نوار پشت بام چند حسی جدید بریزبن ، پشت بام Cielo

چه چیزی بدست می آورید وقتی مغز روحانی پشت نوار شماره یک استرالیا قرار دارد ، شاید سامی (نوار شماره 11 جهان)50 بهترین جهان، 2020) ، بهترین نوار در استرالیا (50 بهترین جهان، (2020)) ، با خدمه پشت سر هم تیم شوید پنیر گوشت نمکی و دره اواخر شب مشترک رومی ، ابدی؟ خط ساحلی و رودخانه آفتاب گیر ایتالیا ، مستقیماً در لیوان شما ریخته می شود.

پشت بام آسمان بلندترین خواهر و برادر خانواده لا کاستا است (از دیگر اعضای این درخت می توان به خانواده آنها اشاره کرد) رستوران لا کوستا، بار لا کوستا، و دره) و فرهنگ کوکتل را با جرعه های الهام گرفته از طعم دهنده های منطقه بر روی انفجار قرار می دهد. با مالکیت استفانو کانتینو ، وینس لومباردو و آندره گوالدی از دانش ، آنها یک تجربه چند حسی سفارش داده شده را در فضای پشت بام سر به فلک کشیده ایجاد کرده اند. به علاوه ، باند شاید سامی واقعاً مغز خود را برای این یکی جمع کرده و معجوناتی منحصر به فرد را خنثی کرده است که باعث می شود همه افراد در حلقه شما فکر کنند بهترین نوشیدنی را سفارش داده اند ، این دقیقاً همان اتفاقی است که وقتی خدمه سبک غواصی می کنند ، اتفاق افتاده است.

مدیر محتوای rockstar ما کورتنی سانتورینی را با تکیلا ، آپرول و انبه دوست داشت که او را به زبان اوله می گفت ، در حالی که دستیار خلاق بسیار زیبا ما بیتان از رویای هری با ترکیبی از قارچ و شراب هلو باکاردی پشتیبانی کرد. طراح ارشد شیرین ما سوفی آن را با ساحل ونیز مخلوط کنید که یک ترکیب از توت فرنگی daiquiri و pina colada است ، و در مورد خودم (دینوشکا روزنامه نگار) ، من مشتاقانه علاقه مند به Rialto با نام مستعار Bellini 2.0 بودم زیرا دارای Cocchi Americano است و من دوست دارم Cocchi Americano بگویم. در همین حال ، هماهنگ کننده رسانه اجتماعی اجتماعی مبتذل ما مل همه چیز در مورد Portofino با حباب آن بود ، زیرا او در کار خود عالی است و کوکتل های امضا کاملاً برای “گرم.

Cielo Rooftop ، La Costa ، بارهای بریزبن ، میله های پشت بام بریزبن ، Fortitude Valley ، میله های Fortitude Valley

هنگام اعتصاب غذا ، منوی کوچک اما قدرتمند نیش میله به کمک شما می آید. صدف هایی با مینیونت چغندر یک انتخاب بدوی است ، اما شما همچنین نمی توانید از کنار prosciutto ، bocconcini و honey croute ، یا hummus و focaccia پخته که ممکن است چهار بار در جدول Style ظاهر شده باشد ، عبور کنید. همچنین به من گفته اند که باید ستایش گوساله گوساله را بخوانم زیرا به نقل از مل: “من برای آن کارپاچی گوشت گاو می میرم.”

پمپ های موسیقی زنده در طول شب به عنوان مقصد میزبان گروهی از DJ ها و گروههای موسیقی زنده در آخر هفته است. از هر گوشه و کنار مناظر خیره کننده ای از دره ، فضای ایده آل برای میزبانی از روزهای تولد ، نامزدی ها ، عروسی ها ، رویدادهای شرکتی و آغاز یک شب به یاد ماندنی است! فقط مطمئن شوید که دوربین خود را برای زمانی که اسلحه های حباب دار خود به خود ظاهر می شوند یا باد شما را به آن می کشد آماده کنید – آن را در زیر بررسی کنید:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>