غذاخوری ایتالیایی شماره 35 آشپزخانه و بار در ساحل کاباریتا باز می شود

این راز نیست که همه ما دوست داریم در هواپیما هاپ بزنیم ، فقط این است که روزهایمان را در آفتاب گرفتن سنجاق هایمان در ساحل صخره ای ساحل آمالفی ، جرعه جرقه زدن ، خوش گذرانی در آپریتیو و کار با واژگان ایتالیایی (prego!) بگذرانیم.

اما از آنجایی که تخیلات یورو تابستان ما برای یک سال دیگر به تعویق افتاده است (che cavolo!) ، تنها یک کار برای رفع بدبختی های ما وجود دارد: خوردن غذای ایتالیایی. مقدار زیادی از آن

برای کسانی که خود را به اندازه کافی خوش شانس می بینند که در سواحل زیبای شمال نیو ساوت ولز زندگی کنند ، قیمت خانه شما در آستانه افزایش است ، زیرا نه تنها شما آنقدر خوش شانس هستید که می توانید در کنار ساحل شماره یک استرالیا ، Cabarita زندگی کنید (گوگل ، درست است !) ، اما شما اکنون مردم محلی افتخار a هستید بسیار شور و شادی ، بسیار غذاخوری ایتالیایی مرسوم ، مد روز و کاملاً خوشمزه: No.35 آشپزخانه و بار. براوو ، تو!

واقع در میان نوار سرد ، اما شلوغ جاده اصلی کشیده شدن Cabarita در جاده ساحلی Tweed ، در فاصله کمی از Halcyon House ، غذاخوری جدید ایجاد دو نفر از کهنه سربازان کوه یخهای سیدنی است. از استعدادی که برای شما رستوران غذاخوری مزرعه ای بایرون به ارمغان آورده است ، در سال 2020 فریدا فیلد – دانیل مدکالف ، و اتاق غذاخوری آیسبرگ و راشل دافی ، بومی کیوی – شماره 35 از امروز رسماً باز است. با پذیرایی از غذاهای “ایتالیایی جدید” ، منوی غذاهای مدرن ایتالیایی را با غذاهای سنتی در نظر بگیرید.

یک منو را با تنقلات ، شبکه های مشترک و ماکارونی فراوان مانند گنوچتی که با راگو راگ بره ، برگ کلم بروکلی و پکورینو یا کته فرنگی پرتاب می شود ، همراه با شاه میگو ، زعفران و دانه های رازیانه تست شده تصویر کنید. گزش های کوچک تر از ساندویچ انگشت ماهی محلی ، تا آرنجینی ، پر از نخود باغی و کاستر پارمزان دودی است.

بخشهای بزرگتری برای افراد مشهور وجود دارد – نیم مرغ در میان آنها ، که در کنار یک گیاه چاق ، شنل و سالسای مغز کاج سرو می شود. در مورد شیرینی ها ، یک کانولی توت فرنگی یک پایان کاملاً راضی کننده ایجاد می کند. مولتو بنه!

نوشیدنی ها نیز به همین ترتیب از لبه ایتالیایی استقبال کرده اند – در کنار یک لیست شراب متنوع ، از چهار اسپریتسر ، چهار نگرونیس و چند نفر از جمعیت لذت ببرید. انتظار می رود طیف وسیعی از موارد دلخواه خانه و قطره های ایتالیایی برای انتخاب شما از منو همراه باشد.

و درست مثل یک آشپزخانه سنتی قدیمی ایتالیایی ، گزینه هایی برای کل خانواده نیز وجود دارد ، به علاوه یک ساعت خانوادگی روزانه برای تهیه یک خانواده خانواده گرا. بچه ها دلتون رو بخورید!

در مورد خود فضا ، انتظار دور شدن از زیبایی سنتی ساحلی را دارید که در امتداد ساحل توید خال خالی دیده می شود. مکان 60 نفره فضایی مدرن در داخل است که از چوب های خام ، بتن و آهن تشکیل شده است. در بیرون ، صندلی های نیمکت نشین در اطراف یک شومینه مرکزی در فضای باز جمع می شوند – زمین بازی مناسب برای کودکان در تابستان ، برای آفتاب گرفتن با ساندویچ انگشت ماهی.

پنجشنبه و جمعه از ساعت 5 عصر تا اواخر و شنبه و یکشنبه از ظهر برای هر دو ناهار و شام باز است ، شماره 35 بهترین پادزهر برای کسانی است که تمایل به رفع یک مشکل ایتالیایی دارند.

بنابراین ، برای کسانی که از قفل خارج شده اند (شما باگ های خوش شانس) ، به این غذاخوری جدید امیدوار کننده راه خود را بگویید! و اما در مورد بقیه … رفتار پس از قفل کردن؟

شماره 35 امروز افتتاح می شود (با رزرواسیون به دلیل محدودیت COVID ضروری). برای رزرو ، سر بزنید اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>