طعم تایلند را با طعم های محلی در Naga Thai کشف کنید

سبک ، آیا می توانید گرما را احساس کنید؟

تنظیم کنید تا سلیقه های خود را در سراسر جهان به تایلند منتقل کنید ، جایی که طعم های آن پررنگ ، تند و تیز و پر از ادویه جات است که قبلاً هرگز تجربه نکرده اید (به طور جدی ، آنها برای افراد ضعیف نیستند ، به شما هشدار داده شده است). !

در آوریل امسال ، Naga Thai شما را به احترام به سال نو تایلند دعوت می کند تا یک صندلی بلند کنید ، یک صندلی بنشینید و با سری شام های Tasting Thailand خود تایلند منطقه ای را کشف کنید.

در طول دو روز ، با سرآشپز Naga ، Suwisa ، که برای سرو غذاهای محلی از شمال شرقی آماده شده است ، سلیقه های انفجاری تایلند را کشف کنید. اولین توقف شما؟ هست یک.

گرما ، ادویه و هر چیز خوب در دستور کار است ، با هشدار فاش شده از درجه حرارت بالا! بزرگ ، پررنگ ، متعادل و خوش طعم – درست همانطور که باید باشد ، و همچنین دارای یک روحیه یکپارچه سازی.

قهرمانان روی بشقاب توسط تازه ترین محصولات استرالیا از جمله مرغ آزاد دور ریز Mt Tamborine با فلفل قرمز ، آهک و موسیر ، ساقه سیاه دانه سیاه آنگوس در یک سوپ گرم و ترش و فیله های ترد Barramundi به همراه شما (بله ، بیشتر) چیلی ، گشنیز و نعناع در Nam Tok Pla (که به آن سالاد آبشار معروف است).

سوال این است که آیا می توانید از عهده گرما برآیید؟ برای کمک به غذاهای تازه ساخته شده که به سوراخ دهان شما راه می یابند ، کوکتل های امضای Naga Thai به راحتی آماده می شوند تا تانگو را در قسمت سلیقه ای خود رام کنید. ما توصیه می کنیم Plum Nagaroni یا Sukothai Sling را نگه دارید تا قطار مزه را نچرخانید.

منو را ببینید ، طعم ها را پیش نمایش کنید و اکنون یک شب غذای خوش طعم و خوش طعم را در اسکله ایگل استریت رزرو کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>