صندلی های ردیف جلو را به جشنواره مد بریزبن برنده کنید

وارد Comp شوید

وقت آن است که دوست دخترها را بگیرید ، لباسهای مورد علاقه خود را پیدا کنید و روی پاشنه پا بلغزانید! وقتی جشنواره مد بریزبن در ماه اوت بازگشت ، بریزبن در شرف تبدیل شدن به یک نماد سبک جدی است.

پس از یک سال مرخصی در سال 2020 ، این رویداد قرار است بازگشتی متوقف از نمایش داشته باشد ، و باعث ایجاد پیشرفت مورد نیاز در صنعت خلاق محلی شود. همچنین این طرح در طراحی مد محلی ، استعدادهای در حال ظهور و برخی از برچسب های ملی محبوب ترین استرالیا مورد توجه قرار خواهد گرفت.

مکان نمادین شهر بریزبن ، میدان کینگ جورج ، صحنه را فراهم می کند و به جشنواره اجازه می دهد بزرگترین باند خود را تاکنون برگزار کند. از دوشنبه 23 آگوست تا چهارشنبه 25 آگوست ، مهمانان مد پیش رو می توانند یک برنامه بسته بندی شده را متوقف کنند ، با 440 ظاهر منحصر به فرد که از سه باند به مرحله می رود – با شانس شما برای برنده شدن بلیط های VIP ردیف اول و ورود به سالن باند ، به علاوه نائب قهرمان جوایز

فستیوال فستیوال خزانه داری بریزبن است که شامل چهره هایی از علاقه مندی های فرقه استرالیا ، Aje ، Ginger & Smart ، Caliber ، Bianca Spender و JETS Australia و همچنین برچسب های بین المللی و ملی از David Jones ، Samantha Ogilvie و Camargue است. روز سه شنبه ، از طریق نمایشگاه Next Gen Group پذیرایی از مهمانان با طعم آینده مد استرالیا پذیرایی می شود. نمایش طراحان مد ظهور Kimbralou ، Missy D ، TAFE Queensland Brisbane ، QUT Fashion ، SEON-IM YOU ، Shilo & Lydia ، Jonathan Usi ، KG BOLD (دبیرستان دولتی کلوین گروو) ، Joteo ، Maven Label ، CHAMANI و Moreno مارکوس مراسم خاتمه این جشنواره محبوب ترین خرده فروشان کوئینزلند از جمله White Label Noba ، Sacha Drake ، Naudic ، URBBANA ، Bonita Collective ، Maiocchi ، Gina Kim ، Sonia Stradiotto Couture ، Annalisse Designs ، Wil Valor و Calexico خواهد بود. برای پایان دادن به جشنواره به سبک خود ، از مهمانان دعوت می شود تا پس از مهمانی پس از آخرین مسابقه به میزبانی Treasury Brisbane ، در مد رسمی جشنواره بریسبن همه چیز را جشن بگیرند.

بنابراین ، آیا شما آماده برنده شدن بلیط های یک جشن جدی هستید؟

خرابی جایزه

عمده فروشی بلیط:

  • 2 بلیط دو برابر VIP ردیف اول برای حضور در نمایشگاه Next Gen Group در سه شنبه 24 آگوست + ورود به سالن اختصاصی VIP Runway برای کاناپه ها و نوشیدنی ها ، جایی که می توانید شانه را با طراحان بکشید.

نفر دوم مسابقه

  • 2 بلیط دوتایی به نمایشگاه مد Treasury Brisbane (دوشنبه 23 اوت)
  • 4 بلیط دوتایی به نمایشگاه Next Gen Group Show (سه شنبه 24 آگوست)
  • 4 بلیط دوتایی به نمایشگاه طراح گروه (چهارشنبه 25 آگوست)

ارزش کل: بیش از 2700 دلار

برای مشاهده همه مسابقات فعلی ما اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>