صفحات رایگان رنگ آمیزی توسط تصویرگران و هنرمندان مورد علاقه خود را

آن بچه در مدرسه ابتدایی را به یاد می آورید که کیف دستی مانند دلال وال استریت را حمل می کرد ، تا آنجا که مملو از مداد رنگی پیچ خورده در هر سایه ای بود که تصور شود؟ وقتی رژیم سختگیرانه معلم شما گفت که وقت رنگ آمیزی است ، آنها حسادت کلاس ، پیکاسو زمین بازی و اوج هوا را داشتند.

چه Crayolas خود را ترجیح دهید و چه Faber-Castells ، رنگ آمیزی برای کسانی که لیوان های شیرین خود را با مواد غلتکی عوض کرده اند به همان اندازه لذت بخش است. این مانند مدیتیشن خلاقانه است که از نظر علمی ثابت شده است که به کاهش استرس و اضطراب کمک می کند (@ همه شما نوع As: رنگ آمیزی در خطوط اختیاری است!) برای کمک به تصورات خود به نیروانا ، تعدادی صفحه رنگی رایگان و قابل بارگیری را جمع آوری کرده ایم که می توانید چاپگر را از بین ببرید و تا محتوای قلب خود رنگ آمیزی کنید.

یوهانا باسفورد

یوهانا باسفورد ، تصویرگر OG مرکب در پشت سرزمین عجایب عجیب و غریب که باعث ایجاد رنگ آمیزی بزرگسالان می شود ، طیف وسیعی از صفحات قابل بارگیری از جمله یک صفحه رایگان را ارائه می دهد. کتاب مینی رنگ آمیزی 12 صفحه ای. دانلود اینجا.

مولگانایی

یکی از ما هنرمندان بومی مورد علاقه، اما هالینگزورث این صفحات زیبا را برای بزرگداشت فرهنگ و کشور خود ، پر از جانوران و گیاهان اوسی ایجاد کرده است. دانلود اینجا.

میلی ماروتا

با جوجه تیغی های پیچیده ، پروانه ها ، کرگدن ها ، چتر دریایی و چیزهایی که Millie Marotta برای شما زنده کرده است وحشی کنید – او حتی یک بازی رایگان دارد کتاب فعالیت برای kiddos! دانلود اینجا.

سوزی قهرمانی

سوزی قهرمانی جذاب ، با الهام از درخواست های مضحک دنبال کنندگانش ، هر روز یک صفحه رنگ آمیزی جدید را در اینستاگرام خود ارسال می کرد. با دو مداد آنها را در هایلایت اینستاگرام او بررسی کنید اینجا، یکی را که دوست دارید ، تصویر صفحه و voila را نگه دارید.

لیز کلیمو

اگر با دنیای شایان ستایش لیز کلیمو آشنا نیستید ، بهتر است مطالعه کنید. مخلوقات کوچک ناز او در دو کتاب رنگ آمیزی رایگان در کنار هم قرار دارد. دانلود یک کتاب کوچک رنگ آمیزی اینجا و کتاب رنگ آمیزی یک شاخ کوچک اینجا.

آدری کاوازاکی

اثری و پیچیده ، آدری کاوازاکی یک نقاش و کشوی خیره کننده در LA است که از بوم چوبی خود فاصله گرفت و دو صفحه رنگ آمیزی رویایی ایجاد کرد. دانلود اینجا.

جیمز ژان

جیمز ژان ، مغز متفکر درخشان و برنده جایزه در پشت جلد بسیاری از کامیک های DC ، صفحاتی واقعاً نفسگیر را ارائه می دهد که به شما این باور را می دهد که وان گوگ خیلی بیشتر از آنچه هستید هستید. دانلود اینجا و اینجا.

جما کورل

با یک کار بسیار جالب و جالب Gemma Correll ، که یک صفحه رنگ آمیزی و کتاب فعالیت درست کرده است ، بلند شوید و بنشینید. دانلود اینجا و اینجا.

قسم خورده کتاب رنگ آمیزی

سلام ، مردم از طرق مختلف استراحت می کنند ، بنابراین اگر به دنبال دریچه ای پر جنب و جوش هستید ، این صفحات رنگ آمیزی چاپ فحش می توانند کاری کنند فقط در صورت چشمهای کوچک ، ما به شما یک نگاه اجمالی نمی اندازیم ، اما اگر در وضوح هستید ، توصیه می کنیم کلیک کنید اینجا.

تصاویر سربرگ: جما کورل ، آدری کاوازاکی و یوهانا باسفورد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>