ما طعم های جدید را در منوی هتل Regatta امتحان کردیم

وقتی به غذای میخانه فکر می کنید ، چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟

غذاهایی مانند جوجه پنیر مرغ ، چمن موج سواری ، چیپس گراو ، و استیک غذاهای دیرینه فن هستند و در حالی که همه ما دوست داریم دندان های خود را در یک وعده غذایی کلاسیک میخانه غرق کنیم ، هتل Regatta منوی آنها را یک قدم جلوتر می برد ، طیف وسیعی از گزینه های تازه گیاهی و گیاهی را اضافه کنید. Tbh ، ما نمی توانیم از این بابت خوشحال باشیم.

میخانه ای که فقط غذای میخانه صرف نمی کند ، کافه River Road هتل Regatta محلی برای نشستن و لذت بردن از یک وعده غذایی با منظره است. برای صبحانه ، ناهار ، ناهار و شام باز است ، فضای اینجا با نوعی جذابیت و نوستالژی آرام است که شما فقط در یک شهر عجیب و غریب از کشور مشغول غذا خوردن هستید (در آن هوای تازه و تند نفس بکشید!).

در اطراف باغهای پر برگ و چراغهای چشمک زننده جن ، من جدیدترین غذاهای اضافی منوی صبحانه کافه را از خیابان Chef Executive ‘gatta’s Street Simon’ ، به علاوه یک غذای ناهار سالم و دلچسب که قبلاً به آن برگشته ام ، امتحان کردم و قصد دارم در خانه تکرار کنم. . این که خوب

صبحانه

با یک فنجان چای جو دو سر ، چنگالم را کار کردم – هی ، کسی باید این کار را انجام دهد! من چیزی بیش از یک چیز خوش طعم صبح دوست ندارم ، و بلافاصله به تخم مرغ بندیکت با گوشت خوک کشیده دودی (گرگ!) کشیده شدم. روی یک مافین خرد شده انگلیسی و با نم نم باران سس هلندزی خانگی قرار گرفته ، این غذا با پیچ و تاب کلاسیک است. من تخم مرغ شکم را برش دادم و قبل از اینکه با یک بخش (سخاوتمندانه) از نان و گوشت پخته شده آهسته ، آن را بریزم و بیرون بیاورم ، مشاهده کردم که زرده روی بشقاب ریخته می شود. اگر پنج بشقاب غذای دیگر برای نمونه نداشتم ، آنجا و آنجا کل ظرف را می خوردم.

در وهله دوم از سفر صبحانه ، خوشحال شدم که کشف می کنم گزینه جدید شاکشو کافه را امتحان می کنم. من به تازگی انواع مختلفی از این ظرف را در سراسر IG گچ كرده ام (هشدار روند!) ، و گرچه هرگز واقعاً برای من جذاب نبود ، اما باید بگویم خوشحالم كه مجبور شدم آن را امتحان كنم ، زیرا طعم ها واقعاً من با تعجب ادویه جات ترشی جات که حاوی گوجه فرنگی ، هالومی ، نخود ، گیاهان پاره شده و نان تست مایه ترش است ، با تخم مرغ هایی که به آرامی پخته شده اند ، من را به مکانی عجیب منتقل کرده اند. با هر لقمه ، طعم های الهام گرفته از خاورمیانه را دوست داشتم.

بعد ، برای مقابله با سلیقه های خوش طعم که هنوز در دهان من می چرخند ، برای پنکیک چیپ چیک با موز کاراملی ، سس کارامل نمک و خامه دوتایی یک خط تولید درست کردم. گرچه زیاد دندان شیرین نیستم ، باید اعتراف کنم ، من عملا کل پشته را استنشاق کردم – و این یک خوکچه ها! گرمی پنکیک ها و غنای کرم صبح امروز در زمستان سرد بسیار خوب بود و نمی توانم در آن لذت ببرم ، و من احتمالاً دوباره آن را به سفارش معمول تخم مرغ مخلوط شده روی نان تست سفارش می دادم (شوک ، وحشت!). یک غذای واقعی برای سلیقه من – این یکی از غذاهای مورد علاقه من بود.

اگر می توانید باور کنید که هنوز جایی در شکمم مانده است ، من به سرعت به گرانولای Regatta منتقل شدم – یک گزینه وگان جدید به ویژه برای کسانی که در طول تمرین صبحانه خود روسازی می کنند در کنار کافه کنار رودخانه به منو اضافه می شود. این گرانولا که مملو از آجیل و دانه های سالم است ، دارای یک نارگیل چیا پاناکوتا با کمپوت میوه میوه ، شاه توت و آهک است و روی آن گلهای خوراکی قرار دارد. چند لقمه از این مورد برای من کافی بود ، تا حدودی به این دلیل که کاملاً احساس سیری می کردم و تا حدی به این دلیل که قلک کوچک در من ترجیح می دهد یک صبحانه گرم را بپذیرد ، اما برای کسانی که صبح سبک چیزی دوست دارند ، یک کارمند مشخص

* مکث برای هضم غذا *

ناهار

در این مرحله ، من آماده شلوار جینم (خطای تازه کار ، پوشیدن جین برای بازبینی غذا!) ، برای آماده سازی غذای اصلی که قصد داشتم آن را امتحان کنم. سیروی 250 گرمی با سس قارچ ، چیپس و سالاد بیرون آمد. من کاملا شرمنده ام که اعتراف می کنم مقدار زیادی از وعده های غذایی را به دلیل شکم من که ترکیده بود ترک کردم ، اما آن چند دهان گوشت گاو که موفق به پایین آمدن آنها شد ، از بهترین مواردی است که من تاکنون چشیده ام! من خوب صحبت می کنم از ذوب شدن در دهان شما ، و کسی نیستم که یک استیک را انتخاب کند! سرآشپزها به دلخواه شما پخته شده ، 120 روز گوشت گاو تغذیه شده را کاملاً آماده کردند و به سبک واقعی میخانه اوسی ، یک پیمانه آبجو به من دادند تا آن را بشویم. از کالاهای اصلی هتل Regatta ، من از شما می خواهم که دفعه بعد که خود را در آنجا پیدا کردید ، سفارش دهید.

آخرین ، اما مطمئناً کمترین – و احتمالاً مورد علاقه من در آن روز – کاسه قدرت وگان راه خود را به میز من باز کرد. من عاشق یک کاسه سالاد سالم برای ناهار هستم ، بنابراین این درست در کوچه من بود! با برنج وحشی ، کیمچی ، هویج ترشی و خیار ، واکامه ، ادامام و توفوی مارین شده با کنجد ، من از هر لقمه خوشحال شدم و مواد باقی مانده را با خود بردم تا بعدا بخورم (کما غذا واقعی) یک گزینه سبک و سالم که برای کسانی مثل من که در وعده های غذایی کلاسیک میخانه بزرگ نیستند خیلی راحت است که می توانند آن را در منو ببینند. خیلی خوب ، من برای سفارش دوباره به Regatta برگشتم ، فقط این بار با شکم خالی.

منوی کافه رود جاده جدید و بهبود یافته را به طور کامل در اینجا ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>