فصل Iconic Stradbroke مسابقه باشگاه Brisbane بازگشت

وقت آن است که پرکناهای خود را پیدا کنید ، روی پاشنه ها بلغزانید ، بهترین لباس خود را بپوشید و برای بزرگترین فصل مسابقه تاکنون آماده شوید!

اصلی ترین (و بدون شک شاخص ترین کلوپ مسابقه ای در کوئینزلند) محلی است که باید در زمستان امسال در بریسی دیده شود ، جایی که شانه زدن با لیست A ، جوشیدن حباب و مد افسانه همه بخشی از این سرگرمی است. بهتر است آن را باور کنید ، طرفداران مسابقه ، باشگاه مسابقه ای بریزبن در حال آماده شدن برای یک فصل زیبا 2021 است!

اگر به دنبال اقدام هستید ، بیشتر از سهم خود در Stradbroke Season (ارائه شده توسط TAB) خواهید یافت. با نمایش باشکوه بهترین های مسابقه اسب اصیل در استرالیا ، این فصل یک بازی A را با غذاهای آشپزی ، اظهارات زیبا و سرگرمی جالب ارائه می دهد – و ما تازه شروع می کنیم!

از سرگرمی کنار جاده تا غذاخوری برتر ، این فصل قرار است در سراسر مد ، غذا ، هیجان ، نوشیدنی ، معاشرت و خیلی چیزهای دیگر هیجان زده شود … آره ، مثل مسابقه اسب!

یک صندلی کنار پیست بلند کنید و چشمهای خود را به اسبهایی که با بیش از 15 میلیون دلار جایزه در هفت مسابقه One Group و یک برنامه مسابقه از نوع سیاه از 1 مه تا 12 ژوئن برگزار می کنید ، جشن بگیرید. بله ، این یک جای بزرگ است.

مسابقات داغ به Trot برای افزودن به تقویم شما!

روز گویین کوئینزلند

شنبه 1 مه در مسابقه اتومبیلرانی ایگل مزرعه

فصل Stradbroke که توسط TAB ارائه شده است ، یک روز مسابقه را با یک جشن جذاب در خانه مسابقه ای کوئینزلند ، مسابقه اتومبیلرانی ایگل آغاز می کند. میزبانی مسابقات زنده هیجان انگیز ، از جمله مسابقه ای با بیش از 120 سال سابقه – کوئینزلند گینه – ناهار خوری برتر و تمام تجربیات قابل توجهی که از کارناوال برتر مسابقه بریزبن انتظار دارید.

اوه ، و فراموش نکنید – این شروع فصل مسابقه های زمستانی است ، بنابراین قوانین جدید کد لباس اعمال می شود (خانمها آن لبه ها را طولانی کنید!).

Tab Doomben 10،000 روز

شنبه 15 مه در پیست اتومبیلرانی Doomben

با شروع مسابقات گروه یک برای این فصل ، این مسابقه قرار است یک روز مسابقه دوم برای هیچ کس برای ورزش پادشاهان باشد. در خارج از پیست ، هزاران نفر از مسابقه دهندگان مسابقات اتومبیلرانی مسابقه Doomben را پر می کنند زیرا تماشا می کنند ستاره های اسب برای 2.2 میلیون دلار در مسابقات جایزه مسابقه ای که در پیست به چالش کشیده شده است ، رقابت می کنند.

روز جام Doomben

شنبه 22 مه در مسابقه اتومبیلرانی دوومبن

از مجموعه ای از سرگرمی های کنار دریا پر انرژی ، غذاهای فصلی و سرزنده لذت ببرید

صحنه ای اجتماعی که از سبک و هیجان این روز مسابقه تقلید می کند. با غرش رعد و برق سمهای مستقیم Doomben با جام گروه یک Doomben ، پشتیبانی شده توسط یک برنامه مسابقه زنده هیجان انگیز ، متحیر شوید.

روز دربی

شنبه 29 مه در مسابقه اتومبیلرانی ایگل مزرعه

با میزبانی برخی از درخشان ترین مسابقات فصل مسابقات زمستانی ، خاطرات گرانبهای خود را دوباره بدست آورید زیرا روز دربی در سال 2021 اعتبار دیگری به خود می گیرد. با تم بی انتها در روز روز سیاه و سفید ، تجربه های مهمان نوازی ، سرگرمی های باشکوه و مسابقات زنده مشهور ، غرق در روزی شوید که به سنت غرق شده است.

روز جیمز اسکوایر اوکس

شنبه 5 ژوئن در مسابقه اتومبیلرانی ایگل مزرعه

در سراسر ناحیه نمادین مسابقه اتومبیلرانی ایگل مزرعه ، پرندگان ، مد و خانم ها در مسابقه در آخرین روز کارناوال جشن گرفته می شوند. در نمایش از منوهای نفیس غذا و نوشیدنی ، سرگرمی های زنده و مد شیک لذت ببرید. مسابقه دهندگان مسابقه پیش بینی می کنند در حالی که گروه یک جیمز اسکوایر کوئینزلند اوکس در مرکز مسابقه نوع سیاه قرار می گیرد.

روز تب استرادبروک

شنبه 12 ژوئن در مسابقه اتومبیلرانی ایگل مزرعه

بخشی از تاریخ باشید زیرا شاهد برنده بعدی معتبرترین مسابقه کوئینزلند ، 1.5 میلیون دلاری Handicap Stradbroke Group One TAB هستید! یک جشن بزرگ فصل را با هزاران عطر و طعم ، مد خاص ، سرگرمی جذاب و مسابقه های اصیل بی نظیر بسته خواهد کرد.

برای یک فصل مسابقه فراموش نشدنی آماده هستید؟ بلیط های خود را در اینجا رزرو کنید. سر و صدا ، بازیکنان!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>