قدیمی ترین تئاتر کوئینزلند ، شاهزاده خانم ، در حال جراحی کشیدن صورت است

باسابقه ترین تئاتر کوئینزلند ، شاهزاده خانم ، در شرف دستیابی به او با خوشحالی است!

تحت مالکیت جدید همان قهرمانانی که مقصد موسیقی نمادین را نجات دادند ، برادران دیو و استیو سلسویک ، Tivoli ، با همکاری استیو ویلسون ، تاجر بریزبن ، قصد دارند شاهزاده خانم را از خواب زیبایی بیدار کنند.

این مکان که در فهرست میراث ثبت شده است آماده است تا در ماه اوت مجدداً برای عموم بازگشایی شود ، پس از آنکه یک تحول مورد نیاز از تیم مادرخوانده های پریا را دریافت کرد ، جذابیت دنیای قدیم مورد علاقه او را به وجود آورد.

این مقصد مانند قلعه دارای چهار بار ، یک کافه عمومی ، فضاهای مخصوص برگزاری مراسم ، یک اتاق تمرین ، یک دفتر کار خلاقانه و فضای کارگاهی و یک حیاط بیرونی خواهد بود.

اما جواهر این تاج بدون شک سالن اجرایی پیشرفته با ظرفیت ایستاده 900 و 500 صندلی است.

Dave Sleswick ، ​​مالک مشترک ، به عنوان یک مکان خواهر در The Tivoli ، می گوید که این تئاتر خانه ای برای هنرمندان ، نوازندگان و سرگرمی های محلی و همچنین استعدادهای بین المللی و بین المللی فراهم می کند.

بازگشایی این مقصد نمادین مانند یک شوالیه در زره درخشان به صحنه سرگرمی و هنرهای بریزبن خواهد بود که هنوز هم تحت تأثیر اقدامات قفل COVID-19 بهبود می یابند.

اسب ها و کالسکه ها را فراموش کنید (یا معادل AKA Uber معاصر امروزی) این مکان نمادین ، ​​واقع در گوشه کلارنس Woolloongabba ، تنها چند دقیقه پیاده روی با قطب کراس ریور جدید حومه شهر و South Bank فاصله دارد.

پرنسس یک برنامه عالی از موسیقی در سطح جهانی و اجرای جذاب و جذاب معاصر را ارائه می دهد که برای همه سنین جذاب است.

برای اطلاع از افتتاحیه The Princess و برنامه پویایی که قرار است در ماه مه منتشر شود ، در اینجا برای لیست پستی ما مشترک شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>