ما با دین هانسون از موسیقی Ball Park گپ می زنیم

هیچ چیز کاملاً شبیه موسیقی در زمین چمن نیست ، جایی که شعرها در گوشه گوشه متولد شوند و آهنگ ها در یک خیابان دورتر رها شوند. در مورد ستاره های راک روی صحنه یک قابلیت دسترسی وجود دارد – شما احتمالاً در کنار هم در روز برای یک کباب دره ایستاده اید. و این همان احساس خویشاوندی است که هنگام انتخاب مورد علاقه بریسی ، The Fortune Music Hall را شعله ور کرد ، موسیقی Ball Park، بازی کرد

در حال حاضر وقت گیرترین گروه استرالیا (آنها اینستاگرام بیو همیشه در حال تغییر است) ، Ball Park Music هفته گذشته یک کنسرت برقی را شکست کوپرها زنده ، بلند و محلی. پس از رها کردن یک آلبوم بی عیب و نقص با عنوان سال گذشته و شروع سال 2021 با یک یادداشت بالا با پنج جایگاه برتر در Triple J داغترین 100، ما گیتاریست را گرفتیم ، دین هانسون، برای یک ریف سریع در یک اتاق رختکن آرام برای صحبت کردن با چرخ های چرخدار ، آزمایش های ناموفق و یک آهنگ غمگین کامل.

Ball Park Music کیست؟

ما پنج نفری هستیم که در بریزبن ملاقات کردیم. یکی از اعضا برادر دوقلوی من است ، بنابراین مدتها پیش با او ملاقات کردم.

در خانه و صحنه بودن با Coopers Live ، Loud & Local چه حسی دارید؟

ما چند سال گذشته نمایش های زیادی داشته ایم که می توانیم در The Fortitude Music Hall بازی کنیم و آنها را به همین دلیل لغو کردیم – آخرین باری که شب اینجا افتتاح کردیم. ما بسیار هیجان زده هستیم که می توانیم نمایش هایی را اجرا کنیم ، مخصوصاً وقتی که در خانه خودمان در خانه باشد ، که واقعاً احساس خاصی می کند.

پس از پنج آلبوم ، چرا انتخاب کردید که آخرین انتشار خود را با عنوان خود داشته باشید؟

ما قطعاً بعد از هر رکوردی در مورد عنوان بندی صحبت می کنیم. این تا حدی از تنبلی است ، اما هر وقت به آن فکر می کنید ، احساس درستی ندارد یا مناسب نیست. اما این بار که کسی آن را در مکالمه مطرح کرد ، همه ما جمعاً گفتیم: “بله ، وای ، این رکورد واقعاً نشان دهنده نه تنها آنچه در دهه گذشته بوده ایم ، بلکه جایی که می خواهیم در آینده برویم است. ” برای ما ایجاد یک رکورد مطمئن بود ، اما ما اصلاً خودمان را حدس نمی زدیم. ما همچنین احساس خنده داری کردیم که می دانیم ساختن یک ضبط Ball Park Music به چه دلیل مناسب است.

ایجاد آلبوم در سال 2020 چگونه بود؟

ما در واقع ضبط آن را درست پس از برخورد کل COVID به پایان رساندیم. دو هفته گذشته که باید وارد آن شویم و آخرین اقدامات را انجام دهیم در نقطه ای بود که احساس می کردید کسی را نمی بینید زیرا همه قصد دارند این ویروس را به شما بدهند. جن در سیدنی صدای پشتیبان می گرفت و آنها را در آیفون خود در یادداشت های صوتی ضبط می کرد تا بتوانیم آنها را داخل اتاق کنیم!

چه چیزی آهنگ غمگین کامل را ایجاد می کند؟

من عاشق آهنگهای غمگین هستم – من تقریباً آهنگهای غمگین را می نویسم. آهنگ غمگین عالی ترانه ای است که واضح نیست. وقتی غزلی می شنوی و فکر می کنی ، لعنت ، من هر روز چنین احساسی را دارم و نمی دانم چگونه آن را بیان کنم ، اما این شخص کاملاً آن را گفت. بسیاری از آهنگهای غم انگیز ما از نظر شعر بسیار ناخوشایند است اما از نظر موسیقی نوعی خوشبختی است و مردم این را دوست دارند – مردم بیمار هستند!

شما به خاطر تجربه موسیقی خود معروف هستید – موفق ترین آزمایش شما چه بوده است؟

ما تصمیم گرفتیم که یک چرخ دستی را به عنوان ساز کوبه ای برای Spark Up ضبط کنیم. پل یک چرخ دستی در یک روز آورد زیرا او در خانه اش کار می کرد و لازم بود آن را داخل آن جا بگذارد ، و ما مثل او بودیم ، بیایید آن را در یک آهنگ بچرخانیم. فکر می کنم حتی در تیتراژ آلبوم هم باشد!

و یک شکست؟

ما واقعاً در کنار نگذاشتن مواردی که فکر می کنیم وحشتناک هستند ، مهارت داریم. یک بار برای انتشار آلبوم ، ما می خواستیم یک بروشور از آسمان در شهر بریزبن انجام دهیم و برچسب ما مانند این بود: شما نام خود را روی این چیزها می گذارید و یک تن زباله به شهر می ریزید – متوجه می شوید که این قانونی نیست ، درست؟

شنبه 23 ژانویه است و Triple J Hottest 100 روشن است – لحظه ای که شنیدید ‘Cherub’ در شماره 4 آمده است را دوباره بسازید

اگر آن را دوباره می ساختم ، این آبجو را برمی داشتم! من می توانستم مقدار کمی آب بنوشم – ما در خانه پل (کیبورد ساز) در پشت عرشه او با دوستان و خانواده بودیم. وقتی “Day & Age” وارد شد ، خیلی جالب بود و ما بسیار هیجان زده بودیم ، اما ما فکر کردیم که اگر چیزی وارد شود ، “Cherub” خواهد بود.

هرچه به انتهای پرشمار شمارش معکوس نزدیکتر و نزدیکتر می شود ، بیشتر عصبی می شوید و فکر می کنید که کشتی کشتی است. وقتی به جمع ده تیم برتر رسید ، دوستان ما در مورد آن اعتماد به نفس زیادی داشتند اما در داخل ما مثل ما بودیم ، من نمی خواهم این افراد را ناامید کنم. همه برای هر آهنگی که پخش می شد تشویق می کردند که “Cherub” نبود زیرا بالاتر از این بود. وقتی سرانجام وارد شد ، ما متأثر شدیم – فراموش کرده ام که این عدد حتی چقدر بود ، بنابراین از همه می پرسیدم. درک اینکه چند نفر در واقع رأی داده اند هنوز سخت است.

آیا هنوز آلبوم جدید Ball Park Music را دوست ندارید؟ بررسی کنید اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>