مانند همینگوی در سالن در دره فورتثیود بنوشید

مانند یک دی وی دی اختصاصی Soundcloud ، مجموعه La Costa پس از ضرب و شتم با یک ضربه جالب دیگر که در آن The Valley در سالن عرضه می شود ، شروع به زنگ زدن می کند.

The Parlor با الهام از مقصد دوست داشتنی تعطیلات دهه 50 ، جایی که مباحث مقاله انگلیسی مورد علاقه شما در تابستان از جمله ارنست همینگوی ، لرد بایرون و ویرجینیا ولف جمع می شد ، یادداشت هایی را از خلیج معروف لا اسپزیا یادداشت می کند. این یک روش ملایم تر در مقایسه با خواهر و برادر با صدای بلند و مغرور آن است (لا کوستا ، لا وال ، و سیلو پشت بام) ، با جیب هایی از صمیمیت بدخلق و ظرافت یکپارچه در غرفه های خمیده.

نوشیدنی های آخر شب و میل به لیسور دوباره توسط تیم ستاره ای در سیدنی شاید سامی ، معروف به نوار شماره 11 جهان ساخته شده است ، بنابراین قطعاً عطش ها رفع می شوند. این نوشیدنی ها نوعی ادب بزرگ بزرگان ادبیات هستند ، مانند زن پدیدار که با ادای احترام به شعر مایا آنجلو با Don Julio Reposado Tequila و آقای قهوه مشروبات الکلی که در یک فنجان سرامیکی سرو می شود و روی آن شکلات تراشیده شده است. یا دکتر جکیل و آقای هاید را انتخاب کنید ، با الهام از آثار رابرت لوئیس استیونسون در یک روحیه پر سر و صدا مانند Glenmorangie Lasanta ، Infused Antica Formula و Amara Montenegro.

هر یک از کوکتل ها با ارائه تئاتری ساخته شده اند ، شامل ترفندهای جادویی ، عناصر چند حسی و دوز سالم سبک پرنعمت. با یک منوی وسوسه انگیز cicchetti ، از جمله carpaccio گوشت گاو ، غذاهای مخصوص روزانه arancini و تخته های پنیر و شیرینی فروشی ، The Parlor کاملا از رویاهای باشگاه کتاب شما خارج است.

این سالن از چهارشنبه تا یکشنبه شب ها باز است و دی جی ها شنبه ها اقامت خود را بر عهده دارند. کتاب اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>