متناسب با رویدادهای بعدی خود را با این برچسب های لباس استخدام مناسب پیدا کنید

بودجه اعتیاد به مد خود را بدون شکستن بانک – آسان تر از گفتن ، – آمیریت بودجه؟ با از بین بردن متوسط ​​23 کیلوگرم لباس هر سال از استرالیایی ها ، چه راهی بهتر از به کار بردن رویایی مناسب برای کسری از قیمت کامل ، برای پوشیدن بهترین لباس و حمایت از مد پایدار است؟

ما در حال حذف عدم اطمینان از روند استخدام هستیم و به شما راهنمای مورد استفاده در سبک اجاره لباس را ارائه می دهیم. در اینجا به دنبال یک میلیون دلار بدون صرف آن هستید!

GlamCorner

GlamCorner که یک مقصد آنلاین آنلاین برای زنان استرالیایی برای اجاره مد طراح است ، به دلیل دسترسی انحصاری به لباس های منحصر به فرد و زیبا با قیمت های مقرون به صرفه شناخته شده است. اجزای زیبا را به مدت 4-8 روز اجاره کنید ، یا با عضویت در GlamCorner ظاهر خود را تازه کنید و فضای کمد را ذخیره کنید. برنامه ها از 99 دلار در ماه شروع می شود و شامل یک جعبه ماهانه لباس طراح متناسب با نیازهای روزانه ، کاری و رویدادی شما می شود. برای به حداکثر رساندن انتخاب های جعبه خود ، یک جلسه یک ظاهر طراحی شده رایگان ترتیب دهید. می توانید عضویت همه دسترسی خود را در اینجا تضمین کنید!

GlamCorner x دیوید جونز

بله ، درست است Stylers ، مارک های محبوب DJ شما اکنون مانند همیشه در دسترس هستند! طیف وسیعی از برنامه های GlamCorner را بصورت آنلاین یا حضوری در فروشگاه Rental Pop-Up در سطح 4 در پرچمدار خیابان الیزابت با ظاهر جدید دیوید جونز در سیدنی مرور کنید. مجموعه کالاب مارک های طراح استرالیایی و بین المللی را با قیمت هایی که فقط می توان رویای آن را به نمایش گذاشت به نمایش می گذارد. با تحویل درب منزل در استرالیا ، دوره اجاره 4–8 روزه و برچسب های دوست داشتنی مانند Zimmermann ، Bec and Bridge ، Aje و Shona Joy برای اجاره در دسترس ، آرزوی شما فقط یک کلیک فاصله دارد!

Glam Corner x Camilla

در جستجوی قطعات زیبا ، الهه مانند بوهمیایی هستید که برای شما یک دست و پا نیست؟ از طریق آخرین همکاری GlamCorner با Camilla ، قطعات زیبا و با کیفیت عالی این لیبل در حال حاضر فقط در کسری از RRP برای اجاره در دسترس هستند. Frocking جهنم ، چه معامله ای!

Designerex

رویداد بعدی خود را با مارک های انحصاری مانند Christopher Esber ، Jacquemus و Scanlan Theodore که برای اجاره در Designerex در دسترس است به سبک خود رقم بزنید. صدها لباس را جستجو و کشف کنید ، لباس انتخابی خود را انتخاب کرده و درخواست رزرو کنید. با ردیابی اجاره ، تأیید صحت شناسه در زمان واقعی و ضمانت های بازپرداخت ، Designerex اجاره را بدون دردسر انجام می دهد. Afterpay نیز برای پرداخت در دسترس است (بله بزرگ!). چند عکس را در #OOTD خود قرار دهید و فراموش نکنید که_designerex را برچسب گذاری کنید تا فرصتی برای نمایش در Insta پیدا کنید!

زمان

لحظه آخر اضطراری مد؟ همه ما سهم نسبتاً خوبی از آن داشته ایم. نگران نباش Volte اجاره روز بعد را برای انتخاب لباس هایی از جمله اندازه بزرگ و سبک های بارداری ، با هزینه تمیز کردن خشک در قیمت استخدام ارائه می دهد. برای سازماندهی اجاره لباس آنلاین مورد نظر خود را درخواست کنید. FYI – اگر زیر 18 سال ندارید ، برای تکمیل استخدام لباس خود به پدر یا مادر یا سرپرست نیاز دارید.

یک شب ایستاده

با یک تلاش فیزیکی در یکی از 5 مکان بوتیک ONS در سراسر استرالیا ، از تناسب کامل خود مطمئن شوید (اگر شما محلی بریسی باشید! تنریف)! بوتیک ها فقط با قرار ملاقات 7 روز در هفته باز هستند. اگر از نوع فروشگاه دیجیتال فروشگاهی هستید ، از طرح های برجسته استرالیایی در فروشگاه یا آنلاین بازدید کنید! پرداخت کرایه هنگام سفارش شما الزامی است ، و شامل هزینه تمیز کردن ، با یک وام اضافی قابل پرداخت هنگام ارسال لباس یا تحویل لباس در فروشگاه است. اوراق قرضه لباس برای هر لباس 100 دلار است و برای نوع لباس مقداری تنوع دارد.

نگاه لورن

در ماه مارس ، رالف لورن از برنامه اجاره پوشاک اشتراک خود ، The Lauren Look ، رونمایی کرد که مجموعه یکی از مشهورترین طراحان آمریکا را جشن می گیرد. بنابراین ، چه چیزی گیرا است؟ ورودهای هفتگی جدید را کاوش کنید و سبک هایی را به “کمد” خود اضافه کنید تا کمد لباس رویایی خود را ایجاد کنید. با پرداخت 125 دلار در ماه ، چهار مورد از “گنجه” شخصی خود را بر اساس در دسترس بودن کالا دریافت می کنید ، تا زمانی که دوست دارید آنها را بپوشید. وقتی برای تازه سازی آماده شدید (یعنی یک جعبه جدید) ، هر چهار مورد را برگردانید یا امتیازات خود را فقط با تخفیف اعضا بخرید. آیا ما به تعویض جعبه نامحدود و حمل و نقل رایگان اشاره کردیم؟ کمتر بگویید!

نعناع و مریم گلی

اگر شما در ردلندز مستقر هستید یا به شدت دنبال یک لباس رسمی هستید (دختران سال 12 ، گوش کنید!) ، این برچسب استخدام لباس محلی یک بازدید ضروری است! Mint و Sage که به دلیل دامن گسترده ای از لباس های رسمی منحصر به فرد و خیره کننده و لباس شب شناخته می شوند ، مجموعه ای فروشگاهی و آنلاین و همچنین قرار ملاقات های رایگان را در استودیوی Capalaba خود ارائه می دهند. نیمی از هزینه استخدام را برای تأمین و باقی مانده مانده را هنگام جمع آوری یا قبل از تحویل پرداخت کنید. به سادگی اجاره خود را در فروشگاه یا از طریق پست پس دهید ، و کارکنان از همه تمیز کردن و اتوکشی مراقبت می کنند. اجاره لباس آسان شد!

همه لباس ها

بیش از 5000 مورد اجاره ای از 25 مارک اختصاصی استرالیا بصورت آنلاین از جمله Rat و Boa و Leo & Lin را مرور ، فیلتر و مقایسه کنید. قیمت اجاره و هزینه پست ممکن است بین مارک های مختلف باشد. بدون استرس لباس بپوشید ، زیرا همه اجاره ها مبلغ بیمه تا 100 دلار را شامل می شوند ، بنابراین تعمیرات جزئی شما را عقب نمی اندازد!

مرا بریزبن استخدام کن

با طیف شیک و بدون دردسر Hire Me Brisbane ، بیانیه ای را در برچسب های محلی مانند Sabo Skirt و Arcinaori بیان کنید. رزرو خود را از طریق پرداخت کامل یا 50٪ ودیعه غیر قابل استرداد ایمن کنید. دوره های استخدام ممکن است با پرداخت 5 دلار در روز تمدید شود ، به شرطی که لباس از قبل رزرو نشده باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد T&C به اینجا مراجعه کنید.

فقط یک بار استخدام می شود

با تاسیس دختر و مدل بریسی ، لارا Berge ، Once Only Hires دیدگاه لارا را نشان می دهد تا همیشه با یک قیمت مقرون به صرفه بهترین ظاهر و احساس را داشته باشد. برچسب های مورد علاقه و با کیفیت او ، از جمله قطعات Manning Cartel و Tigerlily را بصورت آنلاین یا از طریق Insta مرور کنید. لارا متعهد به ارائه خدمات سطح بالا ، مشاوره یک ظاهر طراحی مکمل را با گزینه جمع آوری لباس به صورت شخصی یا از طریق پست ارائه می دهد.

تصویر سرب: آلیس مک کال

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>