نقد و بررسی روغن Pai Rosehip BioRegenerate – زیبا با مغز

بررسی روغن Pai Rosehip BioRegenerate Oil

وقتی صحبت از روغن گل سرخ می شود ، من سر و صدا ندارم. هر مارکی انجام خواهد داد.

یا انجام داد تا به حال. تصور غیرقابل تصور اتفاق افتاده است. من یک بطری روغن گل سرخ پیدا کردم که خیلی دوست ندارم.

من در مورد روغن Pai Rosehip BioRegenerate Oil صحبت می کنم. من می دانم که بسیاری از شما آن را دوست دارم – و این روغن خوبی است. این فقط یک نقص کوچک دارد که با پوست من موافق نیست. منظور من این است:

روغن Pai Rosehip BioRegenerate چیست؟

روغن ROSEHIP برای مرطوب سازی پوست و جلوگیری از پیری قبل از آن

Pai Rosehip BioRegenerate Oil از میوه ها و دانه های گل محمدی (گل های رز توپی تربچه پس از شکوفا شدن پشت سر می گذارد) برای دوز موارد خوب استفاده می کند. آنچه آنها انجام می دهند در اینجا است:

اگر به دنبال یک روغن ضد پیری هستید که یک کیلومتر بیشتر از این بگذرد ، روغن گل محمدی همین است.

مربوط: چرا روغن گل سرخ مورد علاقه من برای هر وای مراقبت از پوست است

ویتامین E و استخراج رزماری برای حفظ روغن

من مطمئن هستم که می دانید ویتامین E و رزماری آنتی اکسیدان های قدرتمندی هستند که به شما کمک می کنند از چین و چروک زودرس جلوگیری کنید.

اما شک دارم به همین دلیل آنها در Pai Rosehip BioRegenerate Oil هستند. فقط چند قطره از آنها در اینجا وجود دارد بنابراین انتظار نداشته باشید که آنها کار زیادی برای چین و چروک کنند.

اما این آنها را بی فایده نمی کند. در اینجا ، آنها مانند مواد نگهدارنده: آنها باعث می شوند روغن گل محمدی بیش از خود به دوام بیاید.

مربوط: هر آنچه می خواستید در مورد مواد نگهدارنده طبیعی در مراقبت از پوست بدانید


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست ضد پیری مبارزه می کنید که باعث کاهش چین و چروک ، روشن شدن چهره و ظاهر جوانتر می شود؟ برای شروع “بهترین برنامه مراقبت از پوست ضد پیری” رایگان خود را بارگیری کنید (این شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب):


بافت

ضخیم و روغنی ، جذب آن کمی طول می کشد.

عطر

Pai Rosehip BioRegenerate Oil دارای یک رایحه ای عمیق و خاکی که کمی طعم اکتسابی دارد. اگر به گلهای سبک خود علاقه دارید ، احتمالاً این کار را نخواهید کرد. طرف مثبت؟ رایحه خاکی نشانه کیفیت روغن آن است.

نحوه استفاده از آن

این آخرین مرحله از برنامه مراقبت از پوست شما در شب است.

عملکرد و نظر شخصی

دستیار رایحه خاکی ، می دانید چه معامله دیگری برای این روغن نشان می دهد که معامله واقعی است؟ رنگ نارنجی عمیق به عنوان یک قاعده ، هر چه رنگ پوست عمیق تر باشد ، روغن آنتی اکسیدان و مواد مغذی بیشتری دارد.

شما فکر می کنید این خبر خوبی برای پوست من خواهد بود … اما رنگ نارنجی عمیق این است که چرا من و Pai Rosehip BioRegenerate Oil کنار نمی آیم: این رنگ پوست من را زرد می کند وقتی آن را اعمال می کنم اوه

شاید می توانستم آن را تحمل کنم اما … بافت ضخیم مدتی طول می کشد تا جذب شود. حدس زده اید ، اگر من قبل از اینکه کاملاً غرق شود به رختخواب بروم ، این نیز بالش مرا لکه دار می کند.

من ممکن است یک مواد مخدر مراقبت از پوست باشم … اما در این زمینه تنبل هستم. من نمی خواهم با لکه ها ، لباس های شسته شده و زمان جذب طولانی مقابله کنم. متاسفم ، پی!

اگر از این اشکالات کوچک ناراحت نیستید ، روغن معجزه می کند. من آن را قبل از خواب شب می پوشم. وقتی که من صبح از خواب بیدار شوید ، صورتم پرتر به نظر می رسد ، در لمس احساس صاف تری می کند و کمی روشن تر است.

من نمی توانم اطمینان حاصل کنم که چقدر آکنه یا لکه های تیره را درمان می کند ، زیرا من هیچ چیز خوبی ندارم (خوشبختانه می دانم). فقط توجه داشته باشید که روغن گل محمدی معجزه آسایی نیست که مارک های معالجه آنرا مطرح می کنند.

من شنیده ام که گفته می شود می تواند علائم کشیدگی ، جای زخم را درمان کند و چه کسی می داند چه چیز دیگری است. هیچ مدرکی برای آن وجود ندارد. کاری که انجام می دهد مرطوب سازی پوست ، کمک به کاهش آکنه و – در طولانی مدت – جلوگیری از چین و چروک پوست است. اگر این از من بپرسید خیلی زیاد است.

مربوط: نحوه استفاده از روغن گل سرخ: تمام سوالات شما پاسخ داده شده است

بررسی روغن روغن زاد و ولد گل محمدی

این برای کیست؟

انواع پوست می توانند از آن استفاده کنند ، اما بیشتر مناسب پوست خشک و حساس است.

این برای چه کسی نیست؟

ممکن است پوست چرب آن را خیلی ضخیم بداند.

بسته بندی

یک بطری ساده با اپلیکاتور قطره چکان برای سهولت استفاده.

آیا Pai Rosehip BioRegenerate Oil مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
مناسب برای انواع پوست ، این روغن صورت چند منظوره بسیار احیا کننده با لک ، خشکی ، تیرگی ، رنگدانه ، قرمزی و خطوط ریز برطرف می شود. این به رنگدانه کمک نخواهد کرد ، اما همه موارد دیگر درست است.
لکه های مداومی را بزنید که تکان نخورد. این کار باعث تسریع در بهبودی و کمک به انتقال آنها می شود. به درمان جوش های کوچک کمک می کند ، اما لکه های مداوم را به تنهایی درمان نمی کند.
یا اگر پوستی خشک و کم رنگ دارید که نیاز به تقویت دارد – باعث می شود این حالت و درخشندگی ایجاد شود. این پوست را مرطوب می کند و هنگامی که پوست تمام رطوبت مورد نیاز را دارد ، درخشان به نظر می رسد.

قیمت و در دسترس بودن

15.00– 35.00 £ در محتوا ، زیبایی فرقه و افراد رایگان

آیا شما به آن نیاز دارید؟

من همه برای این هستم که یک بطری روغن گل محمدی در قسمت مراقبت از پوست خود داشته باشم ، اما گزینه های بهتری وجود دارد.

تقلب و جایگزین

عصاره دانه Rosa Canina ، عصاره میوه Rosa Canina ، توکوفرول ، عصاره برگ Rosmarinus Officinalis

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>