مهمانی چای پر استوانه استمفورد پلازا بازگشت

طرفداران متعصب فودی و عاشقان خیال با هم متحد می شوند! در این تعطیلات مدرسه عید پاک ، از سوراخ خرگوش عبور کرده و یکی از سلیقه های خود را درمان کنید استمفورد پلازا مهمانی های چای عالی Mad Hatter! به ما اعتماد کنید ، این یک تجربه جذاب است که نمی خواهید آن را از دست بدهید.

کنجکاو و کنجکاو؟ این چای است:

با بازگشت به تقاضای عمومی ، از شنبه 3 تا یکشنبه 18 آوریل ، روزانه دو جلسه چای بلند با مضمون تماشایی Mad Hatter در سالن بزرگ مجلل Stamford Plaza برگزار می شود.

چای عالی ، مهمانی ، استمفورد پلازا ، فانتزی ، تعطیلات مدرسه عید پاک ، رویدادهای بریزبن ، رویدادهای عید پاک بریزبن

هر جلسه به مدت دو ساعت انجام می شود ، و به شما فرصت کافی می دهد تا در انتخاب نفیس غذاهای شیرین ساخته شده با خلاقیت و لذت های خوش طعم ، که همه آنها توسط تیم شیرینی درخشان استمفورد تهیه شده است ، لذت ببرید. فکر کنید کوکی های Cheshire Cat ، ماکارون Tick Tock Pocket Watch ، کوکی های دودی بوقلمون و کرنبری ، کیک بدون تولد “Eat Me” و موارد دیگر را بخورید.

چای عالی ، مهمانی ، استمفورد پلازا ، فانتزی ، تعطیلات مدرسه عید پاک ، رویدادهای بریزبن ، رویدادهای عید پاک بریزبن

چه چیزی جنون جادویی ذوب شدن در دهان شما را همراهی می کند؟ حباب ، البته! در حالی که فضای شاد و منظره استمفورد پلازا و چشم انداز رودخانه را خیس می کنید ، از شامپاین ستاره ای خود میل کنید و غذاهای خوشمزه را میل کنید.

بزرگترهای کوچکی دارید؟ آنها را از سوراخ خرگوش پایین بیاورید! کودکان بیش از اینکه از حضور در آنها استقبال کنند بسیار خوشحال هستند و می توانند با یک معجون خاص “Drink Me” خود را در جادو غوطه ور کنند و مطمئن شوند که ذهن آنها را به باد می دهد!

رزروهای اولیه ضروری است و می توان آنها را به صورت آنلاین انجام داد اینجا.

اکیداً پیشنهاد می کنیم در این تاریخ بسیار مهم دیر نکنید وگرنه با سرتان خاموش می شود!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>