مجموعه Bonita Brisbane Business Hub در سطح جهانی رفته است

روشن ، پررنگ و کاملاً زیبا. تعدادی کلمه می تواند برای توصیف مجموعه Bonita استفاده شود ، اما مورد علاقه ما؟ مستقر در بریزبن.

کریستین ویلیامز و استفانی روک که در خاک خانه ما تاسیس شده اند ، در سال 2015 شروع به جمع آوری بونیتا کردند و با انبوهی از رنگ ، درخشش و شادی وارد دنیای مد شدند. سبک امضای آنها نه تنها یک واقعیت غیر قابل توصیف بریسی است ، بلکه نتیجه یک سفر کاری پر از فراز و نشیب و همه چیز در این بین است.

Bonita که زمانی یک شرکت نوپا بود ، اکنون یک مارک چند وجهی است که در لباس زنانه ، لباس مردانه ، لباس بچه گانه و خانه گسترش می یابد و در سطح جهانی خیره کننده است. تازه واردین به مرکز تجارت بریزبن (The Hub) ، ابتکاری توسط آژانس توسعه اقتصادی بریزبن و شورای شهر بریزبن ، آنها همچنان به شکوفایی خود ادامه داده اند ، و از ابزارهای شبکه و بازاریابی استفاده می کنند و از تبدیل شدن به یک خواهر بزرگ برای تعداد دیگر مشاغل نوپا

ما را به ابتدا برگردانید ، چگونه همه چیز شروع شد؟

سابقه کریستین در هنر و خرده فروشی مد ، کاتالیزور شروع کار بود. او ابتدا کار خود را با تبدیل چاپهای نقاشی شده روی کافتان ابریشم و فروش محلی آنها آغاز کرد. در همین زمان ، استفانی صاحب فروشگاهی در پدینگتون به نام Happiness Place بود و آنها به یکی از اولین سهامداران بونیتا تبدیل شدند. کریستین و استفانی پس از 18 ماه کار در این ظرفیت و تبدیل شدن به دوستان محکم ، تصمیم گرفتند که از هماهنگی خلاقانه خود استفاده کنند و در پیشبرد نام تجاری Bonita با یکدیگر متحد شوند. استفانی Happiness Place را فروخت ، در سال 2018 با کریستین شریک شد و از آن زمان سواری وحشی ، خنده ، سخت کوشی ، اشک ، رنگ و سرگرمی بوده است!

با ما در طی مراحل خلاقیت خود صحبت کنید

یک چیز که ما دوست داریم این است که مردم تمایل دارند بدانند کسی بونیتا را بدون حتی س askingال پوشیده است – این موسیقی به گوش ما می رسد! کلید این امر فرآیند خلاقیت ما است که به معنای واقعی کلمه با یک قلم مو شروع می شود. چاپ های ما معمولاً با دست نقاشی می شوند (که به آنها کیفیت هنری واقعی می بخشد) ، که وقتی با پولک ، مهره و تزئین برداشته می شوند ، حتی بیشتر زنده می شوند.

چگونه منبعی مانند The Hub به جامعه کمک و پشتیبانی می کند؟

تیم Bonita در انجمن Hib Business His تازه کار هستند ، با این حال ، ما می دانیم که شبکه های برق و ابزارهای آنلاین هنگام پشتیبانی از مشاغل محلی دارند. دیدن دارایی هایی که از شش سال پیش که کریستیان تجارت ما را آغاز کرده است ، باورنکردنی است و ما برای نسل بعدی کارآفرینان و صاحبان مشاغل بسیار خوشحالیم که از مزایای پیشنهاد The Hub بهره مند خواهیم شد. طیف وسیعی از رویدادها با حضور صاحبان مشاغل برجسته بریزبن در این سال واقعا هیجان انگیز است و فرصتی عالی برای برقراری ارتباط با سایر افراد محلی است.

به ما بگویید شبکه و انجمن The Hub چگونه به شما کمک کرده است …

ما در حال حاضر از وبلاگ ها و ابزارهای موجود استفاده می کنیم. هاب اطلاعات باورنکردنی در مورد همه جنبه های تجاری از جمله فروش ، امور مالی ، بازاریابی و تبلیغات را فراهم می کند. اداره مشاغل شخصی خود یک چالش همیشگی است ، و اگرچه من و کریستین خوش شانس هستیم که بار را با هم حمل می کنیم ، بسیار خوب است که با یک قایق مشابه تفکر و بینش تازه ای از دیگران دریافت کنیم. ای کاش در جوانی درکی از این قدرت جمعی داشتم ، زیرا تعجب می کردم که در این راه چقدر پیشرفت می کردم!

به عنوان یک تجارت با چه نوع چالش هایی روبرو شده اید و چگونه بر آنها غلبه کرده اید؟

ما بعد از اینکه از ما خواستند در هفته شنای میامی معتبر نمایش دهیم (و بنابراین ورود ما به بازار ایالات متحده را شروع می کنیم) با شور و هیجان سال 2020 را شروع کردیم ، اما این برنامه خیلی سریع متوقف شد زیرا واقعیت COVID-19 شروع شد. ما بزرگترین ضربه در فضای عمده فروشی رخ داد ، جایی که سهامداران دیوانه وار سفارشات خود را لغو می کردند ، که استرس زا بود زیرا ما قبلاً سهام را پرداخت کرده بودیم و سهام آن را تولید می کردیم ، و ناگهان شلوغی بزرگی برای مقابله با آن داشتیم. اگرچه این امر در آن زمان ویرانگر به نظر می رسید ، اما در واقع ما را مجبور کرد که کاملاً در مورد مدل کسب و کار خود تجدید نظر کرده و تغییرات بزرگی در نحوه عملکرد خود ایجاد کنیم. ما همچنین انرژی بیشتری را صرف ایجاد تجربه خرده فروشی آنلاین خود ، کار در همکاری خلاقانه با مشاغل دیگری که بسیار تحسین می کنیم مانند Jumbled و ایجاد و راه اندازی اولین مجموعه لباس های مردانه و خانگی خود کردیم. به روشی غیرمنتظره ، سال 2020 بهترین سال ما بود!

به افرادی که قصد دارند کار خود را شروع کنند چه توصیه ای دارید؟

تسلیم نشو اگر یک ایده تجاری به شما الهام می دهد ، و نسبت به کاری که انجام می دهید علاقه و اشتیاق دارید ، پشتکار داشتن نکته اساسی است. یک تجارت موفق یک شبه متولد نمی شود. توصیه دیگر من این است که مهربان باشید. اکثر مردم تصور می کنند که یک شغل را اداره می کنند ، شما باید برنده باشید و بیش از حد رقابت کنید ، اما از نظر من ، این برعکس است. هرچه بیشتر بدهی ، بیشتر برمی گردی! اگر واقعاً کسی در شبکه فعلی خود ندارید ، از تماس با گروه های شبکه و منابع رایگان مانند مرکز تجارت بریزبن نهراسید تا در همان سفر با شما با دیگران ارتباط برقرار کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>