مدیرعاملان بریزبن برای یک دلیل در Groove On The Mezz می رقصند

ده مدیر عامل شرکت بریزبن در حال آماده سازی برای جابجایی اتاق هیئت مدیره مسابقه سالن شهر بریزبن پیش از مدیران عامل Dancing در روز شنبه 15 مه هستند.

این جشن سالانه جمع آوری کمک های مالی فقط زمان مناسبی نیست! این برنامه در حمایت از خدمات حقوقی زنان QLD است و به آنها کمک می کند تا به ارائه خدمات حقوقی و رفاهی رایگان به زنان کوئینزلند و فرزندانشان در معرض خشونت خانگی بپردازند.

فقط با قیمت 140 دلار ، مهمانان از راحتی صندلی های خود با نوشیدنی در دست و همچنین یک شب کامل نوشیدنی های ممتاز ، کاناپه و سرگرمی با یک نمایش تماشایی پذیرایی می کنند.

یکی از مدیران عامل شرکت Margueritte O’Sullivan ، صاحب بوتیک ، یوگا و استودیوی شفابخشی بریزبن ، یوگن لاو است. مارگریت پس از فرار از وضعیت سوus استفاده خود ، با کمک خدمات حقوقی زنان QLD ، اهمیت دسترسی به وکالت حقوقی با کیفیت و افرادی که مراقبت می کنند را درک می کند.

مارگریت علاوه بر اینکه به عنوان مجری در رویداد مدیرعاملان رقص به همراه دخترش فعالیت می کند ، از طریق فروش تی شرت های ‘Radical Resilience’ خود برای خدمات حقوقی زنان QLD پول جمع می کند.

تیشرت های ‘Radical Resilience’ را می توانید در اینجا خریداری کنید که 50٪ از فروش آن به هدف انجام می شود. مطمئناً ما را مشاهده خواهید کرد که تی شرت های “Radical Resilience” خود را به ماه می (از Insta ما مراقب باشید) می پوشیم!

برای سوار شدن روی قطار شیار ، بلیط این رویداد را از اینجا تهیه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>