معاملات غذایی ماه ژوئیه Navala Churrascaria اینجاست

ICYMI: غذای برزیلی یک غذای بزرگ RN است ، و Navala Churrascaria یکی از گرمترین نقاط شهر است که غذای خوش طعم برزیلی شما را جوش می دهد.

با توجه به بزرگ بودن تولد هفتمین سالگرد تولد آنها در ماه گذشته ، چنین سر و صدایی را رقم زده است ، قرار است این سرگرمی تا پایان ماه جولای با مجموعه ای از معاملات غیرقابل مقاومت ادامه یابد. بنابراین ، اگر اشتیاق به تفریح ​​دارید ، به این اتفاق مشترک بپردازید ، و بیایید مهمانی کنیم!

از 12 تا 15 ژوئیه ، ناوالا 5 دلار شراب Malbec و Sauvignon Blanc ، و آبجوهای عالی شمال را به کسانی که در آن غذا می خورند ارائه می دهد ، سپس از 19 تا 22 ژوئیه ، به عنوان بخشی از Debustation BBQ نامحدود خود را با سیخ و کناره های ممتاز جشن می گیرند و فقط 55 دلار برای هر شخص اما صبر کنید ، چیزهای بیشتری وجود دارد! از 26 تا 29 ژوئیه ، 5 دلار قهوه آهک ارائه می شود. بهتر است اکنون راننده تعیین شده خود را معرفی کنید!

در طول ماه جولای با معاملات بسیار خوب ، باسن آنها را در طول ماه تکان خواهید داد!

صندلی خود را در این رستوران شلوغ شهر رزرو کنید و در اینجا از این معاملات داغ به گربه سود ببرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>