نمایش یک زن Prima Facie تئاتر کوئینزلند که باید تماشا شود

از زنان زندگی خود تصویر کنید. خانواده ، دوستان ، همکاران کار یا باریستا باشید – از هر سه نفر یک نفر مورد تجاوز جنسی قرار می گیرد.

آن آمار را در نظر بگیرید. مفاهیم آن را در نظر بگیرید. از هر سه نفر یکی.

آمار – که گاهی درک آن از روی کاغذ دشوار است – برای تسا با بازی شریدان هاربریج به زندگی افتضاحی می رسند (Stop Girl، عروسی موریل موزیکال) ، در نمایش Cathartic و مهاربندی سوزی میلر برای یک زن پریما فسی. و در دنیای پست #MeToo ، پیام آن یک فراخوان واضح برای اقدام است: تغییر قوانین یک سیستم حقوقی ناقص.

اولین داستان قدرتمند تئاتر کوئینزلند در تئاتر بیل براون از 14 جولای تا 7 اوت ، داستان داستانی میلر برای بسیاری از مردم واقعیت است – که باید شنیده شود.

از نظر وکیل جنایی تسا ، این قانون یک بازی مهیج است که او دوست دارد آن را برنده شود و او بهترین است. احساسات او در کارش جایی ندارد ، فقط قانون دارد.

اما هنگامی که او خود را در آن طرف میله یافت – به عنوان یک بازمانده از حمله – سیستمی که فکر می کرد عاشق آن است و بر آن تسلط داشت شروع به کار علیه او می کند. آیا او حرفه خود را به خطر می اندازد ، یا سکوت می کند؟

این نمایش توسط شریدان توسط جوایز سالانه AWGIE انجمن نویسندگان استرالیا ، دریافت جایزه عمده 2020 و دیوید ویلیامسون برای برتری در زمینه نوشتن برای تئاتر استرالیا شناخته می شود ، اجرایی است که هر عضو مخاطب را در لبه صندلی خود قرار می دهد. .

سوزی ، وکیل سابق حقوق بشر ، تبدیل به نمایشنامه نویس شد ، می گوید شخصیت خیالی او می تواند حلقه گمشده بازماندگان این جنایات و اقدام برای تغییر قانونی باشد که منتظر آن بوده ایم. سوزی گفت: “شریدان هاربریج در حالی که به شخصیت پردازی ، روح بخشیدن و روشن سازی شخصیت من تسا در یک تصویر جسورانه ، لطیف ، گرم ، خنده دار و ویرانگر ادامه می دهد ، ذهنم را به باد می دهد.” “او ما را به جایی رساند که واقعاً می بینیم چه چیزی باید در سیستم حقوقی تغییر کند.”

این نمایش جذاب یک زن ترکیبی از شوخ طبعی ، احساسات خام و شخصیتی فراموش نشدنی است در نمایشی که گواهی بر ناکافی بودن سیستم حقوقی ما ، به ویژه در دادگاه های تجاوز جنسی است.

این تولید چشم نواز که برای همه – و نه فقط خانم ها – ضروری است – در تئاتر بیل براون در 14 جولای آغاز به کار می کند. بلیط خود را برای این نمایش زنده که نباید از دست بدهید در اینجا رزرو کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>