ما روش هایی را برای سرگرمی بچه ها و والدین با این فعالیت های سرگرم کننده عید پاک جمع آوری کرده ایم.

مطمئناً ، آخر هفته آخر عید پاک مترادف با خوردن شکلات و پرخوری دیزنی پلاس است ، اما همچنین فرصتی برای استراحت بزرگ و لذت بردن از وقت گذرانی با خانواده است.

صرف نظر از اینکه در خانه هستید یا عید پاک را در جای دیگری می گذرانید ، ما برای سرگرمی بچه ها الهام بخش متفکرانه ای داریم. از کاردستی گرفته تا آشپزی ، بازی و کثیف شدن دستانتان ، شما را سرپوش گذاشتیم!

یک برانچ زیبا درست کنید

یا به طور دقیق تر ، پنکیک باسن اسم حیوان دست اموز! در حالی که صبح ها کمی بیشتر وقت دارید تا غذاهای مورد علاقه خود را درست کنید ، مقداری خمیر پنکیک را خش خش کنید و آنها را به یک جشن الهام گرفته از عید پاک تبدیل کنید!

چیزی بکارید

نه فقط برای بچه ها ، این آخر هفته زمان خوبی برای بیرون رفتن در باغ و مشغول کردن بعضی از گلدان ها است! چه گل ، چه ساکولنت و چه چیزهای اساسی تری مثل توت فرنگی یا سبزیجات – سال آینده برای شکار تخم مرغ عید پاک از این گیاهان استفاده کنید!

دستمال توالت رول صنایع دستی عید پاک

ما فقط می توانیم فرض کنیم که با قفل شدن اخیر ، همه بیش از اندازه رول دستمال توالت برای رفتن به این DIY دارند. نه تنها رول های دور ریخته شده شما را بازیافت می کند ، بلکه برای بچه ها نیز بسیار زیبا است! شما فقط به چند وسیله نیاز دارید تا استعداد خلاقیت خود را بد کند!

چاپ بلوک سیب زمینی

از چیزهایی که قبلاً در خانه دارید مانند سیب زمینی بهره ببرید! برای ساخت برخی از طرح های شرور تنها به رنگ و پارچه نیاز خواهید داشت. ممکن است جعبه ناهار با ظاهر جدید سفارش داده شود؟ یا شاید مقداری کاغذ بسته بندی کادویی سفارش داده شده باشد؟

ماکارونی رنگین کمان درست کنید

این فعالیت حسی بسیار رنگارنگ است و ساخت آن بسیار آسان است! چه کسی فکر می کند که تهیه ماکارونی در رنگ های مختلف می تواند به کودکان اجازه دهد این همه کاوش ، رشد و بازی کنند؟ مقداری ماکارونی خشک پخته شده و رنگ غذا را به سادگی خش خش کنید و درون کیسه قفل زیپ بریزید.

تخم مرغ تخم مرغ

تهیه چند تخم مرغ و رنگ آمیزی برای ایجاد طرح های عید پاک خود آسان است – و سرگرم کننده! اما چند بشقاب و برچسب معرفی کنید و برای خودتان یک بازی سرگرم کننده برای آخر هفته دارید! به سادگی چند برچسب با مضمون عید پاک جمع کنید و این قسمت چسبناک را روی بشقاب قرار دهید. تخم مرغ خود را (مرغ یا شکلات ، هر دو برای این یکی کار می کنند!) در بشقاب قرار دهید و ببینید چه کسی می تواند بیشتر بدون تزریق تخم مرغ خود را تزئین کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>