عینک خود را بسته بندی کنید! 7 کتاب برای فرار برای هر خواننده

در حالی که گذرنامه های ما ممکن است فقط به عنوان یک کاغذ ضعیف در شرایط کنونی مفید باشد ، این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم فرار کنیم. همانطور که هر کتابدار مدرسه ابتدایی سعی می کرد مغز جوان ما را تقویت کند ، کتاب راهی برای پیشبرد است!

ما صفحات گردان را جمع آوری کرده ایم که شما را به دور ، دور می برد. از یک فیلم هیجان انگیز پیچیده در یک شهر سرد زمستانی گرفته تا کتابخانه ای در حاشیه جهان ، مدت ها بعد از اتمام کتاب ، این مکان های فریبنده را در رویاهای روزمره مرور خواهید کرد.

دختر ، زن ، دیگر

این فیلم در بریتانیا واقع شده است و داستان خانواده سلطنتی و چای زیاد نیست. این یک آهنگ عاشقانه برای زنان سیاه پوست است ، که زندگی و مبارزات دوازده شخصیت منحصر به فرد را در طول زمان در یک رمان تاریخی جدید و الکتریکی پراکنده کرده است. این جوایز ادبی را به تصویر می کشد و پرتره ای باشکوه از دنیای معاصر را ترسیم می کند.

کتابخانه نیمه شب

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که زندگی شما چگونه می تواند باشد؟ خوب ، جایی در حاشیه جهان کتابخانه ای با تعداد بی نهایت کتاب زندگی می کند که هر صفحه واقعیت متفاوتی را نشان می دهد. هنگامی که نورا سید خود را در حال سرگردان شدن در کتابخانه نیمه شب می بیند ، با این امکان مواجه می شود که زندگی خود را برای کتاب جدیدی تغییر دهد و باید تصمیم بگیرد که اساساً چه چیزی ارزش زندگی را دارد.

زن و بیوه

این فیلم هیجان انگیز نگران کننده در شهری زمستانی (زمستان واقعی ، نه زمستان کوئینزلند) واقع شده است ، از دیدگاه دو زنی روایت می شود که اسرار تاریکی در مورد مردان زندگی خود کشف می کنند. هشدار: این داستان پیچیده ممکن است باعث شود از خود سوال کنید که چقدر واقعاً افرادی را که دوست دارید می شناسید.

بخشنده ستارگان

از نویسنده ی من قبل از تو، این یک نوع متفاوت از عشق است – یک داستان جذاب از دوستی زنانه. در کوه های سر به فلک کشیده کنتاکی ، پنج زن فوق العاده در سفری باورنکردنی به عنوان بخشی از کتابخانه مسافرتی النور روزولت به سر می برند. بر اساس یک داستان واقعی از گذشته آمریکا ، این یک درام فراموش نشدنی است که به بررسی آنچه اتفاق می افتد می پردازد هنگامی که ما به دنبال چیزهای بزرگ می رویم.

سیرک شب

یک لحظه آنجاست ، در حالی که دیروز نبود. سیرک فقط شب باز است و مملو از شگفتی های نفس گیر است – از جمله رقابت شدید بین دو شعبده باز جوان که از دوران کودکی زیر نظر مربیان جیوه آماده می شدند. چیزی که آنها نمی دیدند این بود که در طول این رمان مهیج عاشقانه عاشقانه عاشق شده بود.

سفر جاده ای

برای کسانی که سرگرمی خود را با پنیر دوست دارند ، با آدی و خواهرش که در حال سفر در جاده ای حماسی برای عروسی در شمال اسکاتلند هستند ، به جاده بروید. با این حال ، یک دست انداز کوچک در این سفر وجود دارد که بسیار شبیه به سابق ادی ، دیلن است ، که با بهترین همسر خود به همان عروسی می رود و نیاز به بالابر دارد. آیا آنها ، آیا آنها … به عروسی برسند ، منظورم این است.

بخورید ، دعا کنید ، عشق بورزید

یک بحران میانسالی قدیمی اما خوب ، الیزابت گیلبرت را به سفری غیرقابل مقاومت و صادقانه می فرستد تا آنچه را که واقعاً از زندگی می خواهد پیدا کند. از مطالعه هنر لذت در رم ، کاوش معنوی در هند ، و سرانجام ، تعادل بین لذت دنیوی و تعالی الهی در بالی ، این کتاب برتر در ردیف رهایی است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>