ضیافت کاپ کیک های باتربیر در چای عالی جادوگران Stamford Plaza

آیا هنگام خواندن هری پاتر ، آیا خود را در مورد دانشجوی A + در دفاع در برابر هنرهای تاریک تصور می کردید؟ آیا در مورد گرفتن Snitch در جام جهانی Quidditch خیال پردازی کردید؟ یا هدف واقعی شما از زندگی این بود که با جشن های نفس گیر که روزانه در سالن بزرگ برگزار می شود ، دلتان را شلوغ کنید؟

اگر پاسخ شما جواب دوم است ، با پیامبر روزانه تماس بگیرید زیرا من خبرهای خوبی دارم.

Stamford Plaza Brisbane همه جادوگران و جادوگران را به یک بوفه جادویی Wizardry High Tea با شیرینی های خوشمزه تر و خوراکی های جادویی بیشتر از واگن برقی Hogwarts دعوت می کند. فکر کنید آب نبات های خون عسل زنبور عسل ، کاپ کیک کره ای ، فاج خارق العاده ، پودینگ یورکشایر ، تکه های گازدار کدو تنبل ، ساندویچ هایی با ارزش جادوگر ، و چیزی به نام “کلاه مرتب سازی” – من را شیفته رنگ کرده است.

با شروع تعطیلات مدرسه ژوئن / ژوئیه ، هنگام ورود با جادوگر جادوگر پذیرفته خواهید شد و کسانی که لباس مناسب می پوشند می توانند یک جایزه بگیرند. برای هر نفر برای بزرگسالان 64 دلار و برای هر کودک 49 دلار ، نیازی به گرفتن پودر Floo برای گرفتن یک نقطه نیست – کتاب را در اینجا رزرو کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>