ماده معجزه آس یا مد مراقبت از پوست؟ تمام آنچه نیاز است بدانید

از راهروهای هر خرده فروش زیبایی با مارک های بزرگ عبور کنید و صدها محصول پر زرق و برق و رنگین کمان فرموله شده از فن آوری نوآورانه و سنت های باستانی را بمباران کنید ، همه نویدبخش این هستند که پوست شما مانند یک الهه افسانه ای درخشان خواهد شد.

به نظر می رسد از رتینول و اسید هیالورونیک گرفته تا لجن کنف و حلزون ، هر چند ماه ، شاهد محصول جدیدی از مواد “معجزه گر” هستیم که در صنعت مراقبت از پوست به شهرت می رسند.

و اکنون ، یک مورد دیگر برای اضافه کردن به لیست وجود دارد – Cica.

ما در مورد شما مطمئن نیستیم ، اما اولین چیزی که با شنیدن این موضوع به ذهن ما خطور کرد “cicada” بود. دوست داشتنی ترین چیزی نیست که تصور کنید اما ، سلام ، درمان آکنه ، اگزما ، زخم ، سوختگی و موارد دیگر؟ حالا که دوست داشتنی است.

چی؟

کوتاه برای Centenella asiatica ، cica یک گیاه سبز برگ است که در آسیا و برخی مناطق آفریقا یافت می شود و از هزاران سال قبل به عنوان گیاه دارویی سنتی استفاده می شده است. این گیاه ، که در واقع خوراکی است (تقریباً به نظر می رسد که می تواند گشنیز باشد ، تقریبا) همچنین نام های ‘gotu kola’ و ‘Tiger Grass’ را به خود می گیرد.

و در اینجا جای تعجب نیست ، cica از نظر زیبایی و مراقبت از پوست در کره بزرگ است. این یک درمان موضعی جامد مقدس است که دارای خواص ضد باکتری ، آنتی اکسیدانی و محرک کلاژن است که مدتهاست برای درمان مشکلات حساس پوست و محافظت از پوست در برابر باکتریها ، اشعه ماورا UV بنفش و خشک شدن برداشت شده است.

چه فوایدی دارد؟

مزایای cica تقریباً به اندازه گزینه های ماسک ملحفه ای است که این روزها موجود است.

خشک؟ روغنی؟ ترکیبی؟ ترکیب خشک – بله ، آن هم یکی! خبر خوب این است که صرف نظر از نوع پوست یا بزرگترین نگرانی شما ، cica می تواند آنقدر تقویت لازم را به روشی متناسب با شما ایجاد کند.

پر از اسیدهای آمینه و چرب ، ویتامین ها و بتاکاروتن ، مطالعات نشان داده است که سیکا خاصیت بازسازی و بهبودی را اثبات کرده است که می تواند باعث بهبودی سوختگی ها یا بریدگی ها شود ، به آرامش التهاب و ترمیم و تسکین پوست حساس کمک کند.

ما می دانیم که شما اینجا را برای بازارهای چربی گری دارید. Cica توانایی کمک به ترمیم سد پوستی را دارد که از پسوریازیس ، اگزما ، روزاسه ، آکنه ، اثرات پیری و استفاده بیش از حد از محصولات مراقبت از پوست خشن آسیب دیده است.

محصولاتی که در آنها سیکا وجود دارد به طور کلی از مرطوب کننده ها ، کرم ها و محصولاتی مانند مومیایی تشکیل شده است. این بدان معناست که حمل و استفاده از آن پس از انجام هرگونه روش درمانی پوستی مانند لایه برداری شیمیایی یا سوزن زدن پوست بسیار آسان است.

چگونه می توانم آن را امتحان کنم؟

قبل از این که در جستجوی هر چیز و همه چیز cica ، به نزدیکترین سبورا ، سبد در دست خود ضربه بزنید ، ما سه محصول برای تسکین پوست شما پیدا کرده ایم بدون اینکه سفر خود را برای انتخاب این گیاه معجزه آسا انجام دهید.

ماسک خواب Sephora Laneige Cica 48 دلار

آن را از شخصی بگیرید که در حال حاضر چهار محصول Laneige در چرخش خود در روال مراقبت از پوست خود دارد – این مارک فقط ناخن آی تی. بنابراین ، وقتی فهمیدم ماسکی از سیکا ساخته اند ، می توانید هیجان مرا تصور کنید.

این ماسک مرطوب کننده عمیق می تواند به عنوان مرطوب کننده و یا قبل از خواب استفاده شود. با آرام کردن هرگونه قرمزی و خشکی ، پوست حساس را شل می کند ، در حالی که از ایجاد جوش های روغنی ناخواسته جلوگیری می کند.

کرم Adore Beauty Bioderma Cicabio 15.99 دلار

اگر محصولات موضعی با قوام نازک ترجیح می دهید ، Bioderma Cicabio Crème مناسب شما است. این زیبایی به عنوان کرم تسکین دهنده و ترمیم کننده پوست خشک و آسیب دیده عمل می کند. بهترین قسمت؟ بانک شما نمی شکند! در حقیقت ، به سختی فرورفتگی ایجاد می کند.

سرم Olay Luminous Cica Super 29.99 دلار

چه کسی می تواند به سرمی غیر چرب ، سریع جذب شده و درون یک بطری شیشه مروارید رنگین کمانی نه بگوید؟ این تعداد لوکس و کوچک حاوی سرمی با مزایای نه چندان کم برای پوست شما است.

با عمق 10 لایه برای تجدید و درخشش طبیعی پوست ، فرمول این سرم چین و چروک ها ، خطوط ظریف و تیرگی را کاهش می دهد ، در حالی که شما را در برابر آسیب های پوستی مانند اشعه ماورا UV بنفش ، عفونت و کمترین مورد آکنه محافظت می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>