منوی جدید گیاهی Burger Urge را با یک برگر رایگان جشن بگیرید

تماس با همه علاقه مندان به همبرگر بریزبن! در روز شنبه 6 مارس ، در جشن سالگرد به سمت یک برگر رایگان حرکت کنید Burger Urgeگیاهان جدید منوی فلکس! بدون گوشت و بدون هزینه؟ این یک برد-برد است!

از ساعت 12 شب ، Burger Urge با یک آزمایش چشایی و همبرگرهای رایگان “مبدل گوشتخوار” به اندازه میان وعده در هر دو مکان Windsor و Kelvin Grove خود را آماده می کند.

این پیچ و تاب دوستانه در مورد چیزبرگر کلاسیک قدیمی ، ترکیبی از پنتی خرد شده گیاهی ، پنیر وگان ، کاهو ، گوجه فرنگی ، ترشی ، سس مخصوص وگان ، سس گوجه فرنگی و خردل را در یک دسته خوب از گیاهان قرار داده است!

نمیشه روز شنبه درستش کرد؟ استرس نداشته باشید! محدوده جدید آب دهان در حال حاضر برای خرید در همه رستوران های Burger Urge در سراسر ایالت در دسترس است. منو همه چیز در مورد ترویج رویکرد “انعطاف پذیر” به غذا ، ارائه غذاهای خوشمزه است که برای مشتریان خوب است ، برای سلیقه ها و برای کره زمین مفید است.

بعلاوه ، این بدان معنی است که دوستداران برگر می توانند بدون کاهش طعم ، کیفیت یا اندازه وعده غذایی ، مصرف گوشت خود را کاهش دهند. نمره!

بنابراین ، چه گیاهخوار باشید ، چه گیاهخوار باشید ، چه جنب وجوش باشید و چه چیزهایی در این بین باشید ، طیف جدید Flex Flaming Burger Urge شما را تحت پوشش قرار داده است. اما فقط حرف ما را قبول نکنید. خودتان امتحان کنید و این هوس ها را مهار کنید این شنبه.

PS این اولین بار در خدمت اولین بار است و فقط در مدت دوام سهام است ، بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم سریع وارد شوید!

می توانید چشمان خود را به منوی جدید Flex جشن دهید اینجا یا برخی از مواد غذایی ناچیز را در Burger Urge بررسی کنید فیس بوک یا مناینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>