنید ، بنابراین به راحتی می توان گفت که این گلدان ها مد خود را می دانند!

آنها می گویند تقلید صادقانه ترین تملق چاپلوسی است و ما این هفته آن را جدی می گیریم ، زیرا برخی از این قاتلین را از مدلهای برتر خود پخش می کنیم!

آدوت آکچ

این بچه گربه ای به خاطر ویژگی های خیره کننده صورت و همچنین پاهای اضافی ، اضافی و فوق العاده بلندش که احتمالاً دیده اید زیر پاتک های متعدد مد بالا را دیده است ، شناخته شده است! این مدل زیبای Aussie را می توان در اینجا در خدمت یکی از ترکیبهای مشهور ما مشاهده کرد – پیراهن سفید بزرگ و کلاسیک با شلوار دوچرخه ورزشی. ظاهر را با برخی از چکمه های croc برای پاییز و البته برخی سایه های بزرگ برای آن عامل نهایی دختر خنک به پایان برسانید!

یونان غانم

او مدل / تأثیرگذار کانادایی مهیجی است که ثابت می کند سن گرایی جایی در صنعت مد ندارد! او را در اینجا با یکی از برترین رنگهای مرسوم AW21 – سایه مجلل زیتون بررسی کنید. ما احساس یک لباس پیراهن تصفیه شده با کمربند زیبا و یک رنگ سفید با عینک آفتابی را دوست داریم – نگاه را تازه و سرگرم کننده نگه می داریم!

کایا گربر

وقتی سیندی کرافورد مامان شما باشد ، برای همه دنیا آسان است که از شما مدل حرفه ای پر پرواز را انتظار داشته باشند. ما کایا را به خاطر تعریف مسیر خودش در صنعت دوست داریم ، به عنوان یکی از محبوب ترین ستاره های سبک جهان. ما عاشق چگونگی مخلوط کردن چاپ او در این گروه Tomboy ft. چکمه های جنگی مرسوم ، مد روز و سایه های رنگی زرد هستیم!

هایلی بیبر

او ملکه لباس های ورزشی و شلوار دوچرخه سواری است ، با این حال ما واقعاً در حال ارتعاش هستیم که این هوشمند-گاه به گاه از هیلی بلند می شود. دارای یک پیراهن آرم کلاسیک (obvi) اما پایه اصلی را با یک شلوار چرمی بافتی و بلوز چک کنید = نبوغ!

بلا حدید

اگر هرگز به دنبال مد دهه 90 باشید ، 100٪ تضمین می کند که این بمب ظاهر می شود! او به دلیل گیره های لاک لاک پشتی و سایه های لاغری که علی رغم بازگشت به سبک کلاسیک دهه 90 بسیار مدرن به نظر می رسد ، مشهور است. ما این ست بژ را در لباس بافتنی بژ دوست داریم ، همراه با یک بوت مچ پا زیبا و کیف دستی مارک دار… پرفکتو!

جورجیا فاولر

او مدل کیوی است که پس از پیاده روی در نمایش ویکتوریا سکرت از 2016 تا 2018 به شهرت رسید ، اگرچه ممکن است او را به عنوان چهره مبارزات اخیر برندهای ملی Aussie مانند Cotton On و Witchery بشناسید. ما عاشق این دهه 80 هستیم که از اینجا بلند شود. این لباس با ترکیب یک پیراهن ابریشمی رنگارنگ ، برخی از شلوارک های برمودا و آفتاب های مردانه پاره پاره مناسب برای دویدن در شهر در روز یکشنبه است.

امیلی راتاجکوفسکی

هیچ کس ناخن lil ‘سکسی کاملا شبیه emrata، حتی وقتی که او در گروه های خارج از وظیفه خود باشد. این ظاهر “لباس کار کری بردشاو” را برای ما فریاد می زند و ما در حال حفاری آن هستیم! یک بلیزر بزرگ بژ ، همراه با شلوار استرچ ، و یک قاطر زیبا یک لباس شیک و بدون زحمت به شما می دهد.

السا هوسک

صحبت از بمب بور! این فرشته می داند که چگونه یک لباس را تکان دهد ، حتی اگر ساده به عنوان شلوار جین و تاپ مخزن باشد. او در حالی که با یک جفت شلوار جین بابایی گشاد و یک سه راهی مسابقه ای مردانه در شهر قدم می زند ، مانند یک بچه کاملاً رئیس به نظر می رسد. با برخی از دزدکی حرکتهای راحت ، هواپیماهای کلاسیک و یک کیف شانه جین به پایان رسید ، ما inspo شیک گاه به گاه شما را در اینجا داریم!

آیا به دنبال الهام بیشتر از قاتلان مد هستید؟ برخی از نگاههای NYFW را بررسی کنید که ما از این AW کپی خواهیم کرد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>