طراحان نسل بعدی که مشتاق دیدن آنها در جشنواره مد بریزبن هستیم

عینک های خود را تمیز کنید و آنها را بریزید ، زیرا جشنواره مد Brisbane در گوشه گوشه ای قرار دارد ، و شما می خواهید طرفداران خود را با تمام ظاهر پارچه ای تماشا کنید! با تعدادی از علاقه مندی های قدیمی که بازگشت خارق العاده ای دارند ، ما بچه های جدید این بلوک هستیم که چشممان به آنها است.

نمایشگاه گروه Next Gen در روز سه شنبه 24 آگوست محلی برای هنر پیشرو و آینده مد است. با زیبایی شناسی متنوع از با استعدادترین طراحان آینده دار کوئینزلند ، این یک نمایشگر واقعی است که همچنین موضوعاتی مانند پایداری ، روان بودن جنسیت و فراگیر بودن مد را برجسته می کند.

طراحانی را که در زیر یادداشت می کنیم بررسی کنید!

شیلو و لیدیا

تزئینی ، غیر عادی ، تجربی

ما در حال ارائه پروژه پرستش اجداد خود هستیم به نام “دانش برای برش است”. این پاسخی به رسمی بودن خیاطی و کارهای دستی خوب مردان است که همیشه یک کار داخلی بود. ما بیشتر الهام خود را از فلسفه می گیریم. عنوان مجموعه ما از P.Michel Foucault ناشی می شود و ما مشتاقانه منتظر دیدن تکامل طراحی بریزبن هستیم.

عکاس: دلان دو.

برچسب Maven

اخلاقی ، توانمند ، راحت

Maven Label با هدف توانمند سازی زنان از طریق طراحی لوکس و تشویق بیان شخصی است – هیچ دو لباس یکسان نیستند! در BFF ، ما مجموعه جهانی زیر آب را به نمایش خواهیم گذاشت که از طریق نوآوری در برش و طراحی و پارچه های تزیین شده ، باعث ایجاد اعتماد به نفس و قدرت خنک و آرام می شود و در نتیجه یک روش مجلل و در عین حال پوشیدن آسان است. ما می خواهیم به همه خانمهای جهان یادآوری کنیم که شما از هر شکل ، سن و اندازه ای که باشید ، در لباسهای Maven Label احساس قدرت و اعتماد به نفس خواهید کرد. از آنجا که ما به طور انحصاری تنها یک لباس زیبا را طراحی می کنیم ، مطمئن باشید که آن لباس زیبا و منحصر به فرد را در هیچ جای دیگر جهان نخواهید دید.

سون-من تو هستم

حداقل ، مجسمه سازی ، هندسی

مجموعه من برای BFF مهمترین چیزی است که برند من – مجسمه های پوشیدنی است. من می خواهم که این قطعات بر روی بدن خوب به نظر برسند ، بلکه به تنهایی قطعات هنری بی نظیری باشند. ریک اونز بزرگترین الهام من از نظر طراحان است. او زیبایی شناسی بسیار متمایزی دارد و نمی ترسد کمی از او عقب برود. من مشتاقانه منتظر نمایش Next Gen هستم ، نه تنها به دلیل اینکه در این گروه عضو هستم ، بلکه دیدن استعدادهای جدید و آینده نیز هیجان انگیز است.

عکاسgeorgiawallacepictorial ، یک ظاهر طراحی شدهtamzenholland ، آرایش و موmakemeoverartistry ، مدلsarahnicholson_

جوتئو

موزون ، جذاب ، ابتکاری

مجموعه ای که من به عنوان شرح حال عاطفی من نسبت به ظهور همه گیر جهانی از طریق استعاره بصری چرخه حیات یک پروانه ارائه می دهم. فرم ها در فانتزی خود عاشقانه تر می شوند ، و همه در یک قطعه نهایی به اوج می رسند که من را به عنوان یک طراح و یک خلاق به چالش کشیده است. نزدیکترین کلمه برای توصیف آنچه که من بیش از همه منتظر BFF هستم “تولد دوباره” است. تولد دوباره مد در جامعه استرالیایی ما ، تولد دوباره بسیاری از مارک ها در زمان عادی بودن جدید و تولد دوباره چشم انداز مد ، همانطور که ما – در مجموع به عنوان یک جامعه – صفحه ای را به سمت آینده می چرخانیم.

کیمبرالو

انحصاری ، مد رو به جلو ، خشن

Kimbralou بسیار اتفاقی بود ، با الهام از سفارشی کردن قطعات مد دست دوم برای گذراندن زمان به عنوان یک آشیانه خالی. مخرج مشترک زیر مجموعه مجموعه Kimbralou BFF 2021 این است که حداقل ظاهراً یک تکه لباس زیر نجات یافته است که به لباس خارجی بسته شده است. با اجرای Popks ستاره BEKS در حین راه رفتن روی باند ، از این نمایش درجه یک بالاتر خواهد رفت. بهترین قسمت قبل و بعد از نمایش است ، هیچ کس واقعاً نمی داند “کیمبرالو” کیست ، زیرا من هویت خود را از مارک تجاری دور نگه می دارم و اجازه می دهم قطعات از طریق افراد صاحب خود در کنار من روان صحبت کنند. “

نمایشگاه Next Gen Group بسیار مورد انتظار است ، بلیط ها قبلاً تمام شده اند. اما هنوز مدل موهای خود را کوتاه نکنید – ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم ، زیرا صندلی های ردیف جلو را به شما هدیه می دهیم اینجا. به علاوه ، تمام نمایش های باند به صورت مستقیم پخش می شوند اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>