لوازم جانبی کنار سینک که اکنون در حمام خود نیاز دارید

چگونگی انتخاب سبک خانه خود بازتاب واقعی خود اصیل شماست. خانه های ما پناهگاه های کوچک ما هستند (یا اگر خوش شانس باشید خیلی کم نیستند) که می توانیم شخصیت خود را از کف تا سقف بیان کنیم – به معنای واقعی کلمه. وقتی نوبت به تسطیح بازی داخلی شما می رسد ، چیزهای کوچک واقعاً می توانند فاصله داشته باشند. یک کاسه زیبا از میوه های تازه می تواند فضای آشپزخانه شما را شاد کند ، و یا یک چشم نواز باشد گلدان بیانیه می تواند جدیدترین روندها را ثبت کند و ورودی شما را ارتقا دهد. و هنگامی که نوبت به حمام می رسد ، ساده ترین چیز اضافی – مانند یک دست شستشوی دست و لوسیون زیبا – نهایت ضربه برای صیقل دادن آن است. وارد al. بدن زنده

لوازم جانبی حمام ، صابون دستی ، زیبایی استرالیایی ، زیبایی تمیز ، زیبایی طبیعی ، کرم دست

این مارک مراقبت شخصی کاملاً آوسی است که احساس راحتی روزانه آبگرم را به دستشویی های شخصی ما می آورد. ما اینجا در Style HQ کمی عاشق اینها هستیم! توسط دو نفره طراحی پویا تاسیس شده است آلیسا و لیساندرا فریزر، al. بدن زنده دامنه از نیاز مبرم به یک مارک مراقبت شخصی متشکل از یک احساس لوکس در هر دو ظاهر و کیفیت محصول ، و همچنین آگاهانه ایجاد شده است. شاید فکر نکنید که این یک سفارش بلند است ، اما همانطور که خواهران کشف کردند ، بسیاری از مارک ها هر سه جعبه را تیک نمی زنند. بنابراین ، فقط یک کار وجود داشت – یکی را خودشان بسازند!

اولین انتشار آنها – مجموعه زمین – دارای بطری های خیره کننده و بهم پیوسته (با یک سینی تطبیق!) ، شخصاً توسط این جفت طراحی شده است. این گالری ها با تجربه گسترده طراحی داخلی خود می دانند که ایجاد زیبایی زیبایی پسند به چه معناست! این دامنه در سه رنگ الهام گرفته از زمین وجود دارد و شامل یک شستشوی دستی و بدن به همراه لوسیون دست و بدن است. رایحه های مجلل با روغنهای ضروری غنی شده و عصاره های گیاهی بومی ایجاد می شوند و به این محصول فضای مجلل و مدرن استرالیا می بخشند. این محصول فاقد روغن نخل ، پارابن ، SLS ، سیلیکون و هر نوع پوست تازه متولدی است که فکر کنید. به علاوه ، بطری ها 100٪ قابل بازیافت هستند!

لوازم جانبی حمام ، صابون دستی ، زیبایی استرالیایی ، زیبایی تمیز ، زیبایی طبیعی ، کرم دست

اگر مشتاق هستید که یکی از این زیبایی ها را امتحان کنید ، اما مطمئن نیستید کدام رایحه را انتخاب کنید ، ترس نداشته باشید – ما شما را به دست آوردیم. صحبت با کارشناسان مارک تجاری ، ما تفکیک کردیم که کدام یک از جفت ها برای شما مناسب است ، بر اساس ویژگی های شخصیتی متمایز. با اطمینان از اینکه لوازم جانبی جدید کنار سینک ظرفشویی خود را دوست دارید که زیبایی اتاق حمام شما را ارتقا می دهد ، می توانید با اطمینان سفارش دهید!

شما هستید… جسورانه و قاطع – شما می دانید که در زندگی چه چیزهایی را دوست دارید و چه می خواهید. شخصیت خارج شده شما به این معنی است که شما اغلب زندگی حزب هستید – تعریف یک برون گرا. زندگی را شاخ می کنید و برای رسیدن به اهداف خود سخت کار می کنید. شما به چالش ها در چهره نگاه می کنید و می گویید ، “آیا همه چیزهایی است که داری؟” قبل از اینکه آنها را به صورت مستقیم کنترل کنید تا زمانی که موفق شوید. اما اعتماد به نفس شما برای نمایش نیست – شما سخت تلاش می کنید تا از خود و مهارت های خود پشتیبانی کنید. هرگز از چالش یا منحنی یادگیری شیب دار نترسید ، در اطراف هر گوشه منتظر فرصت بعدی شما برای رشد و دستیابی است.

مسابقه شما آهک کافیر و چای سبز.

این دو نفره تازه و روحیه بخش ، حواس شما را حتی بهتر از هر ماکیاتو زنده می کند. عصاره آهک کافیر غنی از آنتی اکسیدان بسیار ملایم و نیرومند است و روحیه شما را تقویت می کند و شما را برای یک روز پربار آماده می کند. با ته نشین شدن نت های بالا ، چای سبز با رایحه گیاهی پیچیده و اثر تسکین دهنده بر روی پوست شروع به درخشیدن می کند. چای سبز همراه با آنتی اکسیدان ها با فواید اثبات شده پوستی ، به تسکین پوست خشک یا آسیب دیده کمک می کند و باعث نوسازی می شود. افزودن نت های پایه گیاهی و عنبر به فرمول ، یک تجربه حسی تازه را ایجاد می کند که در یک پایه غنی پایه ریزی شده است.

لوازم جانبی حمام ، صابون دستی ، زیبایی استرالیایی ، زیبایی تمیز ، زیبایی طبیعی ، کرم دست

تصویر از طریق sweetlittlestory

شما هستید… پرورش دهنده و گرم ، با طبیعت آرام و آرامش ذاتی خود دیگران را به خود جذب می کنید. قدرت شما در آغوش گرفتن از کانون توجه نیست ، قدرت شما با همدلی و توانایی استثنایی شما در درک و پذیرش دیگران نشان داده می شود. در حالی که یک متفکر عمیق و هرگز کسی نیست که بدون ملاحظه صحبت کند ، شما خیلی جدی یا کسل کننده نیستید. توانایی باورنکردنی شما در آرامش بخشیدن به مردم با خونسردی به این معنی است که شما به راحتی جذب و دوست می شوید. شما خود و دیگران را در سطح بالایی نگه دارید ، اما همه شخصیت ها را به خاطر آنچه که آنها کمک می کنند و آنچه می توانند در مورد تجربه انسانی به شما بیاموزند ، تحسین و قبول می کنید.

مسابقه شما نارگیل و پرتقال وحشی.

گورمند و روغن نارگیل عجیب و غریب به دلیل قدرت تسکین دهنده و بازسازی کننده پوست مشهور است. مملو از آنتی اکسیدان ها و فواید ضد میکروبی ، نه تنها پوست را با سهولت باورنکردنی آبرسانی می کند بلکه از عوامل استرس زا و محیطی محافظت می کند که می تواند بر پوست تأثیر منفی بگذارد. پرتقال وحشی پیچ و تاب شگفت آور اما مکمل اضافه می کند – رایحه شیرین و نشاط آور آن پیچیدگی و روشنایی را به فرمولی غیر از این غنی و آرامش بخش می بخشد. با هم ، نارگیل و پرتقال وحشی – با اضافه شدن عمق وانیل و دانه تونکا – رایحه ای غنی و آرام بخش را ایجاد می کنند که به شما احساس می کند در تمام طول سال در تعطیلات هستید.

لوازم جانبی حمام ، صابون دستی ، زیبایی استرالیایی ، زیبایی تمیز ، زیبایی طبیعی ، کرم دست

تصویر از طریق @ the.palm.co

شما هستید… وقتی زندگی گاهی اوقات خیلی جدی به نظر می رسد مشتاقانه و جذاب ، نفسی تازه می کند. طبیعتاً سرگرم کننده و خوش بین ، نگرش توانایی شما به شما خوب خدمت می کند و از چالش ها و تجربیات جدید به عنوان فرصتی برای یادگیری و رشد استقبال می کند. ممکن است سخت بازی کنید ، اما با وفاداری و اعتماد به عنوان برخی از ارزشمندترین ویژگی های خود ، حتی شدیدتر دوست دارید. شما روابط خود را با تمام قلب خود پرورش می دهید ، که در برخی مواقع می تواند شما را در معرض خطر ناامیدی قرار دهد ، درصورتی که اشتیاق شما متقابلاً متقابل نباشد. اما قدرت و روحیه شما مختل نمی شود – فقط با تحقق رضایتمندی که با زندگی کامل خود به دست می آورید ، مجذوب آن می شود.

مسابقه شما انجیر ، زردآلو و مریم گلی

به طرز خوشمزه ای شیرین و میوه ای ، مخلوط مست کننده انجیر ، انبه ، زردآلو و سیب حواس شما را نشاط می بخشد. عصاره انجیر توانایی خارق العاده ای در افزایش آبرسانی پوست و تسکین علائم پوست آسیب دیده دارد. روغن زردآلو نرم کننده ای بسیار مورد توجه و دارای فواید تسکین دهنده و آنتی اکسیدانی پوست است. نت های دلپذیر با رایحه پایه رایحه مریم گلی و نت های پایه وانیل و شکر متعادل می شوند ، و یک عطر پیچیده درست می کنند که متناسب با شیمی بدن شما است. فریب میوه های گرمسیری را از قبل نخواهید خورد – این فرمول دارای عمق و پیچیدگی است که تنها با معتبرترین عطرهای خوب رقابت می کند.

تصویر از طریق the_coastalhamptonshome

کل محدوده بدن al.ive را کشف کنید اینجا!

و فراموش نکنید که مشخصات اجتماعی آنها را بررسی کنید اینجا!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>