نمایش داستان Trans Trans Love Theatre تئاتر کوئینزلند ، Triple X

اوقات هیجان انگیز طرفداران تئاتر! یک نمایش – اولین نمایش از این نوع در سواحل ما – به صحنه اصلی می آید!

به عنوان اولین داستان عاشقانه جنسیتی برای ورود به صحنه اصلی استرالیا ، تریپل ایکس تولید چشم نواز و چشم نواز قلب است که در ماه جاری به تئاتر بیل براون تئاتر کوئینزلند می رود.

این تولید منحصر به فرد ، که از 6 مارس تا اول آوریل اجرا می شود ، داستان عاشقانه نسل ماست که باید ببینید ، جزئیات درونی و شخصی تر معنای یک فرد ترانس در یک رابطه را بررسی می کند.

داستان عاشقانه نامتعارف که توسط نویسنده و بازیگر متولد استرالیا ، ساکن نیویورک ، Glace Chase ، نوشته شده و بازیگر آن است ، لحظات ناگفته ای است که بین یک اسکاتی دگرجنسگرای نامزد (با بازی جوش مک کانویل از عروسی Top End) و دکسی (Chase) ، یک ترانس مجری که قبل از عروسی اش با او رابطه برقرار می کند.

خیلی پرشور ؟!

با جزئیات گرم و سنگین می شود (فقط اطلاعات مربوط به FYI – صحنه های صریح جنسی و زبان قوی وجود دارد) ، داستان از مکانی از حقیقت چیس متولد می شود ، و او معتقد است که باید گفت – بلند و واضح – زیرا این یک واقعیت است نمایش صادقانه زندگی شخصیت ها.

او می گوید: “در دنیای من مردم اینگونه صحبت می کنند و رفتار می کنند.” “من می فهمم که ممکن است برای بعضی ها تکان دهنده باشد ، اما شما نمی توانید رابطه جنسی صریح را از واقعیت عاشقانه زندگی بسیاری از افراد ترنس جدا کنید. ما اغلب در سایه وجود داریم. من می خواستم به طرز وحشیانه ای صادق باشم و مردم را از درون تجربه کنم. “

او می گوید: “من فکر می کنم تعداد کمی از افراد تصور می کنند که رابطه عاشقانه بین یک فرد ترانس و علاقه مندان به آن چگونه است.” “من فکر می کنم عموم مردم هنوز هم برای درک کامل تجربه ترانس تلاش می کنند ، اما من فکر می کنم که آنها می خواهند.”

بازیگران برنده جوایز تئاتر کوئینزلند Christen O’Leary (آنتیگون ، شب دوازدهم) در نقش مادر اسکاتی ، دب ، به علاوه مین وایات (شهر طلا) به عنوان بهترین همسر خود ، جیس و کنتسا ترفون (ارباب مگس ها و چنگ در South) ، که اولین بار در تئاتر کوئینزلند به عنوان خواهر اسکاتی ، کلر ، تریپل ایکس تولیدی است که باید از آن دیدن شود – نگاهی خنده دار ، صادقانه و احساسی تأثیرگذار بر استحقاق ، ریا و واقعیت های عشق مدرن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>