نقد و بررسی ضد آفتاب ضد آفتاب ضد آفتاب دکتر دنیس گروس

ضد آفتاب ضد آفتاب دکتر دنیس گروس لکه تیره spf 50

من ضد آفتابی را که می خواهم تمام تابستان استفاده کنم پیدا کردم.

بسیار سبک است ، حتی متوجه نمی شوم که آن را بپوشم. وقتی لایه زیرین را روی آن قرار می دهم قرص نمی خورد. و این باعث نمی شود که من شبیه Caspar The Ghost باشم.

آیا روی کیک یخ بسته است؟ این فقط مرا از آسیب UV محافظت نمی کند. این نوزاد با آلودگی نیز مبارزه می کند. با دکتر Dennis Gross Dark Spots ضد آفتاب ضد آفتاب SPF 50 آشنا شوید:

Dr Dennis Gross Dark Spots Sun Defense Suscreen SPF 50 چیست؟

دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی برای تأمین محافظت از طیف نان

دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی فیلترهای UV ما هستند. این دو ماده معدنی سفید بسیار ملایم هستند ، حتی نوزادان بالای 6 ماه نیز می توانند از آنها استفاده کنند. اگر از ضد آفتاب چشم پوشی کرده اید زیرا این مواد همیشه باعث تحریک پوست شما می شوند ، آنها را بررسی کنید.

آنها همچنین از شما محافظت بیشتری در برابر اشعه ماورا بنفش می کنند. بیشتر فیلترهای UV شیمیایی شما را در برابر اشعه UVA یا UVB محافظت می کنند. به همین دلیل برای دستیابی به محافظت از طیف گسترده نیاز به استفاده همزمان از 4 یا 5 دارید.

اکسید روی محافظت از طیف گسترده ای را در خود ایجاد می کند. پس چرا به تنهایی استفاده نمی شود؟ فوق العاده غلیظ و چرب است. به اشتراک گذاشتن حجم کار آن با دی اکسید تیتانیوم ، یکی از روش های سبک نگه داشتن بافت و پخش آسان آن است.

FYI ، دی اکسید تیتانیوم می تواند از تمام اشعه UVB و اکثر اشعه UVA محافظت کند ، و آن را به یک شریک مناسب برای اکسید روی تبدیل می کند.

هنوز هم ، این مواد معدنی سفید ضخیم تر از فیلترهای اشعه ماورا بنفش هستند و می توانند گچ سفید را پشت سر بگذارند. من نمی دانم چطور دکتر Dennis Gross Dark Spots Sun Defense Sunscreen SPF 50 این کار را انجام داد ، اما این مشکلات در اینجا تقریباً وجود ندارد (به زودی بیشتر در این مورد توضیح می دهیم).

مربوط: 3 دلیل ضد آفتاب های معدنی برای پوست حساس بهتر است

مجتمع دفاعی MELA-C برای محافظت در برابر آلودگی محیط زیست

من عاشق ضد آفتاب هایی هستم که مسافت بیشتری را طی می کنند. ضد آفتاب ضد آفتاب SPF 50 دکتر دنیس گروس Dark Spots حاوی Mela-C است ، یک آنتی اکسیدان است که با آلودگی رادیکال های آزاد ، اشعه ماورا بنفش و ایجاد لکه ها در اثر تماس با پوست ، مبارزه می کند. این مجموعه از موارد زیر تشکیل شده است:

مربوط: انواع مختلف ویتامین C مورد استفاده در مراقبت از پوست: کدام یک بهترین است؟

روغن های طبیعی برای مرطوب کردن پوست

ضد آفتاب ضد آفتاب دکتر دنیس گروس Dark Spots Sun Defence SPF 50 دارای روغن های طبیعی مانند گلرنگ و روغن زیتون است. این روغن ها سرشار از اسیدهای چرب هستند سد محافظتی پوست خود را تقویت کنید و به نرم و مرطوب نگه داشتن آن برای ساعت ها کمک کنید.

به علاوه ، این روغن ها سهم مناسبی از آنتی اکسیدان ها دارند که به مبارزه با رادیکال های آزاد کمک می کنند و پوست شما را برای مدت بیشتری جوان نگه می دارند.

مربوط: روغن زیتون برای مراقبت از پوست: آنچه انجام می دهد و نحوه استفاده از آن


آیا ضد آفتاب شما مطابق کار است؟ برای اطلاع از ایمن بودن و ضدآفتاب بودن کرم ضدآفتاب خود ، صفحه رایگان خود را با عنوان “ضد آفتاب ممیزی” بارگیری کنید:


بافت

بافت آن ضخیم تر از اکثر ضد آفتاب های شیمیایی است ، اما فوق العاده سبک برای یک ماده معدنی. به راحتی بر روی پوست پخش می شود ، برچسب گذاری نمی شود و در بیشتر پایه ها – بدون پیلینگ – به خوبی کار می کند.

عطر

ضد آفتاب ضد آفتاب SPF 50 دکتر دنیس گروس Dark Spots دارای چند عصاره مرکبات است که کم رنگترین رایحه تابستانی را به آن می بخشد. آنها به میزان بسیار کمی وجود دارند ، بنابراین بعید است باعث تحریک شوند. اما اگر شما از معدود افراد بدشانسی هستید که به هر نوع مرکبات واکنش بد نشان می دهد ، ممکن است بخواهید این موضوع را منتقل کنید.

نحوه استفاده

این آخرین مرحله از برنامه مراقبت از پوست شما در صبح است. شما حداقل به 1/4 قاشق چای خوری برای کل صورت نیاز دارید. در صورت نیاز مجدد در طول روز اقدام کنید.


عملکرد و نظر شخصی

در 8 سال گذشته بسیاری از ضد آفتاب های معدنی را امتحان کرده ام. من پوست کمرنگی دارم بنابراین گچ سفید برای من مسئله مهمی نیست. بافت ضخیم و پراکنده من را بیشتر آزار می دهد اما اگر بدان معنی باشد که از ضد آفتاب بهتری برخوردار هستم می توانم با آن زندگی کنم.

ضد آفتاب ضد آفتاب SPF 50 دکتر دنیس گراس Dark Spots توانسته است بر هر دو مسئله غلبه کند. این بافت برای یک ضد آفتاب معدنی نسبتاً سبک است.

هنگامی که آن را به پوست شما مخلوط می شود ، شما به سختی می توانید بازیگران سفید را ببینید. تنها استثنا؟ رنگ های پوستی تیره تر. شما به یک ضد آفتاب معدنی رنگی نیاز دارید. هر کس دیگری ، بدون بازیگران سفید! بله

من هر 4/1 قاشق چای خوری توصیه شده را هر روز صبح استفاده می کنم (و البته در صورت لزوم دوباره آن را اعمال می کنم) و – من شما را بچه نمی کنم – احساس می کنم چیزی نپوشم.

FYI ، من صبح از مرطوب کننده صرف نظر می کنم. در این هوا ، پوست من خیلی خشک نیست و روغن های طبیعی موجود در این ضد آفتاب کافی است تا ساعت ها نرم و مرطوب شود.

من هفته ها است که از آن استفاده می کنم و هرگز با سوختن یا هر چیز دیگری مشکلی نداشته ام. مسلماً ، لندن جزیره گرمسیری نیست اما شک ندارم که این ضد آفتاب در تعطیلات نیز شما را ایمن نگه می دارد – به شرطی که به درستی از آن استفاده کنید.

اغلب اوقات ، ضد آفتاب ها از کار می افتند زیرا به اندازه کافی استفاده نمی کنید. به همین دلیل بسیار خوشحالم که این ضد آفتاب فرمول بسیار زیبایی دارد. می توانید آن را روی هم جمع کنید و چربی را روی پوست خود احساس نکنید. خانم ها

ضد آفتاب ضد آفتاب دکتر دنیس گروس لکه تاریک SPF 50 بررسی

این برای کیست؟

هر کسی می تواند از آن استفاده کند ، اما بیشتر مناسب پوست حساس است.

این برای چه کسی نیست؟

اگر پوست شما بسیار خشک است ، فیلترهای معدنی می توانند آن را بیشتر خشک کنند.

بسته بندی

لوله قبلا سفید بود ، حالا زرد شده است. در هر صورت استفاده از آن هم براق و هم کاربردی است.

آیا دکتر دنیس گروس Dark Spots Sun Defense Suscreen SPF 50 مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
یک ضد آفتاب کاملاً فیزیکی است که به شما کمک می کند بدون استفاده از فیلترهای شیمیایی از آسیب اشعه UVA و UVB و پیری آسیب دیدن عکس جلوگیری کند. درست است، واقعی.
این ضد آفتاب مرطوب کننده و ضد پیری باعث کاهش لکه های تیره ، ناهموار بودن سطح پوست و چین و چروک پوست می شود. این می تواند از لکه های تیره جلوگیری کند ، اما مواد روشن کننده پوست در اینجا ضعیف هستند. انتظار نتیجه سریع را نداشته باشید.

قیمت و در دسترس بودن

موجود در: 42.00 دلار / 44.00 پوند در Cult Beauty ، Dermstore ، Nordstrom و Sephora

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر به دنبال ضد آفتاب معدنی هستید که فوق العاده غلیظ و چرب نباشد ، این گزینه خوبی است که باید در نظر بگیرید.

تقلب و جایگزین


مواد فعال: دی اکسید تیتانیوم (4.9٪) اکسید روی (4.42٪) مواد غیرفعال: آب / آبزیان / گلیسیرین ، ایزونونیل ایزونوناتو ، پنتیلن گلیکول ، روغن هسته دانه Carthamus Tinctorius (گلرنگ) ، روغن میوه Olea Europaea (زیتون) ، C12- کوپلیمر آلکیل بنزوات ، آلکانهای نارگیل ، اکریلات هیدروکسی اتیل / سدیم اکریلوئیل دی متیل تائرات ، بوتیلن گلیکول ، ملاتونین ، اسکوربیل گلوکوزید ، اسید اسکوربیل منیزیم ، اسیدکربیل اسکوربیل ، سدیم سدیم سدیم ، فسفولیپیدها ، اسفنگولیپیدها ، عصاره گل Citrus Aurantium Dulcis (نارنجی) ، عصاره گیاه Oryza Sativa (برنج) ، روغن Oenothera Biennis (گل مغربی) ، اسید گلیکولیک ، سدیم PCA ، روی PCA ، اسید اولئانولیک ، پالمیتوآل ترپپتیدها ، 28 ، لسیتین هیدروژنه ، کوکو کاپریلات / کاپرات ، بیس اتیل هگزیل هیدروکسی دی ممتوکسی بنزیل مالاتات ، هیدروکسید آلومینیوم ، اسید پلی هیدروکسی استئاریک ، BHT ، PEG-60 بادام G لیزریدها ، صمغ زانتان ، دی سدیم EDTA ، اسید سیتریک ، سدیم سدیم ، هیدروکسی پروپیل سیکلودکسترین ، هیدروکسید سدیم ، ایزوهگزادکان ، کاپریلیل گلیکول ، پلی سوربات 60 ، کربومر ، پروپاندیول ، اسید استئاریک ، ایزوپروپیل تیتانیوم پتاسیم پتاسیم ، اتیلن سدیم روغن بنزوات ، Citrus Aurantium Dulcis (نارنجی)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>