غذا خوردن و نوشیدن در بهترین براش های بدون انتهای بریزبن

اگر چیزی شبیه به ما هستید ، صبحانه صبح امروز یکشنبه صبح ممکن است داروی خماری شما باشد و یک ماده اصلی در دستور کار آخر هفته شما باشد. نمی توان انکار کرد که یک خواب توهین آمیز به دنبال یک عالی خرد شده، تخم مرغ خامه ای بنی یا کوهی از پنکیک کرکی سخت بالا است.

اما چرا وقتی می توانید با یک منبع بی پایان سرگرم کننده و حباب دار سطح استاندارد صبح خود را بالا ببرید ، brekkie خود را با یک سفید ساده و مسطح قدیمی کم رنگ کنید؟ درست است ، ما در حال صحبت کردن بر وعده صبحانه هستیم و ، پسر ، آیا بریزبن گزینه های بسیار خوبی برای سرگرم کردن آخر هفته شما دارد؟

بنابراین ، خواه نیاز فوری به یک نسخه جدید از جو دوسر سریع مایکروویو روزانه خود داشته باشید یا اینکه به راحتی بهانه ای برای لذت بردن از نوشیدن روزانه خود را دنبال کنید ، بیشتر از این نگاه نکنید. در اینجا لیست نهایی ما از بهترین موهای مشروبات الکلی است که بریزبن ارائه می دهد!

کاونت گاردن | پایان غرب

اگر جین انتخاب شما برای سم است ، ما دقیقاً همان چیزی را که دکتر سفارش کرده است ، داریم. تو رفت و آمد در شلوغی West End ، میان وعده بی انتهای کاونت گاردن به شما چیزی برای بلند شدن و درخشش می دهد. هر یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 3 بعدازظهر ، می توانید طیف وسیعی از طعم های جین کاردستی آنها را با کوکتل های بی پایان روی شیر در حالی که روی تخته چرای آب دهان می خورید ، میل کنید. با پرداخت 49 دلار برای هر نفر ، دو ساعت وقت مجلل برای نوشیدن و خیساندن فضای سرسبز و فضای خنک محل برگزاری خواهید داشت. به طور غیرمنتظره ای رزرو بسیار توصیه می شود ، بنابراین تیم یکشنبه خود را از قبل جمع کنید!

عزیزم و شرکت | پدینگتون

دسترسی نامحدود به یک چشمه دادستان؟ گفت کافی است. اگر در حال تعقیب یک لانچ گرام مناسب برای غذای پر از گل ، غذای خارق العاده و سرگرم کننده پر از عطر و طعم هستید ، بیش از Paddington’s Darling & Co. به دنبال دلال محبت خود نباشید و زندگی خود را با جریان بی پایان حباب روی ضربه بزنید در حالی که شما روی یک ماسه ضد پاستو ، پیتزا ، و یک سالاد دلپذیر طرف می چرانید. فقط با پرداخت 69 دلار برای هر سر ، دو ساعت وقت خواهید داشت تا از نوک نوشیدنی های بی پایان و غذاهای جذاب Darling & Co نهایت استفاده را ببرید که هر شنبه از ساعت 12 تا 4 بعد از ظهر برگزار می شود.

پوربو | جنوب بریزبن

گرچه شاید آنها به خاطر داشتن بهترین قهوه در این بازی مشهور باشند ، این پاتوق برانچ محبوب در شهر بیش از یک نوشیدنی قاتل برای شروع آخر هفته خود ارائه می دهد. اگر می توانید شجاعت کافی برای رفع کافئین معمول خود را پیدا کنید ، هیچ راهی بهتر از لذت بردن از دو ساعت نوک تیپ های بی پایان در یکی از جلسات برانچ دلفریب پوربوی وجود ندارد. هر شنبه و یکشنبه از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر فقط با 60 دلار در هر نوبت ، از جریان بی نهایت جمعیت میموسای معروف آنها یا مری خونین دهان پر از آب لذت ببرید در حالی که گناهان شب گذشته را با یک ظرف از منوی غذای پر از ستاره آنها خیس می کنید.

استنلی | شهر بریزبن

اگر بلعیدن پیراشکی دلپذیر و نوشیدن نوشیدنی در حالی که باعث خیره شدن منظره چشمگیر رودخانه بریزبن می شود راهی ایده آل برای گذراندن صبح خود به نظر می رسد ، یکشنبه یوم چا استنلی فقط بلیط است. از ساعت 11.30 صبح تا 3 بعدازظهر هر یکشنبه ، این نقطه داغ اسکله حاوی جلسات مهمانی به مدت دو ساعت است که دارای غذاهای لذیذی مانند کوفته غذاهای دریایی XO ، سیب گوش ماهی ، نان های خوک BBQ و پای مرغ تند است. اگر برای غذا و فقط غذا آنجا باشید ، 49 دلار به شما امکان می دهد به کل منوی ضیافت دسترسی پیدا کنید. با این وجود ، اگر فکر کردن در مورد یک لیوان شامپاین مجلل برای مقاومت در برابر آن خیلی خوب است ، می توانید دو ساعت حباب نامحدود را با وعده غذایی خود با قیمت 129 دلار به ازای هر سر ، لذت ببرید.

سرزمین ابر | دره مصنوعی

از یکشنبه های وانیل خسته شده اید؟ تعطیلات آخر هفته خود را با صبحانه با لقمه بسیار ناشایست و لذت بخش Cloudland تجربه کنید! این مهمانی مهمانی هفتگی که با ترکیب یک غذای خوب و سرگرمی پر هیاهوی از جالب ترین مراسم بریزبن برگزار می شود ، هر یکشنبه از ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر برگزار می شود و مطمئناً برجسته آخر هفته شما خواهد بود. مهمانان می توانند خود را با یک ضیافت ضیافت منحصر به فرد و بسته نوشیدنی های الهی خراب کنند زیرا میزبان BeBe Gunn و Lulu Lemans آنها را از طریق اجراهای شورانگیز و پر طمطراق ، بازی ها ، حضورهای VIP و موارد دیگر راهنمایی می کنند! با 75 دلار برای هر نفر ، دسترسی شامل یک نوشیدنی خوشامد ، سرگرمی ، یک مهمانی دو ساعته با الهام از ایتالیا و نوشیدنی های دمنوش (فکر می کنید کوزه های اسپریتز ، کوکتل ، آبجو ممتاز و سنگریا). از این گذشته ، کمی نوشیدن روز متمدن و چند کشنده ملکه هرگز به کسی آسیب نرساند ، درست است؟

Blockhouse نوار کوچک | کاست

Northside Brisbanites عینک شما را بالا می برد زیرا ما چیزی برای تشویق داریم! نوار کوچک و دلپذیر Blockhouse Small Bar Nundah به تازگی یک منوی برانچ جدید را حذف کرده است ، در بالای آن یک بسته میموزای نامحدود 25 دلاری بسیار خوب و واقعی قرار دارد. به عبارت دیگر ، آنها به شما و یک دوست (یا چند نفر) این فرصت را می دهند تا در 90 دقیقه حباب نامحدود و OJ لذت ببرید در حالی که مهمترین وعده غذایی روز را می گیرید. ما به آن می نوشیم! آخر هفته رزرو کرده اید؟ ناراحت نباشید ، زیرا این Blockhouse بهانه ای است برای ما برای سوار شدن به قطار آشامیدنی روزانه از ساعت 8 صبح تا 2.30 بعد از ظهر ، هفت روز در هفته (بله ، هر روز. هر روز.)! میموزهای صبح دوشنبه هرگز از نظر اجتماعی قابل قبول نبوده اند و ما هرگز به این هیجان نبوده ایم.

لینگ لینگز | دره مصنوعی

عروسک ، دیو و دیو دیسکو ، وقت شماست که بدرخشید. بسیار خوب ، بنابراین این یک وعده ناهار از نظر فنی است ، نه صبحانه ، اما ما می خواهیم اجازه دهیم آن را بلغزانیم زیرا این خیلی خوب است! بعلاوه ، بعضی از افراد فقط افراد صبح نیستند ، به خصوص وقتی که بعد از یک شنبه شب بزرگ در شهر از سردرد پرستاری می کنند. با شروع هر یکشنبه در ساعت 2 بعد از ظهر بسیار متمدن ، نوار نئون پر جنب و جوش با الهام از آسیای جنوبی Ling Lings به یک دیسکو Dim Sum تبدیل می شود. با هزینه 45 دلار در ازای خرید ، شما و خدمه خود می توانید از ضیافت 9 دوره ای کم نور لذت ببرید ، همراه با مروارید ، میموزا ، اسپریتز آپرول ، شراب و یک انتخاب آبجو در حالی که آهنگ های دیسکو ، خانه و مهمانی را پشت سر می گذارید . PS دوستان پایه گیاهی ، شما فراموش نشده اید! Ling Lings همچنین یک ضیافت جایگزین هشت دوره ای وگان ارائه می دهد ، بنابراین همه می توانند به مهمانی بپیوندند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>