مرور سرم ویتامین C Mad Hippie – زیبا با مغز

سرم ویتامین C هیپی دیوانه برای آکنه

آیا ویتامین C می تواند آکنه را درمان کند؟

معمولاً ، نه این یک ابرقدرت است که اکثر اشکال ویتامین C ندارند.

استثنا؟ سدیم اسکوربیل فسفات. اگر پوستی مستعد آکنه دارید ، این نوعی ویتامین C است که شما در ذخیره سازی بدن خود می خواهید.

می توانید آن را در سرم ویتامین C Mad Hippie پیدا کنید. در اینجا چیزی است که آن را از سایر سرم های ویتامین C موجود در آن متمایز می کند.

سرم ویتامین C Mad Hippie چیست؟

فسفات سدیم اسکوربیل (ویتامین C) برای جلوگیری از چین و چروک و درمان آکنه

L-Ascorbic Acid (LAA) فرم خالص ویتامین C است. مطالعه پس از مطالعه خواص ضد پیری آن را اثبات کرده است:

سرم ویتامین C Mad Hippie از سدیم اسکوربیل فسفات (SAP) ، مشتق ویتامین C استفاده می کند که کمتر از اسید اسکوربیک L مورد مطالعه قرار گرفته است.

مطالعات نشان می دهد SAP به اسید اسکوربیک L در پوست تبدیل می شود ، اما ما هنوز نمی دانیم که چگونه با LAA مقایسه می شود. در مقابله با چین و چروک پوست احتمالاً کمی موثرتر است.

پس چرا باید از SAP به جای LAA استفاده کنید؟ سه دلیل:

  • ماندگاری بیشتر: LAA به دلیل ناپایداری مشهور است. وقتی در معرض نور ، گرما و هوا قرار می گیرد بد می شود. حتی وقتی یک سرم LAA تازه ساخته شده خریداری می کنید که به درستی حفظ شده است تا ماندگاری آن بیشتر شود ، معمولاً فقط چند هفته کوتاه طول می کشد. SAP پایدارتر است و ماههای زیادی دوام می آورد.
  • تحریک کمتر: غلظت بالای LAA می تواند پوست را تحریک کند ، خصوصاً اگر حساس باشد. SAP بسیار نرم تر است. انواع پوست می توانند آن را تحمل کنند.
  • ضد آکنه: برخلاف SAP ، LAA نمی تواند با آکنه مبارزه کند. مطالعات نشان می دهد که SAP اکسیداسیون سبوم (علت اصلی آکنه و التهاب) را تا 40٪ کاهش می دهد! همچنین از 5٪ بنزوئیل پراکسید و 0.1٪ دیفرانسیل م effectiveثرتر است.

اگر آکنه ، پوستی حساس دارید و یا از هدر دادن ثروت کمی روی سرم های ویتامین C که بعد از یک ماه بد می شوند خسته شده اید ، تغییر به سدیم اسکوربیل فسفات منطقی است.

سرم PS Mad Hippie Vitamin C از 10٪ سدیم اسکوربیل فسفات استفاده می کند. این دوز بالاتر از آن است که در اکثر سرم ها مشاهده خواهید کرد.

مربوط: آیا اسید اسکوربیل فسفات بهترین مشتق ویتامین C است؟

ویتامین E و اسید فرولیک برای تقویت محافظت در برابر آفتاب

ویتامین C به خودی خود یک آنتی اکسیدان قوی است. وقتی با ویتامین E و اسید فرولیک همراه شود حتی بهتر عمل می کند. سرم ویتامین C Mad Hippie حاوی هر دو است. پیو

مطالعات اینها را نشان می دهد سه آنتی اکسیدان باعث افزایش اثربخشی یکدیگر و محافظت در برابر آفتاب می شوند که ضد آفتاب به شما می دهد. به همین دلیل هر روز صبح آن را زیر ضد آفتاب لایه لایه می کنم.

PS اسید فرولیک یک آنتی اکسیدان روی استروئیدها است. آی تی با سه نوع رادیکال آزاد مبارزه می کند! (بیشتر آنتی اکسیدان ها فقط یکی را از بین می برند).

مربوط: آیا اسید فرولیک قدرتمندترین آنتی اکسیدان از همه است؟

اسید هیالورونیک برای هیدراتاسیون پوست

اسید هیالورونیک یک ماده مرطوب کننده بر روی استروئیدها است. هیوم … چی؟

Humectant روشی فانتزی برای توصیف موادی است که می تواند آب را از هوا به داخل پوست خود بکشید و آنجا را ببندید اسید هیالورونیک در این مورد بهترین است: تا 1000 برابر وزن خود را در آب نگه می دارد!

رطوبت دارای اثر چاق کننده ای بر روی پوست است که باعث کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک می شود. این لمس را نرمتر کرده و درخششی شفاف نیز به آن می بخشد.

اسید هیالورونیک PS تنها ماده مرطوب کننده در سرم ویتامین C Mad Hippie نیست. این کودک گلیسیرین نیز دارد.

مربوط: مواد شوینده چیست و چرا باید از آنها استفاده کنید؟


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که روغن اضافی را از بین می برد ، جوش های سرسیاه را از بین می برد و آکنه را درمان می کند ، مبارزه می کنید؟ برای شروع کار ، صفحه رایگان “بهترین برنامه مراقبت از پوست برای پوست چرب” را بارگیری کنید (این برنامه شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب است):


بافت

سبک وزن، بافتی روان که به سرعت در پوست فرو رفته و به حالت مات خشک می شود بدون باقی مانده چرب

عطر

این سرم رایحه ای گل سبک دارد که به سرعت محو می شود. این بوی طبیعی مواد است. هیپی دیوانه هیچ عطر و بویی به آن اضافه نکرد.

نحوه استفاده از آن

صبح ، پس از پاکسازی.

عملکرد و نظر شخصی

من سرم Mad Hippie Vitamin C را مستقیماً بعد از تمیز کردن و صاف کردن روی ضد آفتاب از بالا استفاده می کنم (صبح ها از مرطوب کننده استفاده نمی کنم). ایندر زیر اکثر ضد آفتاب هایی که امتحان کرده ام بسیار خوب است. بدون پیلینگ یا هر چیزی شبیه به آن

من سرم را نسبتاً مرطوب می دانم. افزودن اسید هیالورونیک و گلیسیرین به پوست من رطوبت بیشتری می بخشد که به مرطوب نگه داشتن آن در طول روز کمک می کند. اگر پوست شما خشک تر از پوست من است ، ممکن است به یک مرطوب کننده نیاز داشته باشید تا با گذراندن روز سطح رطوبت مطلوب را حفظ کند.

من آکنه ندارم بنابراین نمی توانم تضمین کنم که چگونه کار می کند. هنوز هم ، علم در اینجا جامد است ، بنابراین من اطمینان دارم که این امر تغییری ایجاد خواهد کرد.

آنچه می توانم تضمین کنم اثر روشن کننده است. سرم درخشش زیبایی به پوست من می بخشد. همچنین به دلیل تزریق آنتی اکسیدان ها به من کمک می کند تا چین و چروک خود را حفظ کنم.

اگر به دنبال گزینه ای برای LAA هستید ، قطعاً سرم ویتامین C Mad Hippie ارزش بررسی را دارد.

سرم ویتامین C Mad Hippie

این برای کیست؟

همه می توانند از آن استفاده کنند ، اما بیشتر مناسب پوست های مستعد آکنه است.

این برای چه کسی نیست؟

اگر نگرانی اصلی شما ضد پیری است و آکنه ندارید ، با اسید اسکوربیک اسید به یک سرم بچسبید.

بسته بندی

یک بطری تیره با اپلیکاتور قطره چکان. براق و کاربردی.

آیا سرم ویتامین C Mad Hippie مطابق ادعاهای خود عمل می کند؟

مطالبه درست است، واقعی؟
سرم برنده جایزه ما ترکیبی هماهنگ از آنتی اکسیدان ها است که در بهبود ظاهر کلی پوست معجزه می کند! بیش از حد عمومی به معنی هر چیز خاص یا انکار. این باعث می شود پوست بهتر به نظر برسد.
سدیم اسکوربیل فسفات ، فرم پایدارتری از ویتامین C نسبت به اسید L- اسکوربیک متداول که در اکثر محصولات مراقبت از پوست یافت می شود ، همان مزایای مشابه را دارد ، بدون خطر اکسیداسیون و تحریک که اغلب با اسید L- اسکوربیک همراه است. درست است، واقعی.

قیمت و در دسترس بودن

33.99 دلار در Free People ، iHerb ، Mad Hippie و Ulta

آیا شما به آن نیاز دارید؟

اگر پوستی مستعد آکنه دارید ، این بهترین سرم ویتامین C موجود برای شماست.

تقلب و جایگزین

آب دیونیزه ، ویتامین C (سدیم اسکوربیل فسفات) ، آلکیل بنزوات ، گلیسیرین گیاهی ، آب ، گلیسیرین ، سدیم لوولینات ، آنیسات سدیم ، کلاری مریم گلی (مریم گلی (Salvia Sclarea) ، گریپ فروت (مرکبات گراندیس) ، اسید هیالورونیک ، آمورفوفالو پودر کنج ، برگ ، ویتامین E (توكوترینول) ، اسید فرولیك ، عصاره گل بابونه (Recutita Matricaria) ، سدیم فیتات ، صمغ زانتوم ، هیدروكسی اتیل سلولز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>