نقد و بررسی CeraVe Foaming Cleanser – زیبا با مغزها

بررسی CeraVe Foaming Cleanser

آیا این من هستم یا پاک کننده های کف کننده اخیراً بد شناخته شده اند؟ کاملاً می بینم چرا

از حدود 15 سالگی شروع به استفاده از پاک کننده های کف کننده کردم ، در آن زمان پوست من چرب و مستعد جوش بود. من فهمیدم که هرچه یک پاک کننده کف بیشتری ایجاد کند ، پوست من را تمیزتر می کند و از شر روغن و جوش های اضافی خلاص می شود.

اشتباه بزرگ! آن پاک کننده ها خیلی خشن بودند و فقط پوست من را خشک می کردند. حدس بزنید چگونه پاسخ داده است؟ روغن بیشتر و جوش بیشتر. من به شما می گویم که هوشمندانه ترین حرکت مراقبت از پوست من نیست.

اگر مانند من تجربه خوبی در زمینه پاک کننده های کف کننده نداشته اید ، رنگ آمیزی همه آنها با همان برس ناخوشایند آسان است. این بی انصافی است

پاک کننده های کف کننده هنوز هم بهترین گزینه برای پوست های چرب و مستعد آکنه هستند. و آنها اکنون بسیار ملایم تر از گذشته در دوران نوجوانی من هستند.

اگر من امروز نوجوان بودم (یا هنوز پوست چربی داشتم) ، به سراغ پاک کننده CeraVe Foaming متوسل می شدم. در اینجا چیزی است که آن را از سایر پاک کننده های کف کننده متمایز می کند:

پاک کننده کف CeraVe چیست؟

SURFACTANTS برای تمیز کردن پوست

سورفاکتانت ها به اصطلاح اصطلاحاً به آن موادی گفته می شود که به مخلوط شدن آب با روغن و خاک کمک می کنند تا بتوانند از بین بروند. به عبارت دیگر ، آنها کار پاکسازی را انجام می دهند.

پاک کننده CeraVe Foaming از کوکو بتائین و سدیم کوکوئیل گلیسینات استفاده می کند. هر دو از نارگیل گرفته شده و یک کف خامه ای تولید می کنند که بدون خشک شدن است.

مورد مشترک دیگری دارند؟ آنها خفیف هستند آنها بدون بر هم زدن مانع محافظتی پوست و خشکی پوست ، آلودگی ها ، ناخالصی ها و حتی آرایش را از بین می برند.

سرامیدز برای مرطوب کردن پوست

سرامیدها برخی از عناصر سازنده پوست شما هستند. به معنای واقعی کلمه.

سرامیدها بهمراه اسیدهای چرب ، کلسترول و co ، چسبی را تشکیل می دهند که سلولهای پوست را در هم نگه می دارد. وقتی این مانع سالم است ، پوست شما نرم ، لطیف و مقاوم در برابر آب و هوای سخت ، میکروب ها و هر چیز دیگری است که هر روز به آن حمله می کند.

مشکل این است که ، بیشتر پاک کننده های کف کننده به این چسب آسیب می رسانند و پوست را خشک و مستعد تحریک می کنند. پاک کننده CeraVe Foaming اینگونه نیست. مواد فعال کننده سطح آن به اندازه کافی ملایم هستند تا این سد را دست نخورده نگه دارند.

بعلاوه ، یک قدم جلوتر می رود: مملو از سرامیدهایی است که مانع محافظتی پوست شما را تقویت می کنند. زیرا ممکن است پاک کننده شما به آن آسیب نرساند اما ممکن است هوای سردتر زمستان.

من در مورد شما نمی دانم ، اما من می خواهم تمام کمکهای لازم برای پوست خود را برای زنده ماندن در ماههای سرد زمستان و بدون آسیب به آنها بدهم.

مربوط: آیا سرامیدها کلید سلامت پوست هستند؟


مبارزه برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که باعث از بین رفتن سبوم ، آکنه و جوش های سر سیاه شود؟ برای شروع “بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست چرب” رایگان خود را بارگیری کنید (این ویژگی شامل توصیه های محصول + سفارش مناسب برنامه):


بافت

پاک کننده CeraVe Foaming دارای سبک سبک و ژل مانند است که به خوبی کف می کند. با این حال ، در حال خشک شدن نیست!

عطر

بدون عطر است.

نحوه استفاده از آن

این اولین قدم از برنامه های مراقبت از پوست شما است.

عملکرد و نظر شخصی

اکنون که در لندن زندگی می کنم ، پوست من بیشتر در سمت خشک است اما فکر کردم که به هر حال پاک کننده را امتحان می کنم ، زیرا بسیاری از شما از من در این باره س askingال کرده اید.

انتظار نداشتم که برای نوع پوست من خیلی خوب جواب بدهد ، اما مجبور شدم حرف هایم را بخورم. در حالی که من هنوز پاک کننده مرطوب کننده CeraVe را به کسی که پوست خشک دارد توصیه می کنم ، نسخه کف کننده در پاک کردن پوست من بدون خشک کردن آن بسیار عالی عمل می کند.

من آن را روی پوست مرطوب ماساژ می دهم و به زودی ، تمام آرایش ، کثیفی و هر چیز دیگری که روی پوست من است ذوب می شود. بهترین قسمت؟ بعد از آن ، پوست من اصلا احساس تنگی نمی کند.

وقتی به سالهای نوجوانی فکر می کنم هنوز همهم می خورم. در آن زمان ، فکر کردم که این احساس تنگی به این معنی است که کار خود را انجام داده است. اکنون می دانم که این روش پوستی است که به شما می گوید سد محافظ آن را از بین برده اید. آخ!

اگر در تلاش برای یافتن یک پاک کننده ملایم اما موثر برای پوست چرب / مستعد آکنه خود هستید ، دیگر به دنبال این نباشید. اکنون امتحان کنید و بعداً از من تشکر کنید.

بررسی پاک کننده کف کف

این برای کیست؟

پوستی چرب و مستعد آکنه.

این برای چه کسی نیست؟

برای پوست خشک ممکن است به اندازه کافی مرطوب کننده نباشد.

بسته بندی

یک لوله سفید بزرگ با اپلیکاتور پمپ. این زیباترین نیست اما کاربردی است و برای مدت طولانی شما را دوام می آورد.

آیا پاک کننده CeraVe Foaming مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
CeraVe Foaming Facial Cleanser با استفاده از متخصصان پوست برای پاکسازی عمیق ، از بین بردن چربی اضافی و تازه سازی پوست بدون از بین بردن بیش از حد پوست یا ایجاد احساس سفتی و خشکی در پوست ، تولید شده است. درست است، واقعی.
این پاک کننده کف کننده حاوی ژل با داشتن سه سرامید ضروری ، اسید هیالورونیک و نیاسینامید روشی موثر و در عین حال تحریک کننده برای پاکسازی و مراقبت از پوست طبیعی و چرب شماست. درست است، واقعی.

قیمت و در دسترس بودن

14.99 دلار / 14.00 پوند در Dermstore ، Feel Unique ، Ulta و Walmart

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر پوست چربی دارید ، این یک گزینه عالی است که باید در نظر بگیرید.

تقلب و جایگزین

آب خالص ، گلیسیرین ، کوکو-بتائین ، پروپیلن گلیکول ، سدیم کوکوئیل گلیسینات ، PEG-120 متیل گلوکز دیولئات ، کلرید سدیم ، آکریلات کوپلیمر ، اسید سیتریک ، کاپریلوئل گلیسین ، کاپریلیل گلیکول ، هیدروکسید سدیم ، سدیم سدیم ، سدیم سدیم ، سدیم سدیم ، نیاسینام سدیم ، سدیم سدیم ، نیاسینام سدیم ، نیاسینام سدیم ، نیاسین آمین لاورویل لاکتیلات ، سرامید NP ، فنوکسی اتانول ، سرامید AP ، فیتوسفینگوزین ، کلسترول ، صمغ زانتان ، کربومر ، اتیل هگزیل گلیسیرین ، سرامید EOP

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>