محصولات مراقبت از پوست را از Biologi با بیش از 280 دلار برنده شوید

وارد Comp شوید

دوست داشتن پوست یکی از روش های مطمئناً احساس بهترین حالت است ، اما با وجود محصولات زیادی که در بازار وجود دارد و تأثیرگذاران بی شماری با مارک های مختلف در خوراک شما ، انتخاب محصولات مناسب برای شما کاری گیج کننده و طاقت فرسا است.

اگر اخیراً احساس تغییر آب و هوا کرده اید ، و پوست شما را ویران کرده است (سلام خشک ، پوسته پوسته ، پیشانی!) ، به مارک محلی Biologi مراجعه کنید تا به شما در تغذیه و آبرسانی پوست کمک کند.

این مارک مراقبت از پوست Gold Coast محبوب مورد علاقه Stylers است و با بالاترین غلظت گیاهان دارویی ارگانیک روی زمین که در محصولات آنها استفاده می شود ، مطمئن هستیم که شما نیز آنها را دوست خواهید داشت!

محصولات آنها از زغال اخته گرفته تا گل محمدی ، آلو کاکادو ، آهک انگشتی و موارد دیگر ، فاقد مواد شیمیایی مضر و مواد مصنوعی تحریک کننده است – که حتی برای حساس ترین انواع پوست نیز ایده آل است.

برای کمک به شما در راه رسیدن به پوستی زیبا و درخشان ، Biologi به یکی از خوانندگان ما این فرصت را می دهد تا یک بسته مراقبت از پوست با ارزش بیش از 280 دلار دریافت کنید ، yippee!

تنها کاری که باید انجام دهید ورود است – تبدیل پوست به بهترین ویژگی خود را از دست ندهید.

خرابی جایزه

  • 1 بسته بسته تمیزکاری کامل 74 دلار
  • سرم 1 x 50 میلی لیتر Bf 72 دلار
  • 1 عدد Bqk Radiance Serum Duo 138 دلار

ارزش کل: 280 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>