لباس های طراح از 5 دلار در فروش رامیگ طراح بریزبن

تماس با همه متعصبان مد! بریزبن طراح فروش Rummage برای پنجمین رویداد ایمن COVID به نمایشگاه ها می خورد و این یکی از مواردی است که شما نمی خواهید از دست بدهید! در اینجا پیمایش اینجاست: مد زنان مورد علاقه طراحان فقط از 5 دلار شروع می شود ، و کلیه درآمد حاصل به خدمات حقوقی زنان کوئینزلند کمک می کند تا به زنانی که خشونت خانوادگی و خانوادگی دارند کمک کند. چه فرصتی بهتر برای تقویت کمد لباس خود ، ضمن حمایت از جوامع محلی نیازمند؟ مد برای یک هدف – ما برای آن اینجا هستیم!

فروش رومیج طراح بریزبن ، رویدادهای بریزبن ، مد بریزبن

کارلی هی ، رئیس خدمات حقوقی زنان ، رئیس جمع آوری سرمایه و مشارکت ، خوشبین است که شایعه امسال بهترین و بزرگترین بحث در حال حاضر است. “کیفیت کمک های مالی امسال شگفت انگیز است. بسیاری از موارد با کیفیت زیبا – بسیاری هنوز هم با برچسب هایشان پیوست شده اند. این یک فرصت باورنکردنی برای برداشتن قطعات عالی با کسری از قیمت است. “

علاوه بر مدیریت کمک های مالی ، کارلی و تیم او سخت تلاش می کنند تا از ایمنی کلیه روش های رویداد در برابر COVID اطمینان حاصل کنند. Carlee می گوید: “ما می خواهیم كه rummagers ما احساس امنیت كنند در حالی كه به كمی خرده فروشی درمانی اخلاقی بپردازیم.”

فروش رومیج طراح بریزبن ، رویدادهای بریزبن ، مد بریزبن

برای جلب توجه به دنبال مدگرایی که به سرعت در حال رشد است و محدودیت های بهداشتی فعلی ، امسال این اولین رویداد بلیط خود را در غرفه جان رید انجام می دهد. شایعه پردازانی که مشتاق به دست آوردن یک معامله هستند ، نیاز به خرید بلیط قبل از این رویداد دارند که به شما امکان دسترسی یک ساعته به دیوانگی مد را می دهد.

اما یک رویداد مد بدون دسترسی VIP چگونه خواهد بود؟ بلر والدورف می گوید وجود ندارد اما نترسید – امسال غوغا از هیچ حد متوسطی فروگذار نمی کند! بلیط های طلایی نسخه محدود دسترسی اولیه و کاملاً انحصاری به خریداران ، همراه با یک کیف هدیه طلایی رایگان همراه با موضوعات را فراهم می کند (ام ، بله لطفا!). بلیط ها سریع به فروش می رسند پس ناامید نشوید و آنها را محکم بگیرید اینجا – اولین بار در خانمهای خوش لباس!

فروش رومیج طراح بریزبن ، رویدادهای بریزبن ، مد بریزبن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>