مدرسه خصوصی دختران بریزبن Somerville House ، روز باز

انتخاب مدرسه برای فرزندتان کار بزرگی است و برای کسانی که لوکس انتخاب بین دولتی و خصوصی را دارند ، خطر حتی بیشتر است. برای داشتن مدرسه خصوصی مناسب می تواند جهت زندگی کودک شما را تحت تأثیر قرار دهد.

برای والدینی که تحصیلات خصوصی در بریزبن را در نظر دارند ، تعداد زیادی مدرسه عالی برای انتخاب وجود دارد ، اما از کجا شروع می کنید؟

من به عنوان یک دختر قدیمی سابق خانه سامرویل که به مدت دوازده سال در مدرسه حضور داشتم ، می توانم به خاطر عالی بودن آن اطمینان بدهم! و ، همانطور که شانس آن را داشت ، مدرسه South Brissy بزودی روز باز خود را برگزار می کند!

رویدادهای Open Day راهی عالی برای آشنایی با مدرسه بالقوه فرزندتان برای دیدن امکانات ، ملاقات با مربیان و دریافت این که آیا این برای خانواده شما مناسب است یا خیر. ماه بعد ، خانه سامرویل – یکی از قدیمی ترین مدارس خصوصی دختران در بریزبن – میزبان رویداد روز باز خود در سال 2021 است.

با سرپرستی خانم كیم کیپه ، سامرویل هاوس مدرسه ای دخترانه با آمادگی شبانه روزی برای سال 12 است ، از سال 6 شبانه روز در دسترس است و یک برنامه آمادگی برای کودکان و دختران مستقر در مرکز یادگیری زود هنگام برای دختران و دختران مستقر در بریزبن جنوبی است.

توسط خانم الیزا فوینگز به عنوان دبیرستان دخترانه بریزبن (BGHS) در سال 1899 تاسیس شد ، خانه سامرویل بیش از 120 سال یک مدرسه برتر دخترانه در بریزبن بوده است ، و دانش آموزان را با بالاترین استاندارد ارائه می دهد ، که به موفقیت مستمر دانش آموزان خود منجر شده است.

دانشجویان سابق خانه سامرویل شامل مارگارت اولي نقاش هنوز زنده ، نوازندگان اما و امي شپارد از گروه ، شپارد ، شناگران المپيكي ليزا كاري-كني و ليبي تريكت ، روزنامه نگار تلويزيوني Nine News كويزلند ، مليسا داونز و بسياري از دانشگاهيان و نيكوكاران برجسته.

از دو مدرسه فرعی تشکیل شده است – دانش آموزان دوره اول (آمادگی برای سال 6 ، از جمله مرکز یادگیری زودرس قبل از آمادگی) ، و ارشد (سالهای میانی 7 تا 9 و سالهای بزرگ 12-10) ، دانش آموزان خانه سامرویل تشویق می شوند تا احساسات خود را دنبال کنند و فرصت ها را جستجو کنند زیرا روزانه توسط افراد جامعه Somerville پشتیبانی می شوند.

امیدوار کننده به نظر می رسد؟ برای روز باز آنها ثبت نام کنید اینجا و از نزدیک شاهد حضور پر جنب و جوش در جامعه مدرسه ، امکانات دانشگاهی ، موسیقی و فرهنگی آنها باشید و با خانم کیم کیپه مدیر اصلی و دیگر اعضای جامعه مدرسه دیدار کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>