ما با سارا-جین کلارک ابور برچسب نام جدید خود را صحبت می کنیم

چهار سال پس از عزیمت خود از Sass & Bide در کنار یکی از بنیانگذاران و دوست نزدیک هیدی میدلتون ، سارا جین کلارک در سال 2018 با مجموعه ای به نام خودش وارد صنعت مد شد.

با این حال ، به جای بمباران کردن ما با موج های محصولات جدید فصل به فصل ، برچسب همنام فصل جدیدی برای کلارک است ، که یک مارک تجاری ساخته است که رضایت تازه پیدا شده خود از زندگی را تقلید می کند ، در آن سادگی و آزادی را گرامی می دارد. او می گوید: “من آرزو داشتم كه ماركی ایجاد كنم كه سرعت برازنده زندگی را منعكس كند.”

پس از کاوش در جهان در طول سه سال فعالیتهای بین المللی خود در بین پروژه ها – زمانی که ایده سارا-جین کلارک جوانه زد – این طراح فاصله زیادی با روزهای شکوه خود در راس یکی از موفق ترین برچسب های مد استرالیا دارد.

“زندگی من از روزهای پر سر و صدا Sass & Bide بسیار تغییر کرده است و من اکنون از لذت های ساده یک سبک زندگی بی نظیر الهام گرفته ام.”

با انگیزه احساس سادگی و آگاهی ، هر سال فقط دو کپسول آزاد می شود. با داشتن کپسول 4 در حال حاضر ، کلارک با بال بال زدن و یک پارچه پارچه ارگانیک ارگانیک که در سایه های صورتی ، عاج و علف دریای آفتاب شسته ، با سایه های چاپلوس ، آرام و آستین های بالش ارائه می شود ، به کمد لباس های ما برگشت. .

ذره ذره قطعات ارزشمندی است که کاملاً در لباس های تفریحی قرار می گیرد – برای کوئینزلندها ایده آل است – اما آنقدرها هم گران نیستند که نتوان آنها را در چمدان ریخت ، یا هنگام پیاده روی مدرسه ، قدم زدن در مسابقات ملی پوشید. پارک ، گالری هنری یا اطراف خانه. در واقع ، این همان کاری است که آنها برای انجام آن ساخته شده اند.

کلارک مادر سه فرزند ، رضایت خود را در کاهش سرعت ، انتخاب های قابل ملاحظه و کنترل دانست. لباس هایی که ایجاد می کند هویت خود را پیدا می کند ، بیانگر راحتی او با آن است.

در این ماه ، همراه با چند قطعه اضافی از کپسول 4 که منتشر می شود ، کلارک یک پلتفرم سلامتی با عنوان ‘Mindset Coaching’ را راه اندازی کرده است تا زنان را تقویت کرده و فردیت خود را بپذیرد و همکاری بین دنیای داخلی و خارجی ما را ایجاد کند.

مجموعه را در sarahjaneclarke.com پیدا کنید. قطعات انتخابی نیز برای خرید در Camargue Fashion در خیابان جیمز موجود است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>