فواید روغن نارگیل برای پوست و مو – زیبا با مغز

مزایای مراقبت از پوست روغن نارگیل

این صدای من برای شما عجیب است اما … من روغن نارگیل را برای موهایم دوست دارم ، نه برای پوستم.

موهای من آن را خیس می کند تا زمانی که کاملا نرم و براق شود اما پوست من … خوب ، این دو خیلی خوب کنار نمی آیند. همانطور که خدمه طبیعی توصیه می کنند استفاده از آن به عنوان ضد آفتاب کاملاً دور از ذهن است.

بنابراین برای چه چیزی باید از آن استفاده کنید؟ در اینجا هر آنچه در مورد روغن نارگیل و نحوه استفاده از آن در روال زیبایی خود باید بدانید آورده شده است:

روغن نارگیل چیست؟

روغن نارگیل روغنی است که از هسته یا گوشت نارگیل های بالغ حاصل می شود. سرشار از چربی های اشباع مانند لوریک ، میریستیک و پالمتیک است. این چربی ها اطمینان حاصل می کنند که روغن نارگیل به آرامی اکسید می شود (یعنی بد می شود).

نوعی که می خواهید برای زیبایی از آن استفاده کنید روغن نارگیل بکر. این خالص ترین است.

آیا روغن نارگیل بهترین مرطوب کننده پوست خشک است؟

می دانید که چگونه من به شما گفتم روغن نارگیل چرب است؟ باور کنید یا نه ، تمام آن چربی ها برای پوست شما مفید هستند. این همان چیزی است که باعث می شود روغن نارگیل فوق العاده مرطوب کننده باشد.

مطالعات نشان می دهد که به خوبی روغن معدنی در مرطوب سازی پوست مفید است. همچنین بسیار ملایم است ، بنابراین نوزادان نیز می توانند از آن استفاده کنند.

این باعث می شود که لطفی برای پوست خشک و حساس باشد. اما اگر مال شما مانند من روغنی یا ترکیبی است ، ممکن است برای شما خیلی مرطوب کننده باشد. و شما می دانید که چه اتفاقی می افتد که از چیزهای غنی برای نوع پوست خود استفاده کنید … ممکن است در نهایت جوش بزنید. 🙁

مربوط: بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست خشک


برای تهیه یک برنامه مراقبت از پوست که پوست خشک و پوسته پوسته را از بین می برد ، مبارزه می کنید؟ برای اطلاع از این موضوع ، صفحه رایگان “بهترین روش مراقبت از پوست برای پوست خشک” خود را بارگیری کنید. این شامل توصیه های محصول و ترتیب کاربرد مناسب است:


آیا روغن نارگیل جایگزین طبیعی ضد آفتاب است؟

روغن نارگیل ضد آفتاب نیست. تکرار می کنم ، روغن نارگیل ضد آفتاب نیست.

برای من اهمیتی ندارد که تیپ طبیعی چیز دیگری بگوید. به دنبال مزخرفات آنها در مورد چگونگی جایگزینی ایمن روغن نارگیل برای ضد آفتاب ها نباشید.

مطالعه ای در سال 2010 نشان داد که روغن نارگیل دارای SPF… 7 است! 7 خانم! این نصف مقدار توصیه شده توسط درم است (SPF 15). چگونه قرار است این امر شما را در امان نگه دارد ؟!

بسیاری از مردم فریب می دهند که روغن نارگیل یک ضد آفتاب م effectiveثر است زیرا آنها می توانند بدون سوختن در آفتاب بمانند. اما این هیچ معنایی ندارد.

برای سوختن باید مدت زمان مشخصی زیر آفتاب بمانید. اگر کمتر بمانید ، دچار آفتاب سوختگی نخواهید شد و روغن نارگیل هیچ ارتباطی با آن ندارد.

علاوه بر این ، آفتاب سوختگی فقط یکی از علائم آسیب خورشید است. چین و چروک ، لکه های آفتاب و سرطان چطور؟ استفاده از روغن نارگیل به عنوان ضد آفتاب فقط درخواست دردسر است. نکن

مربوط: آیا روغن نارگیل جایگزینی موثر برای ضد آفتاب است؟

بررسی ذوب نارگیل دکتر جکسون

روغن نارگیل و آکنه: علت یا درمان؟

اینجاست که همه چیز روی حیله و تزویر است.

نارگیل حاوی اسید لوریک بین 45-48، ، یک اسید چرب با خواص ضد باکتری است. مطالعه ای در سال 2009 نشان می دهد که این اسید می تواند آکنه پروپیونی باکتریوم ، باکتری های ایجاد کننده آکنه را از بین ببرد.

بنابراین به طور طبیعی نتیجه می گیرد که روغن نارگیل می تواند آکنه را درمان کند ، درست است؟ نه خیلی سریع.

اسید لوریک بخشی از روغن نارگیل است. این روغن نارگیل نیست. ممکن است چیز دیگری در روغن نارگیل وجود داشته باشد که روغن نارگیل را در درمان آکنه متوقف کند … یا حتی باعث ایجاد آن شود!

بالاخره نارگیل به عنوان کمدوژنیک طبقه بندی می شود. اکنون ، این بدان معنا نیست که شما را وادار به جوش زدن می کند. اینکه آیا چیزی به شما جوش می زند یا نه به نوع پوست ، میزان استفاده و غیره نیز بستگی دارد …

اما اگر پوستی چرب و مستعد آکنه دارید ، این روغنی است که ممکن است بخواهید از آن اجتناب کنید

مربوط: چه موادی کومدوژنیک هستند؟

کرم دست نارگیل فروشگاه بدن

آیا روغن نارگیل بهترین روغن مو است؟

در مورد پوست کافی است. بیایید اکنون در مورد مو صحبت کنیم.

روغن نارگیل یکی از معدود روغنهایی است که می تواند pداخل ساقه مو فرو برید، تقویت و تغذیه مو از داخل آن را قوی تر ، براق تر می کند و از آن در برابر خستگی هیدرال محافظت می کند.

هیدرال چیست؟

خستگی هیدرال هنگامی رخ می دهد که موهای خود را بشویید. موهای شما آب را جذب می کند و آن را متورم می کند. سپس با خشک شدن ، دوباره آب از دست می رود. همه این تورم برای مو مفید نیست. آن را ضعیف و مستعد شکستگی می کند.

روغن نارگیل را وارد کنید. از جذب زیاد آب به موها جلوگیری کرده و آسیب را کاهش می دهد. به همین دلیل است که چنین درمان عالی قبل از شستشو را ایجاد می کند.

مربوط: پیش شامپوی روغن: چرا کار می کند و چگونه می توان آن را انجام داد

آیا روغن نارگیل عوارض جانبی دارد؟

من قبلاً اشاره کردم روغن نارگیل می تواند منافذ پوست را مسدود کند و باعث شکستگی در برخی از افراد می شود.

بیشتر وجود دارد در موارد نادر ، روغن نارگیل می تواند باعث آلرژی شود. اگر چنین اتفاقی برای شما افتاد ، بلافاصله استفاده از آن را متوقف کنید.

خط پایین

روغن نارگیل بهترین روغن برای موها ، یک مرطوب کننده فوق العاده برای پوست خشک و ضد آفتاب خسته کننده است. با دقت از آن استفاده کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>