ما بهترین درمان ها و کلینیک های ضد چروک بریزبن را پیدا کرده ایم

ضد پیری: بزرگترین واژه در دنیای زیبایی است و دلیل خوبی هم دارد.

از مراقبت از پوست در خانه ، گزینه های سبک زندگی سالم و درمان های داخل سالن ، روش های زیادی برای کمک به مکث ساعت در افزایش سن وجود دارد ، اما برای کسانی که مشتاق دیدن نتایج فوری هستند ، درمان های ضد چروک مانند داروهای تزریقی یک روش بی خطر برای خطوط ظریف و چین و چروک های مزاحم.

قبل از اینکه آنها را امتحان کرده باشید یا نه ، باید اعتراف کنید که نتایج به خودی خود بیان می کنند. پوستی جوان ، شاداب و بدون چین و چروک – همه اینها بخشی از درمان های ضد چروک است.

مجذوب شدی؟ شما خوش شانس هستید در زیر ، لیستی از بهترین کلینیک های ضد چروک در بریزبن را گردآوری کرده ایم. پوست نرم و صاف در انتظار است.

کلینیک های زیبایی صنعتگر | مکان های مختلف

صنعتگری که می تواند پوست شما را مانند ظروف چینی جلوه دهد (برای قافیه ما نیایید)؟ دیگر نگو! تیم بسیار متخصص Artisan Aesthetic Clinic از متخصصین درمانگری پوست ، پرستاران و پزشکان ، استادان کاملاً حرفه ای خود هستند و آه عزیز ، آیا نشان می دهد! وارد این کلینیک زیبا و پر نور شوید و شاهد اقدامات پیشرفته آنها باشید. از تزریقات ضد چروک و پرکننده پوستی بسیار معروف ، گرفته تا روش های درمانی سبک و درمان های بدن ، هر روش درمانی به کاهش علائم پیری کمک می کند ، در عین حال مزایای سفت کننده و چاق کننده پوست است. Artisan Aesthetic به این دلیل که کلینیک “یک اندازه متناسب با همه” نیست ، افتخار می کند. با درک اینکه پوست و اهداف همه متفاوت است ، تیم اختصاصی پزشکان با شما همکاری می کنند تا اهداف شما را قبل از تهیه یک برنامه درمانی شخصی برای کمک به شما در تسلط بر هنرمندی خود ، درک کنند.

استدیو ضد چروک و پوست بریزبن | مکان های مختلف

با ارائه طیف کاملی از تزریقات ضد چروک ، ضد چروک و پوست استودیو Brisbane تمام مواد مناسب را در هنگام کاهش ظاهر چین و چروک و جلوگیری از ایجاد آن در آینده در خود جای داده است. اگر برای اولین بار در حال معالجه هستید ، آنطور که فکر می کنید تهاجمی نیست! روش های درمانی آنها یک راه حل غیر جراحی برای خطوط ریز و پوستی مانند کاغذ کرپ است که از حداقل تا بدون زمان خاموش است. این تیم دوست دارد که به مشتریان خود کمک کند تا به نتیجه مطلوب خود برسند و به همین دلیل آنها مشاوره های رایگان و بدون هیچ تعهدی را با پرستاران لوازم آرایشی خود ارائه می دهند. از طریق یک بحث عمیق ، آنها می توانند برنامه های درمانی شخصی سازی کنند و برای دستیابی به اهداف آرایشی شما با هم تلاش کنند. آنها همچنین برنامه های پرداخت پس از پرداخت و ZIP پرداخت را ارائه می دهند. برنامه درمانی منحصر به فرد خود را ایجاد کنید و به سادگی آن را به حساب Afterpay یا ZIP خود اضافه کنید!

کلینیک 54 | ویندزور

همه ما می دانیم که تزریق ضد چروک در از بین بردن موقت ظهور خطوط ریز و چین و چروک موفق است ، اما برای طولانی شدن اثر آن چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ در کلینیک 54 ، آنها معتقدند تقویت کننده های پوست – تزریقات کوچک مشابه پرکننده های پوستی – در کنار درمان های لیزر ، مکمل ایده آل برای بهبود وضعیت پوست شما هستند. پیری پوست به طور طبیعی نازک و کسل کننده می شود ، بنابراین آمپول های تزریق ضد چروک با درمان هایی مانند لیزر تضمین می کند که چین و چروک شما نه تنها به حداقل نمی رسد بلکه کیفیت کلی پوست شما کاملاً بهبود می یابد. برای کسانی که می خواهند خطوط اخم خود را از بین ببرند ، کلینیک 54 برخی از واجد شرایط ترین تکنسین ها را در اختیار شما دارد تا در تصمیم گیری صحیح به شما کمک کنند. برای رسیدن به بهترین نتیجه ، هر 4-3 ماه یک قرار ملاقات بگذارید تا ظاهر شما تازه تر ، طولانی تر به نظر برسد.

CST مستقیم | نورث گیت

این باور ساده و در عین حال قدرتمند که همه باید فرصتی برای احساس اطمینان در پوست خود داشته باشند ، نیروی محرک CST Direct است. CST Direct که توسط تیمی از زنانی که مشتاق اعتماد به نفس جدید به هر بیمار هستند ، اداره می شود ، درمان های زیبایی را به تجربه ای راحت و مقرون به صرفه برای بیماران تبدیل می کند ، که پایه و اساس موفقیت سریع در حال رشد آنها طی چند سال گذشته بوده است. تیم پر ستاره این کلینیک بیشتر به دلیل درمان ضد چروک صورت و تزریقات لاغری در فک مشهور هستند. بنابراین ، در حالی که با دستان متخصص در یک محیط اختصاصی و مراقبتی هدایت می شوید ، آرام بنشینید و آرام باشید. در اینجا جدیدترین فن آوری و فنون زیبایی را کاملاً متناسب با اهداف فردی خود تجربه خواهید کرد. چه چیزی باعث برجسته شدن CST می شود؟ رویکرد آنها برای ایجاد احساس قدرت در بیماران تزریقی لوازم آرایشی و ترس از آنها نیست.

Indigo Aesthetics & Day Spa | اشگروو

این که آیا برای اولین بار در فکر آزمایش درمان های ضد چروک هستید ، یا مدتی است که در این بازی هستید ، Indigo Aesthetics ارزش بازدید را دارد. این کلینیک تزریقی بوتیک با احتیاط بسیار ماهر است و می تواند بر اساس ترجیح شما نتیجه دهد. هنگامی که از کمک مناسب استفاده می کنید ، ظاهر تازه و جوان می شود! تزریق ضد چروک و پرکننده های پوستی ، این مرکز آبگرم برنامه ای متناسب با نیازها و خواسته های فردی شما تنظیم می کند. این یک پاشش جلوگیری کننده یا تغییر شکل کامل صورت باشد ، پرستاران لوازم آرایشی و بهداشتی آنها می توانند این اتفاق را بیاندازند و در کار خود مهارت بالایی دارند. آنها با استفاده از شل کننده های عضلانی ، نخ های PDO ، پرکننده پوست و تقویت کننده های پوست ، متعهد می شوند اطمینان حاصل کنند که هر مشتری با ظاهر جدید خود راضی است.

مداکو | شهر بریزبن

سالن بوتیک uber luxe که برای اولین بار در سال 2018 توسط سه دوست بسیار با استعداد تاسیس شد ، مفتخر به توانمند سازی زنان و مردان از طریق عشق به خود ، مراقبت از خود و درمان های پیشگیرانه است. تیم کوچک سه نفره ، مداکو برای کسانی که به دنبال یک سرویس صمیمی هستند ، ایده آل است. هنگامی که از درها عبور می کنید ، قلاب می شوید. با ارائه طیف وسیعی از درمان های ضد چروک از جمله خطوط اسم حیوان دست اموز ، پای کلاغ ، خطوط پیشانی و لاغری صورت ، هیچ مشکلی برای این تیم قدرت وجود ندارد. اما خدمات در اینجا متوقف نمی شود و آموزش های پس از درمان با هر قرار ملاقات ارائه می شود. از همه بهتر ، پیشنهاد مقدماتی آنها برای همه مشتریان جدید پیشنهادی است که شما مایل به انتقال آن نیستید. و ، در حالی که آنجا هستید ، خود را با صورت آکواگولد پذیرایی کنید – Medaco اولین کسی بود که آن را در بریزبن ارائه داد!

مواد قابل تزریق | Greenslopes و Morningside

Su-en Chow که یک پزشک انفرادی است و از سال 2014 به تزریق مشغول است ، نه تنها به دلیل مهارت و تخصص بلکه به دلیل نگرش مثبت و استقبال ، شهرت خوبی در صنعت به عنوان یکی از بهترین ها در بریزبن ایجاد کرده است. با اعتقاد راسخ که خوشبختی شما اولویت اصلی او است ، درمان در SCinjectables موارد فراتر از یک معامله است. برای شروع ، Su-en مشاوره های رایگان ارائه می دهد ، بنابراین می توانید بدون فشار ، در مورد خواسته های خود با او یک به یک صحبت کنید. اگرچه محبوب ترین درمان های ضد چروک برای خطوط اخم ، پای کلاغ و پیشانی است ، اما آیا می دانید از این روش می توان برای درمان میگرن و سردرد ، دندان قروچه و کشش در ناحیه فک و تعریق بیش از حد در مکان هایی مانند زیر بغل؟ چه کسی می دانست! در حالی که درمان های ضد چروک م effectiveثر هستند ، اعتقاد Su-en این است که صداقت بهترین سیاست است و تزریق کننده های لوازم آرایشی باید انتظارات واقع بینانه ای را برای مشتری خود رقم بزنند: این روش های درمانی اگرچه م permanentثر نیستند ، اما دائمی نیستند و به منظور حفظ نتایج عالی ، مداوم درمان لازم است

مروارید مدیسپا | چرمساید

جواهر تاج سرویس لوازم آرایشی ، پرل مدیسپا نیازی به معرفی ندارد. زیر ماساژ مروارید که نمادی کلاسیک از زیبایی و خرد طبیعی است ، زمینه های اصلی این کلینیک مبتنی بر علم تزریق مواد آرایشی و جوان سازی طبیعی برای پیری با پرکننده های ضد چروک و پوستی است. اما آنها در اینجا متوقف نمی شوند. هر پزشک در Pearl Medispa همچنین در زمینه های زیبایی مانند لیفت صورت ، تزریق محرک کلاژن برای جوان سازی آسیب خورشید و مزوتراپی تخصص دارد. جدیدترین و سریعترین درمان آنها؟ نخ های PDO: نخ های شناور ریزی که در زیر پوست شما قرار داده می شوند و کلاژن جدید را تحریک می کنند و ماندگاری بالاتری دارند. یعنی شما در حال جستجو برای یک شارژ 12 ماهه هستید! در بین جادوگران لوازم آرایشی و بهداشتی ، پرل مدیسپا دارای یک طبیعت طبیعی ، کورتنی وایت ، متخصص در همه موارد بهداشت پوست ، خوردن روده و مدیریت وزن است. بنابراین ، به طور حتم می دانید که این کلینیک به این رویکرد جامع معتقد است که زیبایی از درون آغاز می شود – با یک روده سالم.

استودیو Brow and Skin | اشگروو

همه درمان های ضدچروک تزریقی ندارند و در The Brow and Skin Studio روش های زیادی وجود دارد که می تواند ظاهر پوست شما را بدون زخم بهبود بخشد. از فرکانس رادیویی گرفته تا نور درمانی LED و Cosmelan ، درمان مناسبی برای رفع این خطوط و چین و چروک ها پیدا خواهید کرد. فن آوری های منحصر به فرد TriPollar و DMA آنها به طور همزمان برای سفت شدن فوری و طولانی مدت پوست و همچنین ایجاد حجم به صورت کار می کنند ، در حالی که درمان نور درمانی LED به ارتقا skin پوست سالم و سالم کمک می کند و لایه درم پوست را هدف قرار می دهد. سرانجام ، درمان Cosmelan آنها رنگدانه سازی لجبازی را هدف قرار داده و به ایجاد خطوط ریز و چین و چروک برای صاف و شفاف تر شدن پوست کمک می کند. Brow و Skin Studio علاقه زیادی به زنده سازی پوست شما دارند و می توانند در هنگام مشاوره به شما کمک کنند تا هر مشکلی را برطرف کنید. صاحب سالن ، شریل دالیتز اعتقاد جدی دارد که درمان های عالی نتایج بسیار خوبی به همراه می آورد. پوست خود را دوست داشته باشید و آن را به شما دوست دارم!

توپی صورت | همیلتون

اگر فکر می کنید تمام درمان های ضدچروک شامل مواد شیمیایی است ، دوباره فکر کنید! در The Facial Hub ، آنها فقط از محصولات طبیعی ، ارگانیک و گیاهخواران استفاده می کنند تا به شما کمک کنند تا پوستی شاداب ، روشن و جوان داشته باشید. از لیفت صورت و گردن کرایوسکین گرفته تا سفت شدن دکلته ، جوان سازی پوست IPL و سوزن شدن پوست ، همه روش های درمانی آنها از فرایندهای طبیعی بدن برای دستیابی به نتایج استفاده می کند تا سموم را از بین ببرد یا رنگدانه های پوست را خرد کند. آیا می خواهید از آن خطوط عمیق تر خلاص شوید؟ Cryoskin برای جوان سازی و سفت شدن پوست از مزایای سرد استفاده می کند و تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند. برخلاف داروهای تزریقی ، این روش های درمانی همراه با مراقبت از پوست در خانه هستند و تیم The Facial Hub می توانند به شما کمک کنند تا در هنگام بازدید از بهترین محصولات استفاده کنید.

آزمایشگاه پوست | شهر بریزبن

پوست سالم و شاد شعار آزمایشگاه Skin است ، جایی که روزانه درمان های ضد چروک برای آشکار کردن چهره های تازه ، احیا شده و با ظاهری طبیعی انجام می شود. با تمرکز قوی بر تحریک کلاژن ، و درمان و صاف کردن خطوط اخم ، پاهای کلاغ و خطوط پیشانی ، تیم آزمایشگاه Skin می تواند برنامه های درمانی ضد چروک را ایجاد کند تا هر بار متناسب با هر مشتری خاص باشد. علاوه بر این ، آنها در برنامه های درمانی سفارشی خود از سوزن زدن به پوست ، صورت ، LED و IPL استفاده می کنند. کمتر برای این تیم ، که ترجیح می دهند ظاهر طبیعی ایجاد کنند ، بیشتر است ، به این معنی که شما همچنان حرکت لازم برای بیان را دارید. از همه بهتر ، تیم در مشاوره کامل هستند ، و برای برنامه ریزی قرارهای آینده شما می نشینند ، بنابراین می توانید در جهت هدفی کار کنید که به شما شاداب تر ، طولانی تر به نظر برسد.

سالن Verve | همیلتون

تنها زمان لازم بود که بنیانگذار The Verve Lounge ، فریل علی ، فضایی را ایجاد کند تا دانش خود را در مورد مراقبت از پوست و زیبایی به اشتراک بگذارد ، پس از اینکه متوجه شد گرایش ها در صنعت به سمت یک مشکل حل می شود ، نه اینکه از آن جلوگیری کند. با بیش از یک دهه تجربه کار با مشتریان برای رفع نگرانی های پوستی فردی آنها ، فریل و تیم بهداشت پوست او در The Verve Lounge مهارت ها و تجربه بی نظیری را در درمان های بالینی اثبات شده خود مانند سفت شدن فرکانس رادیویی پوست ، بازسازی پوست ، از بین بردن رنگدانه ها ، و خیلی بیشتر. آیا ذکر کردیم که موقعیت مکانی آنها باعث می شود در لحظه ای که قدم می گذارید کاملاً احساس حق امتیاز کنید؟ سالن زیبایی آنها با دسترسی منحصر به فرد آسانسور ، از ظرافت و قدرت بالایی برخوردار است – این نمایانگر هر آنچه زیبایی از داخل و خارج ارائه می دهد است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>