ماهیت چیست (و آیا به آن احتیاج دارید)؟ – زیبا با مغز

جوهر صورت چیست

جوهر چیست ؟!

آیا این یک تونر است ، فقط ضخیم تر است؟

یک سرم ، فقط رطوبت کمتری دارد؟

ترکیبی در بین این دو؟

از همه مهمتر ، آیا شما به یکی از برنامه های مراقبت از پوست خود نیاز دارید؟

بیایید بفهمیم:

جوهر چیست؟

جوهر ترکیبی بین تونر و سرم است. به اندازه سرم سنگین و غلیظ نیست ، با این وجود بیشتر از یک ماده تونر دارای یک ماده آبرسانی است.

اسانس ها اغلب سبک وزن هستند بافت های آبریزش ، بسته بندی هیدراتاسیون بدون سنگین شدن پوست در زیر لایه های چربی را آسان می کند.

به همین دلیل است که آنها در کره بسیار محبوب هستند. وقتی هوا مرطوب شد ، پوست شما به تمام آبرسانی که می تواند داشته باشد نیاز دارد. یک یا دو مرحله اضافی آبرسانی در برنامه روزمره شما منطقی است.

اما اگر در آب و هوای دیگری زندگی کنید چه می کنید؟ آیا هنوز به ذات احتیاج دارید؟

مربوط: 4 چیزهایی که من از مراقبت از پوست کره ای یاد گرفته ام


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که پوست خشک و پوسته پوسته را از بین می برد ، مبارزه می کنید؟ برای اطلاع از این موضوع ، صفحه رایگان “بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست خشک” را بارگیری کنید. این شامل توصیه های محصول و ترتیب کاربرد مناسب است:


اسانس ها چگونه کار می کنند؟

اسانس مملو از مواد مرطوب کننده است ، خانواده ای از ترکیبات که باعث جذب و اتصال آب به پوست می شوند.

اسید هیالورونیک مشهورترین عضو این خانواده است. مطالعات نشان می دهد که پوست را تا 1000 برابر وزن خود در آب جذب و به آن متصل می کند! در شرایط رطوبت بالا و پایین نیز به خوبی کار می کند.

سایر مواد مرطوب کننده ای که غالباً در مواد معدنی پیدا خواهید کرد ، گلیسیرین ، پانتنول ، اوره و صمغ بیوساکارید است. همه آنها همان کار آبرسانی با اسید هیالورونیک را انجام می دهند.

در اینجا دلیل این مهم است …

آبرسانی پایه و اساس پوست سالم است. هنگامی که پوست شما فاقد رطوبت است ، مانند یک آلو خشک چین و چروک می شود. در طول روز احساس تنگی و ناراحتی می کند. درخشندگی خود را کاملا از دست می دهد.

رطوبت را دوباره به داخل اضافه کنید و پوست شما تغییر شکل دهد. رطوبت اضافی پوست شما را جمع می کند بنابراین خطوط ریز و چین و چروک ها کوچکتر به نظر می رسند. لمس آن را نرم تر می کند. و به آن زیبایی زیبایی را می بخشد که اگر از درون روشن شود.

PS برخی از اسانس ها همچنین دارای آنتی اکسیدان و مواد روشن کننده برای مبارزه با پیری زودرس هستند. اما کار اصلی آنها آبرسانی است.

مربوط: اگر پوست شما کاملاً مرطوب است ، آیا لازم است بیش از حد نگران ضد پیری باشید؟

مزایای اساسی: چه فایده ای برای پوست دارد؟

اکنون می دانید که اسانس پوست را آبرسانی می کند. اما چرا باید به جای تونر یا سرم با اسانس بروید؟

  • لایه بندی آسان: اگر پوستی خشک یا کم آب دارید و در طول روز به رطوبت اضافی احتیاج دارید ، یک ماده اساسی یک راه آسان برای دزدکی شدن آن است بدون اینکه صورت خود را به یک ظرف غذا چرب تبدیل کنید.
  • آبرسانی اضافی: هرچه میزان رطوبت پوست شما بیشتر باشد ، نرم و پر از حالت نرم می شود.
  • تقویت کننده نفوذ: وقتی پوست شما مرطوب است ، مواد فعال به راحتی در پوست نفوذ می کنند. بعلاوه ، اسانسها معمولاً حاوی مواد مخلوط كننده ای نیستند كه مانع از جذب كامل آنها شود.

مربوط: خشکی در مقابل پوست کم آب: تفاوت و نحوه درمان آنها چیست؟

چه کسی به ذات احتیاج دارد؟

درست است که آبرسانی پایه و اساس پوست سالم است. شما می توانید از تمام بهترین مواد ضد پیری در جهان استفاده کنید ، اما اگر پوست شما به درستی هیدراته نشود ، همیشه خشن و کم رنگ به نظر می رسد.

این بدان معنا نیست که شما مجبورید با محصولات هیدراته کردن عصبانی شوید و یک یا دو لایه اضافی را اضافه کنید. من معتقد به استفاده از تنها آنچه پوست شما به آن نیاز دارد ، ایمان دارم.

اگر در حال حاضر از یک مرطوب کننده خوب و سرم هیالورونیک اسید استفاده می کنید و هنوز پوست شما احساس سفتی و کم آبی می کند ، ادامه دهید و یک ماده اساسی را به برنامه روزانه خود اضافه کنید. بقیه ، شما نیازی به آن ندارید.

FYI ، همه می توانند از کمبود آب بدن رنج ببرند ، از جمله پوست چرب. خوشبختانه ، اسانس ها هستند مناسب برای انواع پوست.

مربوط: چگونه نوع پوست خود را شناسایی کنیم (بعلاوه ، تست رایگان)

لوسیون درمان فعال کننده میکرو اسانس Estee Lauder

چگونه از اسانس استفاده می کنید؟

شما بعد از پاک کننده (و تونر) ، اما قبل از سرم و مرطوب کننده یک ماده اساسی را استفاده می کنید. من دوست دارم از پد پنبه ای استفاده کنم ، اما اگر بافت آن خیلی آبریزش نیست ، می توانید از دستان خالی استفاده کنید.

بهترین اسانس برای سرمایه گذاری چیست؟

خط پایین

اسانس ترکیبی بین تونر و سرم است. مرطوب کننده و باورنکردنی است ، بافتهای سبک آنها به شما امکان می دهد چندین لایه آبرسانی را بدون چربی تهیه کنید. آنها برای انواع پوست مناسب هستند ، اما فقط در صورت نیاز به آبرسانی اضافی از آنها استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>