لحظه های خوب ما از باند جشنواره 2021 ملبورن

علاقه مندان به مد ، پس از یک سال نمایش باند مجازی و لغو راه باریک ها ، آیا فقط بزرگترین چیز این است که دوباره اعضای بدن خود را با قدم زدن قدم بزنند؟

جشنواره مد ICYMI ، ملبورن در اوایل این ماه با همه چیز در خیابان ها ، خوراک Insta ما و البته باند پروازهای اطراف خواهرهای جنوبی ما در مکان های شاخص شهر آغاز شد. امسال بسیار ویژه بود و MFF امتیاز 2-5 را تغییر داد. تولدت مبارک ، هون!

نمایش های MFF امسال که برای پیروان روزمره مد تدوین شده است ، ما را مجبور می کند زبانمان را برای موضوعات جدید و متناسب با بد بو (خداحافظ ، مانده بانکی!) که از برخی از منحصر به فردترین مکان های پیمایشی که تاکنون دیده ایم به ما ارائه دهد ، تکان دهیم! (FYI ، باند 5 فیلمبرداری شده در اولین پارک موج سواری استرالیا ، کیک را می گیرد! اینجا را به طور کامل تماشا کنید (و دوستش دارم!)).

از نمایش باورنکردنی Gala Runway David Jones ، که شامل سبک عالی خیابان از طراحان بین المللی Balmain ، Isabel Marant ، Rotate ، و همچنین قهرمانان داخلی از جمله Aje ، Camilla & Marc ، Bassike ، تا نمایش کاملا Aussie در ملبورن بود. کتابخانه ایالتی با برخی از نماهای محلی مانند لی متیوز و اسکانلان تئودور ، لحظات برتر مد از MFF وجود دارد!

آخرین (اما مطمئناً کمترین!) ، چشمهای ما به زیبایی که باند 3 بود ، جلب شد ، جایی که عروس و لباس عروس اثیری از پائولو سباستین ، تونی ماتیسفسکی و استیون خلیل در جنگل ردوود شناور بودند. حرف ما را قبول کنید ، باید آن را ببینید تا باور کنید! نمایش رویایی را به طور کامل اینجا ببینید.

بنابراین جوجه ها ، چه سر و ته شما برای سبک خیابانی Aussie زیاد باشد ، احساس می کنید باید خیالات زندگی خود را در انتخاب های Cottagecore برآورده کنید ، یا فقط کمی از باند مد سطح بالا را کف کنید ، یک چیز قطعی است: 2021 نگاه می کند خیلی لعنتی شیک!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>