فرار کن در اینجا تمام مواردی است که باید درباره Aje Athletica بدانید

آن روزهایی که لباسهای فعال فقط به پوشیدن در ورزشگاه محدود می شد ، گذشته است. از خرما قبل از صبحانه تا تحویل گرفتن از مدرسه ، لباس فعال برای اکثر خانم ها تبدیل به یک کالای اصلی روزمره شده است. برخی از برچسب های لباس فعال ما اکنون چنان درگیر عامل مد شده اند که در عمل ، عملکرد واقعی و عملکرد لباس فعال فراموش می شود. اما این همه انتظار می رود که با راه اندازی AJE ATHLETICA ، کپسولی از یکی از خانه های مد محبوب استرالیا ، Aje ، در تاریخ 26 مه تغییر کند!

گرچه تردیدی نیست که این مجموعه تجسم سبک آجی است که ما عاشق آن شده ایم ، این برند تمایل روزافزون به راحتی و تطبیق پذیری و تقاضا برای لباس ورزشی مبتنی بر عملکرد را تشخیص داده است. تمام حالت های تناسب اندام ، از دویدن ، چرخش ، یوگا و پیلاتس گرفته تا تمرین با وزنه برای ایجاد لباس فعال در نظر گرفته شده است که با عملکرد در هسته مطلق طراحی شده است.

به عنوان بخشی از راه اندازی ، Aje مارک کفش سوئیسی ، On Running را تهیه خواهد کرد ، که به مشتریان امکان می دهد بهترین پا را جلو بگذارند و در اوج مطلق خود از سر تا پا عمل کنند.

البته ، با توجه به حساسیت های روزمره زندگی روزمره فرد ، کپسول شامل برخی از لباس های اوقات فراغت خارج از کار نیز خواهد بود. AJE ATHLETICA که در اندازه های استرالیایی 4 – 18 موجود است ، همچنین با اعتقاد به این باور است که همه زنان شایسته هستند که بهینه ترین خود را داشته باشند و احساس کنند. پالت رنگی ، از جمله سیاه ، سفید ، تپه های شنی ، گل رز بیابانی و خاکی ، منعکس کننده چشم انداز طبیعی استرالیا است – الهام بخش ثابت برای لباس های آماده لباس های برچسب مد

ادای احترام AJE ATHLETICA به محیط زیست فقط در اینجا متوقف نمی شود! این قطعات با استفاده از 70٪ مواد آگاهانه تهیه شده اند که به طور متنوعی بازیافت ، آلی و سازگار با محیط زیست هستند. پذیرش روشهای پایدار برای ارائه محصولات با کیفیت با حداقل رد پا در خط مقدم این کپسول است.

برای کلاه ، جوراب و لوازم جانبی ورزشی بین 29.95 دلار و برای کت های پف دار و بادشکن ها 395 دلار است. همچنین می توان انتظار داشت که شلوار چسبان ، لباس شلوار و ژاکت های تزئین شده با آرم ، سوتین های اسپرت ، تی و تانک ها را ببینید.

ثبت نام کنید تا اولین کسی باشید که این مجموعه را در اینجا خریداری می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>