مراقب راه خود برای تمیز کردن پوست براق – زیبا با مغز باشید

چگونه می توان راه خود را برای رسیدن به پوستی زیبا مدیتیشن کرد

تا به حال فکر کرده اید که چرا جوش ها همیشه قبل از یک تاریخ خاص یا یک مصاحبه کاری ظاهر می شوند؟

یا چرا مهم نیست که آکنه شما چه چیزی را به سمت آن پرتاب می کند؟

یا وقتی شما شب ها و روزها برای رسیدن به این مهلت کار مشغول کار هستید ، حتی اگر از نظر شرعی مرطوب کرده اید ، پوست شما کاملا خشک و پوسته شده است؟

بمب حقیقت: محصولات مراقبت از پوست اغلب فقط علائم را درمان می کنند. اگر با علت اصلی آن کنار نیایید ، این مشکل هرگز برطرف نخواهد شد.

بنابراین علت اصلی چیست؟ در دنیای مدرن و پر سر و صدا ما ، بیشتر اوقات مقصر استرس است: *

همه استرس ها برای پوست مضر نیستند

آره واقعا.

استرس حاد به ما کمک کرد تا برای هزاره ها زنده بمانیم. هنگامی که اجداد ما از ببر فرار می کردند یا در تاریکی صدای ترک خوردن را می شنیدند ، استرس حاد باعث می شد تا قلب آنها برای انتقال اکسیژن بیشتر تند شود و بدن آنها گلوکز بیشتری تولید کند تا پاسخ جنگ یا پرواز آنها را تقویت کند.

با پایان یافتن خطر ، همه چیز به حالت عادی برمی گردد.

مشکل در ، در جامعه مدرن ما ، استرس هرگز از بین نمی رود. ترافیک ، اعلان های ایمیل ، مقایسه شبکه های اجتماعی ، محیط های کاری رقابتی ، درآمد ناپایدار و جنبه های دیگر زندگی مدرن ، ما را همیشه تحت فشار قرار می دهد.

ما نمی توانیم خاموش شویم.

این برای سلامتی ، رابطه و پوست ما نیز مضر است.


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که با چین و چروک پوست مبارزه می کند و درخشش جوانی به پوست شما می بخشد ، مبارزه می کنید؟ برای شروع ، برگه تقلب رایگان “Best Anti-Aging Skincare Routine” خود را بارگیری کنید (این شامل توصیه های محصول + سفارش برنامه مناسب):


استرس مزمن چگونه بر روی پوست شما تأثیر می گذارد؟

از کجا شروع کنم؟ استرس مزمن در بسیاری از سطوح برای پوست شما مضر است:

  • پوست خشک: سلول های مرده “آجر” پوست شما هستند. لیپیدها “هاون” هستند. آنها یک مانع محافظتی ایجاد می کنند که رطوبت را در خود نگه داشته و پوست را انعطاف پذیر نگه می دارد. استرس آنها را کاهش می دهد و پوست شما را خشک می کند.
  • پوست مات: استرس باعث کاهش گردش سلول ، روند لایه برداری پوست می شود. سلولهای مرده پوست به جای خروج از ساختمان (متاسفم ، منظورم پوست شما بود ، ارمم) بر روی سطح آن باقی می مانند و درخشش طبیعی پوست شما را از بین می برند.
  • شعله های آتش: استرس هورمون ها را به بیش از حد رانش می دهد و تولید کامیون سبوم اضافی را تحریک می کند. این یک دستور العمل برای آکنه است. به علاوه ، استرس می تواند باعث شیوع پسوریازیس نیز شود.
  • بهبودی آهسته: هر چه بیشتر استرس داشته باشید ، مدت زمان طولانی تری برای بهبودی پوست احساس می شود. می دانید ، از جوش ها خلاص شوید ، بریدگی ها و کوفتگی ها را التیام دهید …

مربوط: بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست خشک

چگونه می توان پوست را استرس زدایی کرد؟

آیا توجه کرده اید که این روزها چند محصول مراقبت از پوست نوید دهنده استرس پوست شما هستند؟

اما – من می دانم که شما این را می دانید ، باهوش هستید – آنها کار نمی کنند. نمی توانید روی پوست خود کرم بزنید و پف کنید! تمام استرس با جادو از بین می رود (اگر فقط به همین سادگی باشد!).

اگر می خواهید پوست خود را استرس دهید ، باید بدن و ذهن خود را نیز استرس دهید.

اولین نکته واضح است: از هر چیزی که باعث استرس شما شود خودداری کنید. حداقل مقداری از آن

نکته دوم نیز واضح است: کاری کنید که شما را آرام کند. حمام حباب دار طولانی ، پیاده روی در پارک یا ماساژ رفتن می توانند به شما کمک کنند.

راه fave من؟ مراقبه.

چگونه می توان راه خود را برای رسیدن به پوستی زیبا مدیتیشن کرد

میدونم میدونم. اولین باری که کسی پیشنهاد کرد مراقبه کنم ، من هم شک داشتم.

نشستن با پاهای صلیب به مدت یک ساعت با خواندن برخی از مانترای غیرقابل فهم ایده من برای سرگرمی – یا آرامش نیست. آیا در عوض دختر نمی تواند ماساژ دهد؟ نه؟ و تعجب می کنید که چرا استرس دارم؟

به هر حال.

من آن را امتحان کردم چه چیزی را باید از دست می دادم؟ فشار؟

دروغ نمی گویم اولین مراقبه من به طرز وحشتناکی اشتباه انجام شد. من آنقدر ناامید شده بودم که ذهنم مدام سرگردان می شد ، حتی بیشتر از قبل استرس داشتم. صحبت از شکست است.

اما من همچنان پافشاری کردم (من از قاطر لجبازتر هستم و از پذیرش شکست خودداری می کنم). به محض اینکه آویزان شدم ، میزان استرس من بسیار پایین آمد.

پوست من نیز تغییر کرد: اکنون کمتر در معرض شکستگی است. به نظر می رسد جوش عجیب و غریب نیز سریعتر بهبود می یابد. و همه نظر می دهند که پوست من چقدر براق است.

خوب ، من از مراقبت های پوستی خوبی استفاده می کنم و رژیم کم قند خون دارم. پوست خوب یک کار جامع است. هیچ گلوله جادویی وجود ندارد که بتواند تمام وای مراقبت از پوست شما را برطرف کند. ترکیبی از محصولات خوب مراقبت از پوست و عادات سبک زندگی سالم چیزی است که واقعاً فریب این کار را می زند.

خب چطور آزارش دادم؟

مربوط: من رژیم کم قند خون گرفتم و باعث تغییر شکل پوستم شد

چگونه می توان با مدیتیشن شروع کرد

این آسان تر از آن است که شما فکر می کنید.

سبک خود را پیدا کنید

نیازی نیست یک ساعت با پای ضربدر بنشینید و شعار دهید.

می توانید هر موقعیتی که در آن راحت باشید را انتخاب کنید. فقط می توانید برای چند ثانیه بر نفس خود تمرکز کنید. می توانید میوه ای بخورید که به جزئیات کمی از طعم و مزه گرفته تا بافت و بو توجه داشته باشید. می توانید یک مانترا را بارها و بارها تکرار کنید. می توانید اسکن بدن را انجام دهید. می توانید این کار را در خانه انجام دهید یا به پارک بروید.

انواع مختلف مراقبه را تجربه کنید و بدانید چه چیزی برای شما مفید است.

استفاده از برنامه

اگر ایده ای ندارید که چطور حتی می توانید مدیتیشن را شروع کنید و هنوز در کلاس های مراقبه فکر نمی کنید ، از یک برنامه استفاده کنید آنها مدیتیشن های هدایت شده ای دارند که به راحتی می توانید از بین ببرید.

من از تایمر بینش استفاده می کنم زیرا رایگان است و به معنای واقعی کلمه هزاران مراقبه برای انتخاب دارد. مطمئناً چند مورد دلخواه خود را پیدا خواهید کرد تا هرگز خسته نشوید.

تنها مشکل؟ ممکن است طاقت فرسا شود. اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، ممکن است با یک برنامه با گزینه های کمتری وضعیت بهتری داشته باشید.

کوچک شروع کنید

10 دقیقه در روز بهتر از یک ساعت هرگز است. در حقیقت ، اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، توصیه می کنم روزانه 10 یا حتی فقط 5 دقیقه مراقبه کنید.

می توانید مدیتیشن را برای مدت طولانی تری امتحان کنید ، اما فقط بیشتر و بیشتر ناامید می شوید. وقتی مراقبه می کنید ، کاملاً طبیعی است که افکار شما از همه جهات دور بمانند. شما فقط باید آرام آرام تمرکز را به مراقبه برگردانید.

یک حرفه ای پزشکی این را می داند. اما یک مبتدی احساس ناامیدی می کند ، فقط می خواهد تسلیم شود. تسلیم نشو

با آن مثل تمرین یک ماراتن رفتار کنید. از کم شروع کنید به تدریج افزایش دهید. و اگر حتی یک بار طرفدار باشید ، فقط می توانید 10 دقیقه مراقبه در روز خود جای دهید ، جالب است. آنچه می توانید انجام دهید ، نه آنچه فکر می کنید باید.

خط پایین

استرس فقط شما را نمی کشد. پوست شما را نیز خراب می کند. روزانه 10 دقیقه وقت بگذارید تا با یک مراقبه خوب استراحت کنید. این باعث خلق و خوی شما می شود ، نگرانی های شما را کاهش می دهد و باعث درخشش پوست می شود.

اگر این مورد را مفید دانستید ، لطفاً آن را با دوستی که استرس زیادی دارد به اشتراک بگذارید. بیایید به این اپیدمی که زندگی (و پوست) ما را خراب می کند پایان دهیم.

یادداشت

* البته دلایل دیگری هم می تواند داشته باشد. اما ، از تجربه من در کار و گفتگو با بسیاری از مشتریان ، استرس معمولاً در بالای لیست است. اگر استرس زیادی دارید ، به سبک زندگی خود و آنچه می توانید انجام دهید برای کنترل سطح استرس خود ابتدا نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>