عید با طعم های جنوب شرقی آسیا در Oh Boy ، Bok Choy

از نظر آماندا اسکات – زن باورنکردنی پشت مزرعه خانه در کدرون – بو بو چوی سبزی دروازه ای به دنیای غذاهای هیجان انگیز بی نظیر بود که غذاهای آسیایی را تشکیل می دهند. بنابراین ، وقتی او تصمیم گرفت وقت آن باشد که به بزرگترین درخواست جامعه Farmhouse (شام!) بپردازد ، فقط معرفی Oh Boy ، Bok Choy به صحنه ناهار خوری بریسی منطقی بود.

جدیدترین آشپزخانه آسیای جنوب شرقی استفورد مربوط به جشن گلدان فرهنگی است که استرالیا را خانه خود می نامد. با سفرهای بین المللی خارج از کارت ، این یک فرار نوستالژیک با طعم های متضاد از مکان های تعطیلات منطقه ای مورد علاقه همه – ویتنام ، تایلند و هنگ کنگ – است که در یک مرکز تفریحی و سرگرم کننده خدمت می کنند!

با همکاری سرآشپز Farmhouse ، Hieu Dinh ، این فهرست با کاوش در عمق و بافت میراث و غذاهای آنها ، به تیم آشپزخانه و خانواده های آنها ادای احترام می کند. بعلاوه ، از آنجایی که خانواده خود آماندا از بسیاری از نیازهای غذایی تشکیل شده است ، وی اطمینان حاصل می کند که تمام پایگاه ها تحت پوشش قرار گرفته اند. گیاهخواران ، گیاهخواران ، سلیاک و افراد دیگر فقط احساس سیراب شدن نمی کنند – آنها خوشحال می شوند که در یک جشن باشکوه گود بکشند!

کلاسیک های مختلف مانند pho ویتنامی و رول های تازه کاغذ برنج ، به علاوه پیشنهادات عجیب و غریب مانند نان تست میگو ، جوجه های ذرت ، و گل کلم پاپ کورن وجود دارد. برای چیزی که کمی دلچسب باشد ، نوشابه وگان شکم گوشت خوک چسبنده ویسکی یا ویسکی را با سالاد هندوانه کبابی حتماً این کار را انجام خواهد داد. و برای کسانی که دندان شیرین دارند ، غذای نرم پاناکوتا یا کنجد سیاه قهوه ویت پاسخ شما در منوی دسر خواهد بود.

در مورد نوشیدنی ها ، حتی دسو نیز با تعداد مساوی کوکتل های بدون الکل به عنوان نوع الکل ، به تشویق می پردازد. از آبجو بدون الکل Great Great گرفته تا افسانه های بدون الکل افسانه Lyre ، دیگر نیازی به رضایت دادن به یک کک نخواهید داشت. و اگر شما به دنبال معامله واقعی باشید ، جین های امضای آنها ، ماندراک و ژیزل ، و همچنین یک لیست شراب منحصر به فرد شامل چهار مورد از کمربند گرانیت ، همیشه در دسترس هستند.

اوه پسر ، بوک چوی اکنون باز است. کتاب اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>