عاشق روز عاشقانه Fav ما باشید که از هنر ناخن الهام گرفته است

گلها ، شکلات ها و خرس های عروسکی را فراموش کنید – اگر از ما بخواهید ، هیچ چیز عاشقانه مانند کمی لوس شدن و مراقبت از خود فریاد نمی کشد. و چه روشی بهتر برای لذت بردن از مانی با مضمون ولنتاین!

اگر در این چند ماه گذشته از طریق اینستاگرام یا Pinterest پیمایش کرده باشید ، به خوبی می دانید که روزهای ناخن های خسته کننده و پایه رنگی از گذشته است. ورود به جای آنها گرافیک های هنری و طراحی های مرسوم ، مد روز است و ما برای آن بسیار آماده هستیم.

با نزدیک شدن به رمانتیک ترین روز سال ، ما بهترین عصاره ناخن را که دارای شایستگی بالاتری است در گرام جمع آوری کرده ایم. رنگهای صورتی رویایی ، قرمزهای تند و قلبها را بسیار بی فکر کنید.

چه با عشق و علاقه خود را دوست داشته باشید ، چه بخواهید یک ولخرجی Galentine را با دختران انجام دهید یا در کنار وان بن و جری برای Netflix ‘n’ Chill خود را بغل کنید ، برخی از ناخن های سرگرم کننده و تازه هرگز به کسی آسیب نمی رساند.

بنابراین ، برای یک قرار ملاقات گرم با آرایشگاه ناخن های معروف خود رزرو کنید و مدت زیادی به لاک برهنه معمول خود بگویید.

در اینجا ده طراحی برتر ناخن الهام گرفته شده از روز V را که به خاطر آن افتاده ایم ، آورده ایم.

الکسا ، بازی Crazy in Love از بیانسه.

وقتی خطوط انتزاعی نرم ، قلبهای عاشقانه و یک پالت رنگ صورتی و قرمز رمانتیک را ترکیب می کنید ، چه چیزی به دست می آورید؟ ناخن های رویاهای V-day ما ، البته!

لپ تاپ خود را با ناخن های خود مطابقت دهید (لغت به معنای واقعی کلمه) و با این مواد صاف کننده صورتی دوست داشتنی معاشقه خود را انجام دهید. لبهایت را غنچه کن!

با نکات کلاسیک فرانسوی نمی توانید اشتباه کنید ، پس چرا با پیچ و تاب صورتی چند رنگ چیزها را ادویه نمی کنید؟ آه لا لا!

گاهی اوقات ، کمتر بیشتر است. با یک کت پایه برهنه و خالص که با قلب قرمز مینیمال تزئین شده است ، کارها را ساده انجام دهید.

تماس با همه دوستداران مد – با این نکات شیک و شیک ادای احترام به برچسب طراح برجسته Comme des Garçons کنید.

بعد از چیزی صاف و غیر عادی؟ سایه مات شراب قرمز کامل را با یک طرح گل رز انگشتی انتخاب کنید. لیوان همراه pinot اختیاری (اما بدیهی است توصیه می شود).

تاریخ پیک نیک ، کسی؟ با این طرح gingham به رنگ رژگونه ، چیزها را بازیگوش ، زیبا و تابستانی نگه دارید.

شکر ، ادویه و هر چیز خوب. خودتان را با این طرح قلب آبنبات رنگ پذیرایی کنید.

با این زیبایی های گرم شعله ور ، گرما را بالا ببرید و سرها را برگردانید! با این دستان داغ یک ایموجی آتش را تمرین خواهید داد.

به دنبال ناخن هایی هستید که برای خوردن شیرین باشند؟ این دلخواه میوه ای را که دارای قلب های جذاب گیلاس است ، امتحان کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>